İkizler Burç Yorumları 11 Ağustos 2021

İkizler burcunun 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? İkizler burcunu 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Durumun kontrolünü eline al ama her şeyi fazla düşünmemeye çalış İkizler. Örneğin, romantik beşinci eviniz aşk, tutku ve zevk yoluyla uyum arayan Terazi’ye kayan Ay’a ek olarak, Venüs aynı zamanda ilişki dinamiklerini yoğunlaştıran güç merkezi Plüton ile de uyum içinde olacaktır. Unutmayın, Venüs, otoriter onuncu evinizi göz kamaştırırken, için için için yanan Plüton, seks, birleşme ve samimi birlikteliklerden oluşan sekizinci erotik evinizi ateşler. Kulağa biraz skandal gibi gelebilir ama bu enerji, üstlerinizden biriyle gizli bir kaçamak yapmayı bile düşündürebilir. Hafifçe yürü.

İkizler Burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Bütün bu drama biraz ezici oluyor. Bugün, sizi başka bir yöne yönlendirebilecek yeni ve ilgi çekici biriyle tanışacaksınız – seçeneği takip etmeyi seçerseniz. Güzel bir hız değişikliği olabilir.

İkizler Burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Gezegen yöneticiniz Merkür, bugün burçları değiştiriyor, İkizler. Son haftalarda, solar üçüncü iletişim evinize enerji verdi, ama şimdi solar dördüncü evinizde yörüngede olacak. Bu, başlangıçta dikkatinizi şu an için profesyonel konulardan uzaklaştırabilir, ancak ilerlemenizi yolunda tutmak için aile, ev ve ev meselelerini dengelemeniz gerekecektir. Cetveliniz de Başak burcunda olduğundan, Merkür’ün bu hizasının bakımı kolay olmalıdır. Verimliliğinizi ve üretkenliğinizi artırmak istiyorsanız, evden çalışmayı talep edebilir veya en azından sorumluluklarınızın bir kısmını orada üstlenebilirsiniz.

Şimdi tanıştığınız insanlar size tartışmalı bir konuda yeni bir bakış açısı getirecek.

İkizler Burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

İkizler insanları hızlı düşünen, kozmik komedyen gezegen Merkür tarafından yönlendirilir. Çarşamba günkü gökyüzü, şovu durduran Aslan’dan ayrıldığı ve yansıtıcı Başak’a doğru kaydığı için hareket halinde Merkür’ü buluyor. Bu geçiş, sizi içinde bulunduğunuz sosyal, konuşkan zihniyetten çıkarır ve sahneden çekilme ihtiyacınızı artırır. Merkür’ün Başak’taki zamanı, nostaljiyi ve aile bağlantılarını keşfetmeyi teşvik eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.