Günlük İş Burç Yorumları 13 Ağustos 2021

İçerikler

13 Ağustos Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 13 Ağustos Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
13 Ağustos 2021 Cuma Koç Burcu Yorumları

Önümüzdeki birkaç gün içinde, sağlıklı bir iş/yaşam programına öncelik vermek önemlidir. Venüs, Neptün’e karşı çıkıyor ve altıncı iş ve sağlık eviniz ile onikinci eviniz arasında bir ikilik yaratıyor. Şu anda üzerinde çalıştığınız proje veya görevin tadını çıkarabilirsiniz, ancak çizgiyi ne zaman çizeceğinizi bilmek akıllıca olacaktır. Koç, zaten en iyisisin – bu yüzden gerekenden daha fazla profesyonel sorumluluk almak zorunda hissetmemeye çalış. Gereksiz tükenmişliği önlemek için yavaşlamak için zaman ayırın ve kendinize zaman ayırın.


Boğa Burcu
13 Ağustos 2021 Cuma Boğa Burcu Yorumları

Boğa, bugün işyerinde ivme kazanmanın biraz zor olduğunu görebilirsiniz. Güneş, evinizin dördüncü evinde parlıyor – ki bu muhtemelen en sevdiğiniz yer! Ev sahibi bir ruh halindeyseniz bu anlaşılabilir bir durumdur. Neyse ki güneş, şu anda altıncı iş evinizde olan ayın mantıksal zihniyetine açık. Bu nedenle, seslenme fikriyle uğraşırken, profesyonel projelerinizi ve görevlerinizi biraz zaman harcamak sizin yararınıza olacaktır.


İkizler Burcu
13 Ağustos 2021 Cuma İkizler Burcu Yorumları

Tüm işler ve oyun oynamama İkizler’i sıkıcı bir işaret haline getirir. İşyerine biraz spontanelik getirebilecek biri varsa, o da sensin! İkizler, yaratıcılığın ve neşenin beşinci evini aydınlatan ayın resepsiyonunda olan yerel toplulukların ve iletişimin üçüncü evini cesaretlendiren güneşe sahipsin. Güneş ve ay birlikte şakalar, şakalar ve nükte ile iletişim becerilerinizi renklendiriyor. Toplantıları biraz mizah veya eğlenceli müşterilerle süsleyerek bu keyifli göksel enerjiyi iş yerinize getirin. Bir şakanın uzun bir yol kat edebileceğini göreceksiniz!


Yengeç Burcu
13 Ağustos 2021 Cuma Yengeç Burcu Yorumları

Finansmana odaklanmanın zamanı geldi – özellikle yakın gelecekte bir ev projesi veya aile finansal çabası varsa. Yengeç, ikinci değerli evinizde parlayan güneşe ve dördüncü evinizi aydınlatan ay var; bu, hayatınızın bu iki sektörü arasında olumlu bir finansal ittifaka işaret ediyor. İş yerinde görevlerin zirvesinde kalarak yaratıcı olun! İş yerinde motive olmak için, sıkıcı bir proje üzerinde çalışırken veya profesyonel aksiliklerle uğraşırken hedeflerinizi aklınızda bulundurun. Momentumu devam ettirmek için en sevdiğiniz iş arkadaşlarınızla birlikte çalışın!


Aslan Burcu
13 Ağustos 2021 Cuma Aslan Burcu Yorumları

Leo, her şey seninle ilgili! Güneş burcunuzdayken parlama zamanınız olabilir. İş arkadaşlarınız, kendinize ne kadar güvendiğinizi, işyerine ne kadar enerji getirdiğinizi ve başkalarına nasıl ilham verdiğinizi fark edebilir. Ay, üçüncü iletişim evinize kafiye ve mantık getirdiğine göre, şimdi sosyal çekicilik ve coşkuyla konuşma zamanı. Herkes, işteki etkileşimlerinizde ne kadar zahmetsiz olduğunuzu fark edecek. Bu, bir satış konuşması yapmak veya harika bir izlenim bırakmak için harika olabilir.


Başak Burcu
13 Ağustos 2021 Cuma Başak Burcu Yorumları

Gününüz ilerledikçe, herkesin sizin kadar çok şey almayacağını unutmayın, Başak. Benlik duygunuza enerji veren Merkür, Mars ve Venüs var. Bu kadar göksel çarpma ile, hem hedefi vurma hem de kaçırma fırsatı var. İş yerinde bir şeyler ters gittiğinde, durumu bir bütün olarak gözlemlemek için bir adım geri atın. Bazı iş ilişkileri, hiyerarşiler ve anlaşmalar bu dönemde daha da netleşiyor. Yargılamadan önce gözlemlemek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Sonuçta, iyileştirme için her zaman yer vardır!


Terazi Burcu
13 Ağustos 2021 Cuma Terazi Burcu Yorumları

Terazi, duygusal olarak dengeli hissediyorsunuz, bu da bugün hemen hemen her şeyi üstlenmenize yardımcı oluyor! İş arkadaşı dramasından projelerdeki hatalara kadar her türlü iş bilmecesinde gezinmenin kolay olduğunu görebilirsiniz. İş arkadaşlarınız bugün, on birinci arkadaşlık evinizde güneş parlarken sizin lehinize çalışan sağduyulu destek için size güvenebilir. Bu nedenle, işteki bağları derinleştirmek için ideal bir gün. Bugünün astrolojisi, iş arkadaşlarınızla plan yapmak, sorunları çözmek veya herhangi bir çatışmayı hafifletmek için mükemmeldir!


Akrep Burcu
13 Ağustos 2021 Cuma Akrep Burcu Yorumları

Kariyerinde ilgi odağı olma zamanı, Akrep! Güneş, kariyerinizin onuncu evinde parlıyor, başarılarınızı ve başarılarınızı aydınlatıyor. Güneşin kariyerinize sıcaklık getirmesiyle, sektörünüzde kendine güvenen, tanınan biri olarak algılanıyorsunuz. Merkür, Mars ve Venüs aynı zamanda on birinci arkadaşlıklar ve hayaller evinizi de etkiliyor, dolayısıyla bu göksel aşırı yük aynı zamanda geniş sosyal ağınızı da genişletiyor. Toplamda, astrolojik enerji, kariyer yolunuzda iz bırakmanıza yardımcı olmaya yöneliktir. Kucakla!


Yay Burcu
13 Ağustos 2021 Cuma Yay Burcu Yorumları

Finansal görüşleriniz değiştikçe, para kazanma şekliniz de değişir. Yay, kutunun dışında düşünmenin zamanı gelebilir. Potansiyel olarak biraz korkutucu olsa da, rüyalarla ilgili onbirinci evinizdeki ayın ay zarafetinin onu biraz daha uygulanabilir kıldığını görebilirsiniz. Hayalindeki meslek ne? Ayın mantıksal duygusal işlemesi, her seçeneği planlamanıza yardımcı olabilir. Bugünün ay enerjisi, tüm seçeneklerinizi keşfetmek için idealdir. Biraz araştırma yapın, artıları ve eksileri listeleyin ve hatta başarı için bir oyun planı hazırlamayı düşünün.


Oğlak Burcu
13 Ağustos 2021 Cuma Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, genellikle verdiğin her kararda kendinden eminsin. Ayın kariyerinizin onuncu evinizi aydınlatması için, şimdiye kadarki yolunuzu gözden geçirmeye daha meyilli hissedebilirsiniz. Kariyer yolunuz düşünüldüğünde, ay adil ve adil, bağımsız ama mantıklı. Kariyer yolunuza duygusal olarak yatırım yaptınız, ancak neyse ki bir sonraki adımınızı ölçmek için kafanızı ve kalbinizi kullanabilirsiniz. Şimdiye kadarki kariyerinizi değerlendirmek için bugünün astrolojik enerjisini kullanın, sonraki birkaç adımınızı gözden geçirin ve rehberlik için bazı sosyal bağlantılara yaslanın.


Kova Burcu
13 Ağustos 2021 Cuma Kova Burcu Yorumları

Bugün boyunca, finans, finansal yatırımlar ve anlaşmalar konseptiniz hakkında bir veya iki aydınlanma yaşayabilirsiniz. Neptün’ün sisi ikinci değer evinizde dağılıyor, bu da kişisel mali durumunuzla bir gerçeklik kontrolü yapıldığını gösteriyor. Finansal güvenliği sağlamak için değişimin gerekli olduğunu fark etmeye başlayabilirsiniz. Şans eseri, Neptün, paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci evinizde bulunan Venüs’e karşı çıkıyor. Finansal rehberliğin gerekli olduğunu kabul ettiğinizde, Venüs bunun için fırsatlar getirebilir. Bu, işte ortak bir proje, ortak bir fırsat veya hatta bir yan proje olarak gelebilir.


Balık Burcu
13 Ağustos 2021 Cuma Balık Burcu Yorumları

Balık, öğütmeye hazır mısın? Altıncı iş ve rutin evinizde parlayan güneş ile durdurulamaz hissedebilirsiniz. İş arkadaşlarınız, müşterileriniz ve daha fazlası, coşkulu varlığınızı fark edecek. Güneşin gücü yanınızdayken, işte harika sonuçlar elde etmek için yorulmadan ve çaba harcamadan çalışacaksınız. Sıkı çalışmanızın bir sonucu olarak, yeni bir projede başka biriyle birlikte çalışma fırsatınız olabilir. Güneş ay ile uyum içinde olduğundan, bu iki gök cismi iş yerinde karşılıklı finansal fırsatlar yaratmak için birlikte çalışıyorlar.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.