Oğlak Burç Yorumları 13 Ağustos 2021

İçerikler

Oğlak burcunun 13 Ağustos 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 13 Ağustos 2021 Cuma günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 13 Ağustos 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 13 Ağustos 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 13 Ağustos 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 13 Ağustos 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 13 Ağustos 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Mars ve Venüs, egzotik dokuzuncu macera, genişleme ve bilinmeyen bölge evinize enerji vermeye ve karamelize etmeye devam ediyor – sizi önceliklerinizi belirlemeye ve bir sonraki hareketinizi planlamaya teşvik ediyor. Oğlak, senden uzakta olan birine karşı hisler mi besliyor? Hatta bir iş girişimi veya belki de internet üzerinden biriyle tanışıyor olabilirsiniz – bu yüzden gözlerinizi dört açın. Ancak zorluk, Luna’nın karesinden burcunuzdaki takıntılı Plüton’a kadar gelebilir – özellikle de ihtiyaçlarınızla yüzleşmek konusunda mücadele ediyorsanız. Ne istediğinizi bilmiyorsanız, bir inanç sıçraması yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu 13 Ağustos 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Kim olduğunu bilirsin ve aklından geçenleri söylemek zorunda değilsin. Onlara ilgilendiğinizi söylemenin başka yolları da var. Küçük kirli bir not mu yoksa evrak çantasına koyulan seksi külot mu?

Azim yabancı değil, zorlu bir mücadeleye alışkınsın. Bugün bir sersemlik sunuyor.

Oğlak Burcu 13 Ağustos 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Cuma günü gökyüzü, mağazada küçük bir hayal kırıklığı barındırıyor, Oğlak. Yönetici gezegeniniz, öz disiplinli Satürn, bugün agresif Mars’tan düşmanca bir ziyaret alıyor. Bu eşleştirme, öfke ve öz-yönetimli aktivite deneyiminiz etrafında neyin değişmesi gerektiğini vurgular. Neyse ki, rahat Terazi ayının vizyon sahibi Jüpiter ile destekleyici bağlantısı, kendi yeteneklerinizi harekete geçirerek mutluluğu geliştirmenizi kolaylaştırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.