Günlük Burç Yorumları 9 Ağustos 2021

İçerikler

9 Ağustos Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 9 Ağustos Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
9 Ağustos 2021 Pazartesi Koç Burcu Yorumları

Pazartesi günü gökyüzü, haftaya hatırı sayılır bir pus içinde başlıyor, Koç. Gerçekleri büken Neptün ile bağ kurma, iş cephesinde gerçekleri çarpıtarak gergin bir karşıtlığa kilitlenir. Bu enerji, sizi ya kafa karışıklığına ya da iş arkadaşlarınızı ya da iş sorumluluklarını aşırı idealize etmeye yatkın hale getirir. Başka bir yerde, ay yetenekli Başak burcuna geçerek dikkatinizi iş/yaşam dengenizin gerçekliğine yönlendirir.


Boğa Burcu
9 Ağustos 2021 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları

Pazartesi günü gökyüzünün altında her şey göründüğü gibi değil, Boğa. Yönetici gezegeniniz, romantizme can atan Venüs, ruhani Neptün ile dans ederken kendini baş döndürücü bir büyünün altında bulur. Bu eşleşmenin enerji seviyelerini düşürmesi ve kaçış arzularını artırması muhtemeldir. Bu idealist, ilham verici enerjiyi, romantik çıkarlara karşı kafa karıştırıcı, gerçekçi olmayan tutumlarda kendinizi bükmek yerine, kişisel tutkularınızla yaratıcı olmak için kullanın.


İkizler Burcu
9 Ağustos 2021 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları

Bugün bir nostalji kasırgasına kapılmak çok kolay, İkizler. Bağ kuran Venüs, gerçekliği çözen Neptün ile kafa karıştırıcı bir karşıtlığa düşerek ev ve aile meseleleri etrafında puslu bir atmosfer yaratır. Kendinizi geçmişinizin unsurlarını ziyaret ederken veya aile bağlarını derinleştirmeye çalışırken bulursanız şaşırmayın. Ay’ın Başak’a girişi, ev cephesinde sessizce geri çekilme ihtiyacını doğuruyor.


Yengeç Burcu
9 Ağustos 2021 Pazartesi Yengeç Burcu Yorumları

Zihniniz bugün size oyun oynuyormuş gibi hissedebilir, Yengeç. Manyetik Venüs, rüya yaratıcısı Neptün ile uykulu bir karşıtlığa düşerek puslu ama derinden ilham alan bir zihinsel atmosfer yaratır. Bu enerji, duygusal yazma projelerine veya yumuşak bir dokunuş gerektiren sohbetlere başlamak için ideal bir gün olmasını sağlar. Gerçekçi bir yaklaşım ve net bir zihin gerektiren her türlü çabayı durdurun!


Aslan Burcu
9 Ağustos 2021 Pazartesi Aslan Burcu Yorumları

Bugün paranı nereye harcadığına dikkat et Leo. Değer belirleyici Venüs, gizemli Neptün ile karşıtlığa kilitlendiğinden, bugün istediğinizi elde etme konusunda aşırıya kaçmaya eğilimlisiniz. Size mutluluk getirecek fantezilere kapılmanız muhtemel olduğundan, bugün arzularınızı iki kez kontrol edin. Bunun yerine, yeteneklerinizi harekete geçirmeyi ve bu derin yaratıcı enerjiyi vizyonlarınızı hayata geçirmek için kullanmayı hedefleyin.


Başak Burcu
9 Ağustos 2021 Pazartesi Başak Burcu Yorumları

Bir Başak olarak, her şey basit ve özgün olduğunda elinizden gelenin en iyisini yaparsınız. Sevgili Venüs, gerçeği çözen Neptün ile baş döndürücü bir karşıtlığa kilitlenirken Pazartesi günü gökyüzü bu anlatıya bir anahtar atıyor. Bu enerji, tüm ilişki konularında idealizmi ve fanteziyi arttırır. İşbirliği çabalarını iki kez kontrol edin ve ayık bir zihin gerektiren taahhütleri imzalamaktan kaçının.


Terazi Burcu
9 Ağustos 2021 Pazartesi Terazi Burcu Yorumları

Kendinizi bir fantezi dünyasına kapılmış bulmanız muhtemeldir, Terazi. Yönetici gezegeniniz, manyetik Venüs, eterik Neptün’e karşı çıktığı için bir rüya dünyasına kayar. Bu eşleştirme muhtemelen yorgunluğu ve fantezi arzusunu artıracaktır. Öte yandan, zengin bir ilham kaynağı ve içine girmek için yaratıcı bir dünya sunuyor. Kendinize ait bir dünyaya çekilin ve işleri basit tutun.


Akrep Burcu
9 Ağustos 2021 Pazartesi Akrep Burcu Yorumları

Pazartesi günkü gökyüzü düz görmeyi zorlaştırıyor, Akrep. İlişki kuran Venüs, gerçekliği büken Neptün’e karşı çıktığı için bir hayal dünyasından kaçışa sürüklenir. Bu eşleştirme, arkadaş grupları ve sosyal medya bağlantıları etrafında kafa karıştırıcı durumlar yaratması muhtemeldir. Kime ve neye zaman ayırdığınıza dikkat edin. Ay’ın dünyevi Başak’a girişi, sosyalleşmenin bir keşiş olmaktan daha iyi hissettirdiğini gösteriyor.


Yay Burcu
9 Ağustos 2021 Pazartesi Yay Burcu Yorumları

Bugün kariyer yolunuza kimi dahil etmeyi seçtiğinize dikkat edin, Yay. Bağ oluşturan Venüs, kaygan Neptün ile kafa karıştırıcı bir karşıtlığa kilitlenir ve çalışma cephesinde değerler ve müttefikler etrafında kafa karışıklığı yaratır. Bu enerji aynı zamanda derin bir yaratıcı kuyu sunar. Bu nedenle, belki de zamanınız, bire bir bulanık hatlarla uğraşmaktansa gelecekteki projeleri geliştirmek için daha iyi harcanır.


Oğlak Burcu
9 Ağustos 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, bugün daha yeşil çayırlara doğru fantastik bir maceraya can atıyor olabilirsiniz. Kendinizi yabancı kiralık ev ararken veya hep birlikte yeni bir hayat hayal ederken bulabilirsiniz. Değer belirleyici Venüs, gerçekliği bulanıklaştıran Neptün ile puslu bir karşıtlığa düşerek bu keşfedilmemiş bölge arzusunu yaratır. Özlem duyduğunuz yeni bakış açılarını aramanıza izin verin, ancak nereye giderseniz gidin gül renkli gözlük taktığınızı unutmayın.


Kova Burcu
9 Ağustos 2021 Pazartesi Kova Burcu Yorumları

Bu, ilişkileriniz için yılın en kolay zamanı değil, Kova. Kendi bağlılık ve samimiyet kavramınızla bağlantınızı derinleştirirken, o arenada bazı büyük dönüşümler yaşıyorsunuz. Romantizme aç Venüs, gerçekliği büken Neptün’e karşı çıktığı için Pazartesi günü gökyüzü bu devam eden hikayeyi vurguluyor. Bu baş döndürücü eşleşme, ortaklık konularında aşırı idealist veya karışık durumlar yaratabilir.


Balık Burcu
9 Ağustos 2021 Pazartesi Balık Burcu Yorumları

Kendinizi yılın bu zamanında romantik ilişki meselelerine kapılmış bulma eğilimindesiniz, Balık. Sevgili Venüs gözlerini gerçekliği büken Neptün ile kilitlerken Pazartesi günü gökyüzü bunu yeni bir seviyeye getiriyor. Bu yön, yakın bağlara ilişkin net görüşünüzü şaşırtma eğilimindedir – ya ortakları idealleştirmek ya da başka alternatifler hakkında hayal kurmanızı sağlamak. Gerçekçi olmayanı talep etmeden hayalperestliği kucaklayın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.