Koç Burç Yorumları 14 Ağustos 2021

Koç burcunun 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Koç burcunu 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 14 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Strateji oluştur, tefekkür et ve ördeklerini sıraya koy Koç. Ay, bugün gizemli Akrep burcuna geçerek seks, samimi birliktelikler, enerjik değişimler ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili erotik sekizinci evinizi ateşleyerek, dikkatinizi ortaklığınızın temeline “al ve ver” temalarına getiriyor. Özellikle ortak bir yatırımın parçasıysanız, bunun sevgilinizin mali durumuyla da ilgili olabileceğini unutmayın. Şimdi, Luna, istikrar arayan ikinci değerler eviniz aracılığıyla Uranüs’e elektriksel bir muhalefet yapacak ve özgür kalma veya isyan etme arzusunu tetikleyecek. Vazgeçmek mi diyorsunuz?

Koç Burcu 14 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Havada ağır bir önsezi var. Genel rahatsızlığa karışmamak için düşük bir profil tutun. İçeride kalmak ve dergileri veya almak istediğiniz kitabı okumak için iyi bir zaman.

Gruplar halinde daha sık çalışın. İşleri halledecek ve bunu yaparken iyi vakit geçireceksiniz!

Koç Burcu 14 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Cumartesi günü gökyüzü hoş bir şekilde amaçsız ve yavaş, Koç. Aydınlatıcı güneş, gerçekliği çözen Neptün ile kendisini zor bir açıda bulur ve potansiyel olarak romantik meseleler veya yaratıcı projeler etrafında kafa karışıklığı ve bulanıklık yaratır. Netlik talep etmek yerine sürüklenmeyi hedefleyin. Başka bir yerde, sivri dilli Akrep ayı, ağır Satürn ile kareleşir ve uzun vadeli özlemlere bir gerçeklik kontrolü getirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.