İkizler Burç Yorumları 3 Ağustos 2021

İkizler burcunun 3 Ağustos 2021 Salı günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 3 Ağustos 2021 Salı günü neler bekliyor? İkizler burcunu 3 Ağustos 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 3 Ağustos 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 3 Ağustos 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 3 Ağustos 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 3 Ağustos 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

İkizler, sonradan pişman olacağın bir şey söylemeden önce düşün. Gezegen yöneticiniz Merkür, geveze üçüncü evinizi, düşünce sürecinizi ve yakın çevrelerinizi sarsmaya devam ediyor – bu nedenle, büyük olasılıkla arzularınızı korkusuzca ve özür dilemeden ifade ediyorsunuz. Bununla birlikte, yakalama, bilinçsiz kalıplardan oluşan gizli on ikinci eviniz aracılığıyla, anlayışlı Merkür ve asi Uranüs arasındaki günümüzün zorlu karesinden kaynaklanabilir. Başka bir notta, bu kozmik konfigürasyon muazzam bir içgörü ortaya çıkarabilir – özellikle de romantik bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız. Ay da burcunuzun üzerinde geziniyor, bu nedenle kelime kusması neredeyse kaçınılmaz. Acele kararlar vermeyin.

İkizler Burcu 3 Ağustos 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Kalp bilinemez – tabii biyoloji öğrenmiyorsanız. Ama yaptığınız hesaplamalar sizi duygularınızı anlamaya daha fazla yaklaştırmayacak. Yavaşlayın ve bağırsağınızı takip edin.

İkizler Burcu 3 Ağustos 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Yukarıdaki gökler bu hafta birbiriyle aynı fikirde değil, İkizler. Bu kesinlikle size daha düşük enerji seviyeleri ve bir hayal kırıklığı hissi getirecektir. Günümüzün astrolojisinin eğlenceyi ve kendiliğindenliği tercih etmesiyle, muhtemelen aşırı çalışmış hissedeceksiniz ve odaklanma ve koşuşturma havasında olmayacaksınız. Bunun yerine, işten erken çıkmaya veya kendinizi yaratıcılığa kaptırmak için zaman ayırmaya daha meyilli olacaksınız. Sürprizler, mesleki gelişiminize uygulayabileceğiniz benzersiz fikirler getirerek yolunuza çıkabilir. Bugün izin alabiliyorsanız, kafanız oyundayken deneyebileceğiniz yeni teknikleri araştırırken evde biraz zaman geçirin.

Önemli bir konuda tavsiyeniz aranmaktadır. Ciddi ol ve onu iyi düşün.

İkizler Burcu 3 Ağustos 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

İkizler insanları, onlar hakkında doğal olarak huzursuz bir vızıltı ile doğarlar. Salı günkü gökyüzünün altında, elektrik enerjisinin tamamen yukarı çevrildiğini hissediyor. Yönetici gezegeniniz, bilgi toplayan Merkür, isyankar Uranüs ile rahatsız edici bir kare oluşturuyor. Bu yön, sizi kendi kendini sabote eden zihinsel kalıplardan ve iletişim alışkanlıklarından kurtulmaya teşvik eder. Tamamen düzensiz davranmadan, özgürlük ve kendiliğindenlik arzunuzu onurlandırmaya çalışın.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.