Kova Burç Yorumları 29 Ağustos 2021

İçerikler

Kova burcunun 29 Ağustos 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 29 Ağustos 2021 Pazar günü neler bekliyor? Kova burcunu 29 Ağustos 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 29 Ağustos 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 29 Ağustos 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 29 Ağustos 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 29 Ağustos 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Seviye atlamanın zamanı geldi. Sevgilinizle birleşme fırsatı tam önünüzde, Kova. Seni tutan ne? İddialı Mars, yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili boğucu sekizinci evinizi harekete geçirmeye devam ederken, cinsel içgüdülerinize ilham verirken diğer önemli kişilerle olan cinsel kimyanızı ateşliyor. Bu arada, aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizin üzerinde gezinen ay ile, özellikle de heyecanlarınız söz konusu olduğunda, merakınızı keşfetmeye daha yatkın hissediyorsunuz. Yakalayış? Ayın burcunuzda Satürn ile hizalanması, bu süreçte gerekli sınırları belirlemenizi hatırlatır.

Kova Burcu 29 Ağustos 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün gerçek, hayati bir bağlantı kurmayı bırakırsanız, çabanıza pişman olmayacaksınız. Bu sabah, size saati veya tarihi soran ilgi çekici bir yabancıyla ilgilenmek yerine kibarca gülümsemek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu 29 Ağustos 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Ay, burcunuz Kova olan sabit Boğa’da. Bu biraz gerginlik ve hatta inatçılık yaratabilir. Bugün işte üretken olma arzusundan yoksun olabilirsiniz. Görevlerinizden uzaklaşmak için muhtemelen inisiyatif veya momentumdan yoksun olabilirsiniz. Bu durumda, kendinizi sorumlu tutmak için bir yapılacaklar listesi oluşturmak en iyisidir. İş gününüz bitmeden önce hangi acil görevlerin tamamlanması gerektiğini belirleyin. Ardından, yapılacaklar listenizdeki görevleri tamamlamak için bu sabit enerjinin dayanıklı tarafına yaslanın.

Entelektüel olarak büyüyorsun. Zihninizi besleyin – bilgiye aç.

Kova Burcu 29 Ağustos 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Pazar gününün kozmik manzarası huzurlu ve rahat, Kova. Ay, barış arayan Boğa’nın kuyruk ucundan kayar ve zihinsel Merkür ile destekleyici bir uyum oluşturarak, ilişki cephesinde şifa konuşmaları için şans sunar. Daha sonra Luna, baş döndürücü İkizler’e atlar, ruh halini önemli ölçüde yükseltir ve kendi kişisel yaratıcı zanaatınızla yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.