Günlük Aşk Burç Yorumları 7 Ağustos 2021

İçerikler

7 Ağustos Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 7 Ağustos Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Koç Burcu Aşk Yorumları

Cazibeni sergile, Koç. Tipik olarak cesur özerkliğinizdeyken başarılı olsanız da, günümüzün astro havası, aşk dilinizden doğuştan gelen şefkat arzunuza kadar her şeye meydan okuyabilir. Cesaretiniz kırılmasın; bana kulak ver. Ay, aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci evinize girdikten sonra, Luna, dernekler, topluluk ve dünyaya ait olma hissinden oluşan onbirinci evinizdeki retro yolculuğunun ortasında ciddi Satürn ile zorlu bir karşıtlık yapacak. Dünya. Bekar ya da aldatılmış, bir ilişkiyi ya da sevgilinizin dünyasına “uyum” sağlayıp sağlayamayacağınızı ikinci kez tahmin ediyor olabilirsiniz. İşler göründüğü gibi değildir; stres yapma.


Boğa Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Boğa Burcu Aşk Yorumları

Bekar veya zaten bağlı olsanız da, kendini sevme ritüelleri her zaman önerilir, Boğa. Bu özellikle, hem Mars hem de uyum arayan gezegensel yöneticiniz Venüs, tutkulu beşinci aşk, romantizm ve kendini ifade etme evinizden geçerken geçerlidir. Ama bu sadece işe girmeye istekliysen. Kız kardeşiniz dünya burcu Başak’ta, Venüs ve Mars’ın özü hizmet eylemleri, ilahi görevler ve size arzu ettiğiniz sonuçları getiren süreçten bahseder. Bunu aşk hayatınıza nasıl uygulayabilirsiniz? İster inanın ister inanmayın, sizinle başlar ve sizinle biter. Bugünün ayından yararlanın ve içeri girin.


İkizler Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi İkizler Burcu Aşk Yorumları

Mütevazı meskeninize çekidüzen vermenin ve çevrenizi beslemenin zamanı geldi, sevgili İkizler. Bu, özellikle ev, aile ve duygusal temellerle ilgili dördüncü evinizden geçen Mars ve Venüs’ün göz önünde bulundurması açısından önemlidir. Ve bekar ya da zaten bağlı olsanız da, bu tatlı sinerji, en derindeki hislerinize ve daha da önemlisi güvenlik duygunuza öncelik vermenizi hatırlatıyor. Sevgilin kendini evinde gibi mi hissediyor? Ay, sinematik Aslan’da aylık ilk çıkışını gerçekleştirerek, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevreden oluşan meraklı üçüncü evinizi harekete geçirir; bu nedenle, arzularınızı dile getirmekten korkmayın.


Yengeç Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Mars ve Venüs, iletişim, düşünce süreci, genel değiş tokuşlar ve yakın çevrelerden oluşan meraklı üçüncü evinizde parıldamaya devam ediyor, konuşmalarınızdan topluluk meselelerinize kadar her şeyi karamelize ediyor ve enerji veriyor. Sosyal medya üzerinden birine aşık olmak, Yengeç? Haritanızın bu bölgesinden geçerken, Venüs leydisinin iyi bir manikürden daha çok sevdiği hiçbir şey yoktur, ancak aynı zamanda aşk ilginiz konusunda daha uygulamalı ve stratejik olmanız için size ilham verir. Çevrimiçi veya çevrimdışı, manipülasyon gerekli olmayacak. Aksine, bu kişinin zamanınıza ve değerli enerjinize layık olup olmadığını düşünmek için bir dakikanızı ayırın. Aksi takdirde, devam edin ve sola kaydırın.


Aslan Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Aslan Burcu Aşk Yorumları

Bugün her zamankinden daha duygusal hissediyorsan, devam edip ayı suçlayabilirsin Leo. Her ne kadar bekar veya zaten bağlı olsanız da, ayın sizi hislerinize sokma yeteneği aslında endişelerinizin en küçüğüdür. Örneğin, taahhütlü yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli eviniz aracılığıyla yapılandırılmış Satürn’e karşı Luna’nın ayık muhalefeti, bugün bire bir bağlantılarınız söz konusu olduğunda kısıtlama ve/veya sınırlama duygularını tetikleyebilir. Sevgiliniz size birden fazla şekilde meydan okuyor mu? Geri adım atmaktan ve durumu yeniden değerlendirmekten korkmayın. Ayrıca, olayları bu kadar kişisel algılamayın.


Başak Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Başak Burcu Aşk Yorumları

İş, zamanınızın çoğunu alıyor gibi görünüyor, ancak bu, kişisel hayatınızı ihmal etmeye zorlandığınız anlamına gelmez, Başak. Örneğin, ay, uykulu on ikinci kapanış, rüyalar ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla tutkulu Aslan’da aylık ilk çıkışını yapıyor. Geri çekilme ve tatlı yalnızlığınızı şımartma ihtiyacı hissetmenin ortasında, Luna, sorumlu altıncı ev titizliğiniz aracılığıyla ciddi Satürn’e doğrudan bir muhalefet yapacak. Partnerinizin sizden beklentileri veya günlük ritüellerinize harcadığınız enerji olsun, bir şeyler vermeli.


Terazi Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Terazi Burcu Aşk Yorumları

Arkadaşlarınızla küçük bir parti düzenleyin, Terazi. Bekar? Bir arkadaşınızın bir arkadaşı, özellikle küçük bir buluşma ve selamlama için aşağıdaysanız, fantezinizi gıdıklayabilir. Unutmayın: Ay, otoriter onuncu kariyer, prestij ve otorite evinizi yönetir, ancak bugün sosyal olarak bilinçli onbirinci evinizdeki dernekler, topluluk ve sosyal çevrelerde aylık ilk çıkışını yapacak. Yakalayış? Luna, romantik beşinci aşk, tutku ve zevk eviniz aracılığıyla Satürn’e karşı çıkacak… ama karamsar bir zihniyete düşmenize gerek yok. Aksine, destek için arkadaş çevrenize güvenmenin zamanı geldi.


Akrep Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Akrep Burcu Aşk Yorumları

Son zamanlarda senden çok şey beklendiğini hissedebilirsin, Akrep. İster mikro yönetici bir otorite figürü ister muhtaç bir sevgili yüzünden olsun, günümüzün ay ve Satürn arasındaki karşıtlığı size uzun zamandır gecikmiş ve iç huzurunuz için gerekli olan bir dengeyi oluşturmanızı hatırlatıyor. Ay ayrıca, sorumlu altıncı eviniz olan günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemleri aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile uyum içinde olacak ve yaptığınız fedakarlıkları ve bunların sizin içinizde çalışıp çalışmadıklarını vurgulayacaktır. iyilik. Özlem duyduğunuz aşk, önceliklerinizi belirledikten sonra gelir.


Yay Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Yay Burcu Aşk Yorumları

Yakın çevrenizin romantik maceralarınızı ve heyecan arzunuzu boğmasına izin vermeyin, Yay. Örneğin, bugün macera, fırsat, bilgelik ve bilinmeyen bölgelerden oluşan geniş dokuzuncu evinizden geçen Ay, gösterişli Aslan burcuna geçerek dünyevi arayışlarınızı ve uzun mesafeli yolculuklarınızı çevreleyen temalara duygusal vurgu ve sezgisel netlik getiriyor. Sizden uzaktaki biriyle bağlantı kurmak mı? İster çevrimiçi ister denizaşırı biriyle olsun, Luna’nın aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla Chiron’la şifa üçgeni, sizi kalbinizin sesini dinlemeye ve size gerçek mutluluk getiren şeyi yapmaya teşvik eder. İçgüdülerinizi takip ettiğinizde yanlış gidemezsiniz.


Oğlak Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Anlaşmayı imzala, Oğlak. Bildiğiniz gibi, ay taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, sözleşmeler, önemli diğerleri ve bire bir bağlantılarınızı yönetir. Ama bugün, seks, enerjik alışverişler ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili sigara içen sekizinci evinize girecek. Bu, elbette, cinsel libidonuzdan duygusal yoğunluk arzunuza kadar her şeyi yükseltir. Hem Mars hem de Venüs macera, fırsat, bilgelik ve bilinmeyen bölgelerden oluşan geniş dokuzuncu evinizi sallarken, her deneyimin heyecanından ilham alıyor ve enerji veriyorsunuz. Unutmayın, Merkür de haritanızın bu bölgesinden geçiyor ve sizi heyecanlandıran bir sevgiliyle bağlantı kurma fırsatı sunuyor.


Kova Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Kova Burcu Aşk Yorumları

İlişkiler devam eden bir çalışmadır, ancak kendimiz üzerinde çalışmadığımız zaman daha da zorlayıcıdır, Kova. Bildiğiniz gibi, Satürn burcunuz aracılığıyla gerilemeye devam ediyor, dünyadaki hırslarınızdan bire bir taahhütlerinize kadar her şeyi cilalamanız ve yeniden yapılandırmanız için size meydan okuyor. Ancak bugünün pragmatik Satürn ile ay arasındaki taahhütlü anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli eviniz aracılığıyla ay arasındaki zorlu karşıtlık, size acımasızlığı azaltmanızı hatırlatıyor. Ve Mars-Venüs seks ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizde parıldadığında, bağlantılarınızdan kaynaklanan temel bir yoğunluk hissi vardır. Güç mücadelelerinden uzak durun.


Balık Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Balık Burcu Aşk Yorumları

İlişkiniz üzerinde çalışın ve ellerinizi kirletmekten korkmayın Balık. Kulağa dağınık geliyor ama aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci evinizin göksel hükümdarı olan ay, sorumlu günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemlerinden oluşan altıncı evinize kayarken, cesaretlendiriliyorsunuz. olaylara daha pratik bir bakış açısıyla bakmak için. Bu, özellikle sizin ve sevgilinizin özgünlüğü söz konusu olduğunda. Neyse ki, hem Mars hem de Venüs, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizde gezinirken, emrinizde güven, karizma ve enerjiye sahipsiniz. Stresli bir şeyi iyi bir zamana dönüştürün.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.