Günlük İş Burç Yorumları 22 Ağustos 2021

22 Ağustos Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 22 Ağustos Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
22 Ağustos 2021 Pazar Koç Burcu Yorumları

Koç, ilham alma ve harekete geçme zamanı! Mars, bu hafta değer algınızı ve mevcut iş hayatınızı bir araya getiren en güçlü ittifakını oluşturmak için Uranüs ile buluşuyor. Mars işte daha aktif olmak isterken Uranüs mali durumunuzda devrim yapmak istiyor. Özellikle beklenmedik bir projeyi seçerek veya iş yerinizde konfor alanınız dışında bir şeyler yaparak riskli bir yatırım yapmanın tam zamanı. Bir inanç sıçraması yapın ve iş hayatınızın ve bütçenizin kökten gelişmesini bekleyin!


Boğa Burcu
22 Ağustos 2021 Pazar Boğa Burcu Yorumları

Farklı hissediyor musun, Boğa? Uranüs, benlik duygunuza aşırı derecede odaklanmıştır – bu nedenle, görünüşünüzde ve algınızda radikal ayarlamalar yapmanın zamanı geldi. Uranüs, Mars ile hayırlı bir şekilde bağlantı kurduğundan, yeni bir şeyi somutlaştırmak için motive hissedebilirsiniz. İş yerinde bakış açınızı ve sunumunuzu kökten değiştirmek için mükemmel bir zaman olabilir. Bu zamanı, sonunda iş kıyafetlerinizi yeniden yapmak veya belirli bir iş arkadaşınızın iyi tarafına geçmek için bir nokta haline getirmek gibi profesyonel olarak temizlemek için kullanabilirsiniz. İş yerinize biraz özgünlük getirmek için bu zamanı kullanın.


İkizler Burcu
22 Ağustos 2021 Pazar İkizler Burcu Yorumları

Değişim kapıda, İkizler! Uranüs, bugün hem evinizde hem de ailenizde ve aynı zamanda gizli benliğinizde motive edici harekete ilham veren Mars’a güçlü bir şekilde bağlanıyor. Şu anda bir iş-yaşam dengesi ile mücadele ediyor olabilirsiniz. Günümüzün büyük astrolojik enerjisi, büyük olasılıkla genel ve özel yüzünüzü çağırıyor. İşyerinde bir şekilde davranabilir, sonra evde daha çok kendiniz olabilirsiniz. Bir gün işe özel benliğini getirmeyi düşünmelisin. Sakladığınız şeyin, iş hayatınızın başından beri ihtiyaç duyduğu şey olduğunu görebilirsiniz.


Yengeç Burcu
22 Ağustos 2021 Pazar Yengeç Burcu Yorumları

Sonunda konfor alanınızdan çıkmanın zamanı geldi, Yengeç! Mars bugün Uranüs ile güçlü bir şekilde bağlantı kurarken, profesyonel hayalleriniz hakkında düşünme ve konuşma şeklinizi değiştirmek için muazzam bir istek var. Kendinize kariyerinizin gelecek yıl nereye gitmesini istediğinizi sorun (sonra beş yıl, sonra on yıl). Mevcut yolunuzun gittiği yeri beğendiniz mi? Değilse, ilham almak için bu zamanı kullanın. Kendinize profesyonel hayallerinizle ilgili neyi değiştirebileceğinizi sorun. Farklı olasılıklar hakkında yeni bağlantılarla konuşarak profesyonel ağınızı değiştirmeyi düşünün.


Aslan Burcu
22 Ağustos 2021 Pazar Aslan Burcu Yorumları

Leo, finansal hedeflerinin bugünkü kariyer hedefleriyle uyuşup uyuşmadığını bir düşün. Mars bugün Uranüs’e güçlü bir şekilde bağlanırken, kariyer yolunuzu ve finansmanınızı aktif olarak değiştirme veya iyileştirme arzusu var. Mars, mali durumunuz üzerinde aktif olarak çalışmak istiyor, ancak Uranüs kariyer yolunuzu değiştirmek istiyor. Daha iyi bir mali duruma sahip olmak için, kariyerinizde alışılmışın dışında bir şeyler yapmayı düşünebilirsiniz. Farklı ancak daha iyi ödeme yapan pozisyonları keşfetmek veya hatta bir kariyerin uzun ömürlülüğünü diğerine göre yeniden düşünmek olabilir. Tüm olasılıklara açık olun!


Başak Burcu
22 Ağustos 2021 Pazar Başak Burcu Yorumları

Kendinizin daha özgün, bireysel versiyonuna adım atma zamanı, Başak! Mars bugün güçlü bir şekilde Uranüs’e açı yaptığında, özellikle işteyken kendinizin daha gerçek bir versiyonuna çağrılıyorsunuz. İş arkadaşlarınızın sizi nasıl algılamasını istersiniz? Yaklaşımınızı, profesyonellik anlayışınızı ve hatta uygulama tarzınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız, şimdi bunu yapmanın tam zamanı. İş yerinizde cesur olun. Özenli, editoryal kişiliğiniz, özellikle sorumluluklarınızı nasıl ele aldığınız konusunda inanılmaz derecede ilham verici olacak.


Terazi Burcu
22 Ağustos 2021 Pazar Terazi Burcu Yorumları

Terazi, bunu profesyonel spot ışığına çıkmak için bir işaret olarak kabul edin. Bugün Mars, gizli güçlü yönlerinizi zamanında, detay odaklı ve editoryal olarak belirleyen Uranüs’e güçlü bir şekilde bakacak. Bugün iş yerindeki yatırımlara, bankacılığa veya sözleşmelere ikinci kez bakmanız gerekebilir, böylece potansiyel bir sorunu yakalayabilir veya devam eden bir sorunu nasıl gidereceğinizi bilebilirsiniz. Bu astrolojik enerjiyi iş ahlakınıza güvenmek ve ayrıntılara dikkat etmek için kullanın. Zamanı geldiğinde, hatalar veya olası sorunlar hakkında konuşun ve çözümleriniz hakkında açık olun. Ekibiniz bunun için size teşekkür edecek!


Akrep Burcu
22 Ağustos 2021 Pazar Akrep Burcu Yorumları

Akrep, şimdi profesyonel ağınıza çevrimiçi ve çevrimdışı dalmanın tam zamanı! Bugün Mars, profesyonel gruplarınızı, ilişkilerinizi ve platformlarınızı radikalleştiren Uranüs ile güçlü bir şekilde bağlantılı. Belirli bir bağlantıya ulaşmayı, profesyonel hedeflerinizi destekleyen bir gruba katılmayı veya sosyal medyanızı temizlemeyi düşünüyorsanız, bugün bunu yapmak için mükemmel bir gün. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı profesyonel ağlarınızı yeniden keşfetmek için astrolojik enerjiyi kullanın. Özgünlüğünüz doğru profesyonel fırsatları çekecektir. Sonuç olarak, kariyer yolunuz bundan büyük ölçüde yararlanabilir!


Yay Burcu
22 Ağustos 2021 Pazar Yay Burcu Yorumları

Bugün işte radikal bir şeyler yapma günü olabilir, Yay! Mars, Uranüs’e güçlü bir şekilde bağlanırken, hem günlük çalışma alışkanlıklarınız hem de kariyer yolunuz beklenmedik şeyler için orada. Bu son birkaç gün içinde, günlük iş hayatınız biraz tahmin edilemez olabilir. İdeal kariyer yolunuz veya hedefleriniz değişmiş olabilir veya beklemediğiniz bir şey için tanınmış olabilirsiniz. Durum ne olursa olsun, iş hayatınıza yeni bir bakış açısı kazandırdığı için bu dönemeçlerin faydalı olduğunu bilin.


Oğlak Burcu
22 Ağustos 2021 Pazar Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, bugün biraz yaratıcı ol! Mars, eğlence, neşe ve öğrenme fikrinizde devrim yaratan Uranüs ile güçlü bir açı yapacak. İş söz konusu olduğunda, biraz ilham almanız gerekebilir. Kutunun dışında düşünmek için bugünün astrolojik enerjisini kullanın. Görevlerinizi düzensiz yapmak veya onları daha eğlenceli hale getirmenin bir yolunu bulmak gibi iş sorumluluklarınız konusunda yaratıcı olun. Hatta mevcut görevleriniz için seyahat maceralarınızdan, farklı kültürlerden veya öğrendiğiniz bir şeyden ilham alabilirsiniz. İş hayatınızı yeniden icat etmek için mümkün olan her çıkışı kullanın!


Kova Burcu
22 Ağustos 2021 Pazar Kova Burcu Yorumları

Kova, iş-yaşam dengenize odaklanmanın zamanı geldi. Bugün Mars, Uranüs ile güçlü bir şekilde bağlantı kuruyor, bu nedenle inşa etmek istediğiniz şeyi sürdürmek için yaptığınız yatırımları yenileme veya yeniden yapma arzusu var. Herhangi bir sözleşme veya finansal anlaşma gibi profesyonel olarak yatırım yaptığınız şeylere lazer odaklı olabilirsiniz. İdeal olarak, bu yatırımlar sağlıklı bir iş-yaşam dengesini sürdürmek için karşılığını vermelidir. Ancak, daha sürdürülebilir bir iş-yaşam dengesine sahip olmak için yatırımlarınızı ciddi şekilde düzenlemeniz gerektiğini görebilirsiniz. Kontrol edin, ardından profesyonel yatırımlarınızı gerektiği gibi düzeltin!


Balık Burcu
22 Ağustos 2021 Pazar Balık Burcu Yorumları

Bugün hedeflerinizi, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı iletme günüdür! Mars, beklenmedik ancak gerekli bir görüşme için çağrıda bulunan Uranüs’e güçlü bir şekilde bağlanacak. Yöneticiniz, iş arkadaşınızla konuşmayı veya bir iş sözleşmesini yeniden gözden geçirmeyi düşünüyorsanız, bugün beklenmedik bir şekilde fırsat karşınıza çıkabilir. Hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı iletme şansınız olduğunda, bunu profesyonellikle yapın. Katılan herkese büyük fayda sağlayacak nelerin düzenlenebileceğini veya yeniden tasarlanabileceğini sorun. Karşı tarafın yorumunuza ne kadar açık fikirli olduğuna şaşırabilirsiniz.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.