Günlük Burç Yorumları 14 Ağustos 2021

14 Ağustos Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 14 Ağustos Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
14 Ağustos 2021 Cumartesi Koç Burcu Yorumları

Cumartesi günü gökyüzü hoş bir şekilde amaçsız ve yavaş, Koç. Aydınlatıcı güneş, gerçekliği çözen Neptün ile kendisini zor bir açıda bulur ve potansiyel olarak romantik meseleler veya yaratıcı projeler etrafında kafa karışıklığı ve bulanıklık yaratır. Netlik talep etmek yerine sürüklenmeyi hedefleyin. Başka bir yerde, sivri dilli Akrep ayı, ağır Satürn ile kareleşir ve uzun vadeli özlemlere bir gerçeklik kontrolü getirir.


Boğa Burcu
14 Ağustos 2021 Cumartesi Boğa Burcu Yorumları

Odağınızı dünyanızdaki yakın ilişkilere yönlendirin, Boğa. Ayın zıt burcunuzdaki şehvetli Akrep’teki varlığı, sizi mevcut ortaklık hikayenize enerji ayırmaya teşvik eder. Güneşin sisli Neptün ile zorlu karşılaşması, gün boyunca uykulu, bölgelere ayrılmış bir atmosfer yaratabilirken, ayın Satürn ile sert karesi, üstesinden gelinmesi gereken kariyer cephesindeki stresleri vurgulayabilir.


İkizler Burcu
14 Ağustos 2021 Cumartesi İkizler Burcu Yorumları

Hafta sonu olsa bile, üretken olmak ve anlamlı bir şeyler yapmak istiyorsun, İkizler. Ay, keskin zekalı Akrep’ten geçerek dikkatinizi iş/yaşam dengenize yönlendirir ve sağlık farkındalığınızı artırır. Güneş, uykulu Neptün ile baş döndürücü bir karşılaşmaya kilitlenir ve kariyer hedefleri konusunda kafa karışıklığı yaratır. Başka bir yerde, Luna’nın Satürn ile olan rahatsız edici karesi, uzun süredir devam eden yanlış anlamalara bir gerçeklik kontrolü getiriyor.


Yengeç Burcu
14 Ağustos 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Yorumları

Cumartesi gökyüzü, eğlence ve zevke odaklanıyor, Yengeç. Ayın şehvetli Akrep’teki varlığı, cinsel dürtünüzü ve yaratıcı eylem için özleminizi artırır. Luna’nın ağır Satürn ile sert karesi, ilk önce ele alınması gereken bazı ilişki engellerini ortaya çıkarabilir. Neyse ki, güneşin rüya gibi Neptün ile gerçekleri büken bağlantısı, gün boyunca kaygısız, sisli bir atmosfer yaratıyor.


Aslan Burcu
14 Ağustos 2021 Cumartesi Aslan Burcu Yorumları

Yardım edebileceksen bugün sosyalleşme konusunda aşırıya kaçma, Leo. Ayın ayrılmış Akrep’teki varlığı, sizi ev cephesine yerleşmeye ve düşük bir profil tutmaya teşvik eder. Yönetici gezegeniniz, aydınlatıcı güneş, uykulu Neptün ile sert bir açıya kilitleniyor – enerji seviyelerini düşürüyor ve kaçış görüşlerini artırıyor. Bu arada, Luna’nın ağır Satürn ile zorlu karesi, ilişki gelişmelerine bir gerçeklik kontrolü getirebilir.


Başak Burcu
14 Ağustos 2021 Cumartesi Başak Burcu Yorumları

Bir şeyleri başarma ihtiyacıyla kendini çıldırtma, Başak. Derin duygulara sahip Akrep ayı, sizi ayaklarınızla meşgul olmaya ve çeşitli önemli sohbetlere katılmaya teşvik eder. Luna’nın boğucu Satürn ile zorlu karşılaşması, sağlığınız ve iş/yaşam dengeniz üzerinde gerçeklik kontrolü yapabilir. Bu arada, güneşin yanıltıcı Neptün ile sisli etkileşimi, sürüklenmeyi ve yapmak üzerine hayal kurmayı teşvik eder.


Terazi Burcu
14 Ağustos 2021 Cumartesi Terazi Burcu Yorumları

Cumartesi gününün derin duygulu gökyüzünde sürüklenmene izin ver, Terazi. Aydınlatıcı güneş, sisli Neptün ile karşılaşıyor ve gün boyunca düşük enerjili, yüksek fantezili bir pus yaratıyor. Ay, kendini muhafazakar Akrep’ten geçerken bulur, odağınızı mali durumunuza ve kullanılmayan yeteneklerinize yönlendirir. Daha sonra, Luna’nın Satürn ile karesi, aşk hayatınız hakkında gerçeklik kontrolleri isteyebilir.


Akrep Burcu
14 Ağustos 2021 Cumartesi Akrep Burcu Yorumları

Bugün biraz TLC’ye ihtiyacın var, Akrep. Ay, burcunuzda dolanır, kendinizle ilgilenmeniz ve konuşulmamış duygularınız ile ilgilenmeniz için acil bir ihtiyacın sinyalini verir. Luna’nın ağır Satürn ile karesi, kendi alanınızı korumak söz konusu olduğunda aile cephesinde hayal kırıklığına yol açabilir. Neyse ki, güneşin hayal kuran Neptün ile uykulu bağlantısı, akort etmeyi ve bir hayal dünyasında bir süreliğine kaybolmayı kolaylaştırıyor.


Yay Burcu
14 Ağustos 2021 Cumartesi Yay Burcu Yorumları

Cumartesi gökyüzü seni toplumdan uzaklaştırıyor Yay. Derin duygulara sahip Akrep’te Ay’ın varlığı, sizi yaşamınızdaki duygusal alt akıntıyı keşfetmeye itiyor ve bunun için bolca mahremiyet ve huzura ihtiyacınız olacak. Luna’nın Satürn ile sert karesi, yoğun bir programa karşı barış için bu sürüşü vurgulayabilir. Bu arada, güneşin hayali Neptün ile sisli bağlantısı, hayalleri gerçeğe tercih eden puslu, romantik bir atmosfer yaratır.


Oğlak Burcu
14 Ağustos 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Yorumları

Odağınızı topluluğunuza ve sosyal ağınıza yönlendirin, Oğlak. Derin duygulara sahip Akrep’te Ay’ın varlığı, sizi insanlarınıza geri dönmeye ve anlamlı bağlantılar kurmaya teşvik eder. Luna’nın cetveliniz, ciddi Satürn ile karesi, salıverilmesi gereken bazı duygusal birikimi vurgulayabilir. Başka yerlerde, güneşin gerçekliği büken Neptün ile uykulu bağlantısı enerji seviyelerini düşürür ve yanlış iletişimi artırır.


Kova Burcu
14 Ağustos 2021 Cumartesi Kova Burcu Yorumları

Cumartesi gökyüzünün altında kariyerinizin gidişatını düşünmeden edemezsiniz, Kova. Ay’ın hiper odaklı Akrep’teki varlığı, sizi bu hikayenin derinliklerine inmeye ve bir sonraki yönünüzü keşfetmeye itiyor. Luna’nın cetveliniz, kasvetli Satürn ile sert karesi, işlenmemiş duyguların engelini kaldırmaya ve onların biraz hava almasına yardımcı olabilir. Başka yerlerde, güneşin Neptün ile rüya gibi bağlantısı, günü sisli, idealist bir atmosferle doldurur.


Balık Burcu
14 Ağustos 2021 Cumartesi Balık Burcu Yorumları

Balık burcu, bugün konfor bölgenizden çıkın. Ay, keskin zekalı Akrep burcunda hareket ederken, kozmos bugün yeni bir kapasitede kendinizi genişletmenize yardımcı olmak için çalışıyor. Luna’nın ağır Satürn ile karesi, incelemeye değer, kendi kendine empoze edilen tıkanıklıkları vurgulayabilir. Başka bir yerde, güneşin gerçeği eriten Neptün ile hayal gibi bağlantısı, güne puslu, romantik, gerçeklerden kaçma arzusu taşıyan bir enerji getiriyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.