Günlük Burç Yorumları 11 Ağustos 2021

11 Ağustos Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 11 Ağustos Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
11 Ağustos 2021 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

İşleri yüksek vitese geçirmeye hazırsın, Koç. Zihinsel Merkür, bugün keskin fikirli Başak burcuna geçerek, çalışma cephesinde zihinsel keskinliği artırıyor. Bu geçiş size kendinizi uygulama ve uzun saatleri zanaatınıza yönlendirme şansı sunuyor. Başka bir yerde, tatlı Venüs, iş cephesinde kritik değişiklikleri kusursuz bir şekilde birleştirerek, şifalı Plüton ile pürüzsüz bir bağlantıya kilitlenir.


Boğa Burcu
11 Ağustos 2021 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

İşler aydınlanmaya başlıyor, Boğa. Zeki Merkür, bugün amaç arayan Başak’a doğru parmak uçlarında ilerliyor. Bu geçiş, içinde bulunduğunuz nostaljik, aşırı duygusal zihniyetlerden kurtulmanıza yardımcı olur ve dikkatinizi kişisel yaratıcı tutkularınızla meşgul olmaya yönlendirir. Yönetici gezegeniniz sevgili Venüs, günü aydınlatıcı Plüton ile dönüştürücü bir bağlantı içinde geçirerek, güçlü değişikliklerin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesine izin veriyor.


İkizler Burcu
11 Ağustos 2021 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

İkizler insanları hızlı düşünen, kozmik komedyen gezegen Merkür tarafından yönlendirilir. Çarşamba günkü gökyüzü, şovu durduran Aslan’dan ayrıldığı ve yansıtıcı Başak’a doğru kaydığı için hareket halinde Merkür’ü buluyor. Bu geçiş, sizi içinde bulunduğunuz sosyal, konuşkan zihniyetten çıkarır ve sahneden çekilme ihtiyacınızı artırır. Merkür’ün Başak’taki zamanı, nostaljiyi ve aile bağlantılarını keşfetmeyi teşvik eder.


Yengeç Burcu
11 Ağustos 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Yorumları

Odağınız bugün yeni bir alana kaymaya başlıyor, Yengeç. Messenger Mercury, bana bakan Leo’dan ayrıldı ve bugün yetenekli Başak’a doğru kayıyor. Bu geçiş, zihinsel enerjinizi finansal kaygılardan uzaklaştırır ve sizi yeni eğitim arayışlarını benimsemeye teşvik eder. İlişki kuran Venüs, şifacı Pluto ile de bağlantı kurarak, aydınlatıcı ortaklık konuşmalarını dünyanıza getirir.


Aslan Burcu
11 Ağustos 2021 Çarşamba Aslan Burcu Yorumları

Evren seni kendini ifade etmenin yeni yollarını keşfetmeye zorluyor, Leo. Etkileyici Merkür bugün burcunuzdan ayrılıyor ve önümüzdeki haftalarda zihinsel enerjinizi kaynaklarınızın, yeteneklerinizin ve mali durumunuzun durumuna doğru göndererek analitik Başak’a ilerliyor. Başka bir yerde, sanatsal Venüs dönüştürücü Plüton ile hizalanarak mevcut iş akışınıza yaratıcı değişiklikler getirmenize yardımcı olur.


Başak Burcu
11 Ağustos 2021 Çarşamba Başak Burcu Yorumları

Çarşamba günü gökyüzü size yeniden doğuş hissi veriyor, Başak. Yönetici gezegeniniz, iletişimci Merkür, kendine odaklı Aslan’dan ayrılıyor ve burcunuza doğru ilerliyor. Bu geçiş, yılın en güçlü zamanlarından birini başlatır. Merkür’ün ev burcundaki varlığı, etkili, açık ve yetenekli olma yeteneğinizi artırır. Bu enerjiyi, bireysellik duygunuza geri dönmek ve parlama ihtiyacınızı kucaklamak için kullanın.


Terazi Burcu
11 Ağustos 2021 Çarşamba Terazi Burcu Yorumları

Bir Terazi olarak, yakın ilişkiler sanatını keşfetmek ve çözmek için buradasınız. Yönetici gezegeniniz sevgili Venüs şifacı Pluto ile destekleyici bir bağa kilitlenirken Çarşamba günü gökyüzü bu anlatıyı vurguluyor. Bu dönüştürücü eşleştirme, sizi eski aile hikayelerinden kaynaklanan eski tıkanıklıklarla aktif olarak ilgilenmeye teşvik eder. Bu arada, haberci Merkür düşünceli Başak’a dalar ve gelecek haftalar için yalnızlık, barış ve sessizliğe olan ihtiyacınızı artırır.


Akrep Burcu
11 Ağustos 2021 Çarşamba Akrep Burcu Yorumları

Evren, kariyer hikayenizi yepyeni bir ışık altında keşfetmeniz için sizi zorluyor, Akrep. Haberci Merkür, topraklanmış Başak’a doğru kayarken, bu hikaye bugün bir sonraki seviyeye taşınıyor. Bu geçiş, topluluğunuzla bağlantı kurmanızı ve önümüzdeki haftalarda uzun vadeli hedefleriniz konusunda netleşmenizi sağlar. Başka bir yerde, Venüs’ün aydınlatıcı Pluto ile pürüzsüz bağlantısı, dünyanıza ruha dokunan konuşmalar getiriyor.


Yay Burcu
11 Ağustos 2021 Çarşamba Yay Burcu Yorumları

Bugünden itibaren tüm yumurtalarını tek sepette topladın Yay. Messenger Merkür bugün yetenekli Başak burcuna geçerek zihinsel enerjinizi hırsla akıllıca ilerlemeye yönlendiriyor. Hayatınızı almak istediğiniz yön konusunda bu haftalarda hiç olmadığı kadar netleştiniz. Başka yerlerde, tatlı Venüs dönüştürücü Plüton ile hizalanır ve değişen çalışma cephenizde yeni içgörüleri sindirmenize yardımcı olur.


Oğlak Burcu
11 Ağustos 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Yorumları

Çarşamba günü gökyüzü biraz zihinsel rahatlama getiriyor, Oğlak. Etkileyici Merkür, bugün zihinsel enerjinizi ağır yakınlık sorunlarından uzaklaştırarak ve onu yeni seyahat ve eğitim planlarını keşfetmeye yönlendirerek net ve yetenekli Başak’a ilerliyor. Zihinsel olarak yeni şeyler öğrenmekle meşgul olmak için yılın en iyi zamanı. Başka bir yerde, manyetik Venüs, ilişkiler kurma konusundaki felsefenizde canlandırıcı değişiklikler içeren şifalı Plüton ile hizalanır.


Kova Burcu
11 Ağustos 2021 Çarşamba Kova Burcu Yorumları

Evren, sizi samimi ortaklıklar deneyiminize her zamankinden daha derine inmeye zorluyor, Kova. Messenger Merkür gösterişli Aslan’dan kayıyor ve bugün zihinsel enerjinizi bilinçaltı vizyonlarda ve işlenmemiş duygularda beslediği yansıtıcı Başak’a koşuyor. Her şeyin mantıklı olmasını talep etmek yerine, kendinizi yargılamadan duygularınızı keşfetmeye ve keşfetmeye fırsat tanıyın.


Balık Burcu
11 Ağustos 2021 Çarşamba Balık Burcu Yorumları

Tüm gözler şu anda hayatınızda ortaya çıkan ilişki hikayesinde, Balık. Mental Mercury, göz kamaştırıcı Aslan’dan ayrılıyor ve yetenekli Başak’a doğru kayıyor, odağınızı işkoliklikten uzaklaştırıyor ve onu işlevsel işbirlikleri yaratmaya yöneltiyor. Merkür’ün buradaki varlığı, önümüzdeki haftalarda önemli ilişki konuşmalarının olasılığını artırıyor. Başka bir yerde, sevgili Venüs şifalı Plüton ile uyum içindedir ve samimiyetle ilgili önemli içgörüleri sindirmenize yardımcı olur.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.