Günlük Burç Yorumları 2 Ağustos 2021

İçerikler

2 Ağustos Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 2 Ağustos Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Koç Burcu Yorumları

Pazartesi göğünün altında hareketsiz oturmayı bekleme, Koç. Ay, sosyal açıdan hoş İkizler’e doğru yol alırken gidilecek yerler ve buluşacak insanlar var. Luna’nın girişimci Mars’la olan mücadelesi, iş cephesinde biraz stres yaratabilir, ancak aynı zamanda iş yükünüzün üstesinden gelmek için bir enerji artışı sağlar. Başka yerlerde, manyetik Venüs, değişim getiren Uranüs ile hizalanır ve çalışma ortamınızdaki bağları canlandırmanıza yardımcı olur.


Boğa Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları

Pazartesi göğü altında hissettiğin heyecanı kucakla Boğa. Yönetici gezegeniniz, bağ oluşturan Venüs, durgunluğu bozan Uranüs ile destekleyici bir hizaya kilitleniyor. Bu elektrik enerjisi sizi konfor alanınızın dışına iter ve yaratıcı kapasitenize ve gösterişçiliğinize bir elektrik enerjisi getirir. Aşk hayatınızı canlandırmak için doğru anı bekliyorsanız, bu büyülü, spontane enerjiden başkasına bakmayın.


İkizler Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları

Pazartesi günü gökyüzünün altında kendi sağlığınızla ilgilenin İkizler. Besleyici ay burcunuza girer ve destekleyici odağını sağlığınıza ve fiziksel bedeninize gönderir. Bireysel ihtiyaçlarınıza hazır olun ve aşırı aktif zihninizi uzak tutmaya çalışın. Başka bir yerde, bağ oluşturan Venüs, talepkar Uranüs ile aynı hizadadır ve sıkı sıkıya bağlı aile bağlarına taze bir hayat verir.


Yengeç Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Yengeç Burcu Yorumları

Özel kabuğunuzda saklanmaktan çekinmeyin, Yengeç. Ay, düşünceli İkizler’de dolaşıyor ve sizi planları iptal etmeye ve kendinize saklamaya zorluyor. Kendinizi akılsızca kaydırmaya kaptırmak yerine, bagajı boşaltmaya ve biraz ruhani bakım yapmaya çalışın. Başka yerlerde, tatlı Venüs, sürpriz getiren Uranüs ile aynı hizadadır ve arkadaş grupları arasında çığır açan, bağları geliştiren sohbetler getirir.


Aslan Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Aslan Burcu Yorumları

Bugün her şeyi kendine saklamayı bekleme, Leo. Ay, sosyal kelebek İkizler’e doğru ilerlerken, topluluğunuza yeniden katılmak ve insanlarınızla bağlantı kurmak istiyorsunuz. Luna’nın Mars’la olan mücadelesi, finans konusunda stresi artırabilir, ancak aynı zamanda, yaklaşan projelere uygulanacak bir enerji artışı da sağlayabilir. Bu arada, Manyetik Venüs, elektrikli Uranüs ile tatlı bir uyum oluşturarak kariyer temelli ilişkilere destek sağlar.


Başak Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Başak Burcu Yorumları

Bugün gözünü kariyerine diktin Başak. Luna’nın çok yetenekli İkizler’deki varlığı, itibar artırıcı projelerle ilerlemek için geniş bir alan sağlar. Ancak, öfkeli Mars’la karesi, bağımsız istekler ve kariyer talepleri arasında hayal kırıklıklarına yol açabilir. Başka bir yerde, sevgili Venüs, kişisel sunumunuza karizmatik, büyüleyici bir enerji artışı sağlayarak, değişim getiren Uranüs ile hizalanır.


Terazi Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Terazi Burcu Yorumları

Evren sizi bugün ilişki değişikliklerini benimsemeye çağırıyor, Terazi. Yönetici gezegeniniz, bağ oluşturan Venüs, canlandırıcı Uranüs ile destekleyici bir bağlantı oluşturur. Bu elektriksel eşleştirme, kendini ifade etme, kimlik ve ortaklıktaki bireysellik deneyiminiz etrafında neyin değişmesi gerektiğine dair güçlü bilgiler getiriyor. Farklı olma arzunuzu benimseyin, özgürlüğü arayın ve ilişkide takılmalar söz konusu olduğunda kendiliğindenliği memnuniyetle karşılayın.


Akrep Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Akrep Burcu Yorumları

Bugün düşük seviyede tut, Akrep. Ay, yansıtıcı İkizler’e sekerken, yüzeysel etkileşimlere karşı toleransınız azalıyor. Luna’nın yönetici gezegeniniz, aksiyon alan Mars ile karesi, terapötik faaliyetlere, samimi iyileşmeye ve duygusal salıvermeye odaklanmak için ideal bir gün yapar. Başka bir yerde, bağ oluşturucu Venüs, sürpriz getiren Uranüs ile hizalanır ve mevcut ilişki hikayenize canlandırıcı, kendiliğinden enerji verir.


Yay Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Yay Burcu Yorumları

Odağınızı dünyanızdaki samimi ortaklıklara yönlendirin, Yay. Ay, oyuncu İkizler burcunuza doğru ilerlerken, evren bugün sizi onlara daha yakından bakmanız için dürtüyor. Bu arada, bağ kuran Venüs, durgunluğu bozan Uranüs’ü ziyaret etmekten keyif alıyor. Bu eşleştirme, kariyerinize ve çalışma koşullarınıza taze bir soluk getirerek, işin etrafındaki değişen araziyi kucaklamak için ideal bir gün olmasını sağlar.


Oğlak Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Yorumları

Bugün koşarak yere inmeye hazırsın, Oğlak. Baş döndürücü İkizler ayı, sinirli Mars’la karşı karşıya gelirken, günlük işiniz ile hayalinizdeki iş arasında biraz gerilimle boğuşmanız muhtemeldir. Bu yön aynı zamanda enerji vermeye yardımcı olabilir, aynı zamanda sıkıntıları artırır. Başka bir yerde, manyetik Venüs, değişim getiren Uranüs ile bir ittifak oluşturarak yaratıcı kapasiteniz ve romantik ilişkileriniz etrafında yeni inançların ortaya çıkmasına yardımcı olur.


Kova Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Kova Burcu Yorumları

Pazartesi günü gökyüzü sizi oyun ve zevk aramaya teşvik ediyor, Kova. Bu bir olasılık olmasa bile, daha zahmetli iş yüklerinizi haftanın ilerleyen zamanlarına saklamayı hedefleyin. Luna’nın eğlenceli İkizler’deki varlığı, sizi yaratıcı kişisel projeler üzerinde çalışmaya ve romantik aralarda kaybolmaya teşvik ediyor. Bağ kuran Venüs, elektrikli Uranüs ile bir ittifak kurarak yeni bir kendiliğindenlik patlaması ve kararlı ortaklıklar hakkında fikir veriyor.


Balık Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Balık Burcu Yorumları

Pazartesi gökyüzü seni eve çağırıyor, Balık. Ay, zihinsel olarak keskin İkizler’de sürüklenerek dikkatinizi aile bağlantılarına ve yaşam alanınızın durumuna çevirir. Luna’nın Mars’la karesi ilişki gerilimlerini vurgulayabilir ancak havayı temizlemenize yardımcı olabilir. Neyse ki, romantik Venüs, değişimi getiren Uranüs ile enerji verici bir bağlantı kurarak yakınlık cephesinde önemli konuşmalar yapıyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.