Günlük Burç Yorumları 12 Ağustos 2021

12 Ağustos Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 12 Ağustos Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
12 Ağustos 2021 Perşembe Koç Burcu Yorumları

Koç insanı hayata bir kahramanın yolculuğunda bir maceraymış gibi yaklaşır. Tabii ki, bu cesur yaklaşım tecrit edici gelebilir. Perşembe günü gökyüzü, ay diğer yönelimli Terazi’de yüzerken, yakın ilişkilerin önemini hatırlatır. Luna’nın topraklanmış Satürn ile destekleyici bağlantısı, taahhütlere girmek veya mevcut olanlar içinde gerçekleşen alışverişleri tekrar ziyaret etmek için ideal bir gün olmasını sağlar.


Boğa Burcu
12 Ağustos 2021 Perşembe Boğa Burcu Yorumları

Bugün kendini uygulamaya ve işin icabına bakmaya hazırsın, Boğa. Ay, tüm gün denge arayan Terazi’de dolanır, sizi yapılacaklar listenizi halletmeye ve duygusal denge durumuna geri dönmeye teşvik eder. Luna’nın disiplinli Satürn ile sorunsuz bağlantısı, görevde kalmayı ve uzun saatler geçirmeyi kolaylaştırır. Sadece vücudunuzu görmezden gelerek kendinizi yakmadığınızdan emin olun.


İkizler Burcu
12 Ağustos 2021 Perşembe İkizler Burcu Yorumları

Perşembe günü gökyüzü sizi kendi sahnenize çıkıp parlama havasında buluyor İkizler. Sanata yatkın Terazi’de Ay’ın varlığı, kendinizi görev bilinciyle sıradan sorumluluklara teslim etmek yerine tutkularınız ve oyun anlayışınızla yeniden bağlantı kurmanızı teşvik eder. Luna’nın kararlı Satürn ile pürüzsüz bağlantısı, dayanıklılığı korumayı ve kalbinizin canlandırmak için can attığı her şeye sürekli odaklanmayı kolaylaştırır.


Yengeç Burcu
12 Ağustos 2021 Perşembe Yengeç Burcu Yorumları

Bugün dünyadan çekilmek sorun değil, Yengeç. Aile üyeleri ve eviniz olan kutsal alan ile yeniden bağlantı kurmak için sessiz zaman geçirmeniz muhtemeldir. Yaşam alanınızı kendinize çeki düzen verin, en yakın akrabanıza ulaşın ya da sadece sakin olun. Luna’nın ayık Satürn ile destekleyici bağlantısı, gerçekliği kontrol eden ilişki konuşmalarını ön plana çıkarabilir ve gelecek planları yapmanıza yardımcı olabilir.


Aslan Burcu
12 Ağustos 2021 Perşembe Aslan Burcu Yorumları

Bir Aslan olarak, kendi yaratıcı vizyonlarınızı hayata geçirmek için doğdunuz. Ay sanatsal Terazi’de süzülürken Perşembe günü gökyüzü size tam da bunu yapmanızı hatırlatıyor. Luna’nın buradaki varlığı, hikayenizi netleştirmeniz ve açıkça paylaşmanız istendiği için önemli karşılaşmalar ve etkileşimler olasılığını artırıyor. Ayın disiplinli Satürn ile kolay bağlantısı, yolunuza gelecekle ilgili önemli ortaklık konuşmaları yerleştiriyor.


Başak Burcu
12 Ağustos 2021 Perşembe Başak Burcu Yorumları

Yeteneklerinden bazılarını bugün test et Başak! Ayın mantıksal Terazi’deki varlığı, uykuda olan herhangi bir beceriyi harekete geçirmenizi ve rüyaya taze bir hayat solumanızı ister. Kendinizi genel olarak finans ve kaynaklarla ilgili olarak bulabilirsiniz, ancak yeteneklerinize geri dönerek yeni kazanç fırsatlarına kapı açabileceğinizi göreceksiniz. Luna’nın sabit Satürn ile pürüzsüz bağlantısı, kendinizi uygulamanızı ve odaklanmanızı kolaylaştırır.


Terazi Burcu
12 Ağustos 2021 Perşembe Terazi Burcu Yorumları

Bugün kendinle ilgilen, Terazi. Enerjinizi dünyaya göndermek yerine, biraz besleyici dikkati duygularınıza, sağlığınıza ve bedeninize odaklamaya çalışın. Luna’nın burcunuzdaki varlığı, içe doğru hareket etmeniz ve kendi ihtiyaçlarınızı önceliklendirmeniz için bu çağrıyı işaret ederken, topraklanmış Satürn ile destekleyici bağlantısı, kendinizi sürekli olarak yaratıcı projelere uygulamanıza yardımcı olur. Bugün görünürlüğünüz yüksek olduğu için ilgi odağı olmaktan çekinmeyin.


Akrep Burcu
12 Ağustos 2021 Perşembe Akrep Burcu Yorumları

Akrep, bugün kendinize ait özel bir dünyaya çekilin. Kimseye bir açıklama borçlu değilsin; sadece enerji seviyenizi yenilemeniz ve bazı aksama sürelerini ve yansıtıcı düşünceyi yakalamanız gerekiyor. Ay’ın denge arayan Terazi’deki varlığı, iç denge duygusunu yeniden kurmaya çalışırken, topraklanmış Satürn ile olan bağlantısı, aile bağları yoluyla yapı ve istikrar bulmanıza yardımcı olur.


Yay Burcu
12 Ağustos 2021 Perşembe Yay Burcu Yorumları

Bugün arkadaş topluluğuna ulaş, Yay. Şu anda kariyer hedeflerinizle yorulmadan ilerlemeye devam etmenize gerek yok – özellikle de ilhamınız azalıyorsa. Ayın sosyal Terazi’deki varlığı, ateşlerinizi yeniden yakmak için hikayeleri takas etmeye ve başkalarıyla yeniden bağlantı kurmaya teşvik eder. Luna’nın yetenekli Satürn ile pürüzsüz bağlantısı, her türlü zorlu sohbeti zarafet ve sabırla karşılamayı kolaylaştırır.


Oğlak Burcu
12 Ağustos 2021 Perşembe Oğlak Burcu Yorumları

Bugün üretken Oğlak moduna tam olarak girmenize izin verin. Ay’ın denge getiren Terazi’deki varlığı, enerjinizi kariyer cephesinde ilerlemeye yönlendirmeye teşvik eder. Luna’nın yönetici gezegeniniz, öz disiplinli Satürn ile olan tatlı bağı, doğal yeteneklerinizi aramanızı ve onları harekete geçirmenizi kolaylaştırır. Ayrıca duyguların akmasına izin vermek ve onları normalden daha kolay paylaşmak her zamankinden daha kolay.


Kova Burcu
12 Ağustos 2021 Perşembe Kova Burcu Yorumları

Bugün sıradanlıktan kurtul, Kova. Eksantrik olmak ve ucube bayrağınızın dalgalanmasına izin vermek için doğdunuz – öyleyse neden kendinizi sınırlayıcı, sıradan yaşam koşullarına teslim etmeye devam ediyorsunuz? Bugünün düşündürücü Terazi ayı, sizi konfor alanınızın dışına çıkmaya ve yeni maceralar aramaya teşvik ediyor. Luna’nın cetveliniz, stoacı Satürn ile pürüzsüz bağlantısı, gömülü duyguları ifade etmeyi ve buna göre onları iyileştirmeyi kolaylaştırır.


Balık Burcu
12 Ağustos 2021 Perşembe Balık Burcu Yorumları

Balık, bugün kendinize ait bir dünyaya dalın. Diğer insanlarla anlamsız küçük konuşmalar veya hafif ve yumuşak karşılaşmalar havasında olmanız pek olası değildir. Ay, diğerlerine yönelik Terazi ile yolculuk eder. Luna’nın buradaki varlığı, ilişki problemlerinde yüzeyin altına bakmanızı ve iyileşmeye ve dinlenmeye öncelik vermenizi teşvik ediyor. Ayın disiplinli Satürn ile bağlantısı, duygusal olarak topraklanmış kalmayı kolaylaştırır.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.