Günlük Aşk Burç Yorumları 30 Ağustos 2021

30 Ağustos Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 30 Ağustos Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
30 Ağustos 2021 Pazartesi Koç Burcu Aşk Yorumları

O zihni yavaşlat, Koç. Bugünün sorumlu altıncı evinizdeki güneş ile meraklı üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla ay arasındaki tetikleyici kare, iletmeye çalıştığınız mesaj ile eldeki durumun lojistiği arasında sürtüşme yaratır. Daha fazla baskı eklemeye gerek yok, bu yüzden bunu geri adım atmak için resmi ipucunuz olarak kabul edin. Çok daha parlak bir notta, ay meraklı üçüncü iletişim evinize dokunacak ve aynı anda Venüs’ü ilişki sektörünüzde üçgen yapacak. Her şey başarısız olduğunda, devam edin ve tılsımı açın.


Boğa Burcu
30 Ağustos 2021 Pazartesi Boğa Burcu Aşk Yorumları

Beslemek istediğiniz bir şeydeki potansiyeli görüyorsunuz, ancak bu süreçte biraz belirsiz hissediyorsunuz. Örneğin, aşkla ilgili beşinci evinizdeki güneş ile istikrar arayan ikinci değerler evi aracılığıyla ay arasındaki tek veya zaten bağlı, bugünün huzursuz karesi, öz saygınız ve genel güveniniz söz konusu olduğunda biraz gerginlik yaratır. Belirsizlikten korkma, Boğa. Söylemesi yapmaktan daha kolay olsa da, tüm işaretler alınmaya değer olabilecek bir riske yol açar. Bu arada Luna, yaralı şifacı Chiron’a seksen yapacak ve bu da, iyileşmenize ve güvensizliklerle çalışmanıza izin verecek.


İkizler Burcu
30 Ağustos 2021 Pazartesi İkizler Burcu Aşk Yorumları

Kalbini koluna takıyorsun ama iyi haber şu ki, kimse şikayet etmiyor İkizler. Bakın, Ay’ın burcunuzda dolaşmasına ek olarak – sizi en içteki hislerinize erişmeye teşvik ediyor – Luna, romantik beşinci aşk, tutku ve zevk eviniz aracılığıyla cilveli Venüs’ü üçgen yapacak. Kalbin istediğini istiyor ve inkar etmek gitgide zorlaşıyor. Ayın duygusal olarak akıcı ve yansıtıcı olduğunu unutmayın, bu nedenle bu süre zarfında projeksiyonlarınıza dikkat edin. Luna, en içteki dördüncü eviniz aracılığıyla güneşle birlikte bir karede olacak, bu yüzden kararsızlığın tavşan deliğinden aşağı inmeyin. Yerde kalın.


Yengeç Burcu
30 Ağustos 2021 Pazartesi Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Yağmur çeki mi? Yarın başka bir gün, Yengeç. Ayrıca, yalnızlığında gücünü kazanırsın. İster bekar olun, ister zaten bağlı olun, bugünün gizli gündemlerin gizli onikinci evindeki ay ile en içteki dördüncü evinizdeki güneş arasındaki büyüleyici üçgen sizi bir adım geri atmaya ve biraz geri çekilmeye teşvik ediyor. Zaten bir durumda mı? Zodyaktaki en sezgisel işaretlerden birisin, bu yüzden tatlına bu gece sadece sezgilerini takip ettiğini söyle. Ateşli seks ve paket yemek için çifte randevunuzu iptal etmek kimseye zarar vermez. Her iki durumda da, kimsenin kurallarına uyma havasında değilsiniz.


Aslan Burcu
30 Ağustos 2021 Pazartesi Aslan Burcu Aşk Yorumları

Oyun oynamıyorsun Leo. Birini tüm kalbinle sevebilirsin, ama gerçek anlaşmadan daha azına razı olmak üzere değilsin. Örneğin, istikrar arayan ikinci mali, mülk ve değer sistemleri evinize enerji veren ve yeniden canlandıran güneş ile, yalnızca para kazanma yeteneklerinize daha fazla odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda süreçte güvenlik duygunuzu da ön planda tutarsınız. Neyse ki Luna, meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreçleriniz ve yakın ağlarınız aracılığıyla tatlı Venüs ile uyum içinde olacak. Bu, onları nezaketle öldürdüğünüz anlamına gelse bile, sözlerinizi otomatik olarak şekerle kaplar.


Başak Burcu
30 Ağustos 2021 Pazartesi Başak Burcu Aşk Yorumları

Parlıyorsun, gelişiyorsun ve bunu gösteriyor Başak. Bekar veya zaten bir taahhütte, güneşin burcunuzdaki yolculuğu aydınlatmaktan başka bir şey değildir ve aynı şey dış koşullarınız için de geçerlidir. Örneğin, burcunuzdaki güneş ile otoriter onuncu evinizdeki ay arasındaki bugünkü kare, iyi ya da kötü, egonuzun kontrolü ele almasına izin verdiğiniz alanlara potansiyel olarak ışık tutabilir. Daha parlak bir notta, Luna ve Venüs arasındaki tatlı bir üçgen, galibiyetlerinizi kutlamanızı ve öz değerinize sahip çıkmanızı hatırlatır. Asıl soru, kutlamak için tatlını yanında getirecek misin?


Terazi Burcu
30 Ağustos 2021 Pazartesi Terazi Burcu Aşk Yorumları

Her zamankinden biraz daha temkinli hissediyorsun, ama sonra ne olacağını da merak ediyorsun, Terazi. Bu arada Luna, macera, bilgelik ve dünyevi girişimlerden oluşan geniş dokuzuncu evinizi tutuşturmaya devam ediyor, bakış açınızdan bilinmeyene doğru yola çıkma arzunuza kadar her şeyi çevreleyen temalara duygusal vurgu getiriyor. Biriyle çevrimiçi veya belki de sizden fiziksel bir mesafede bağlantı kuruyor musunuz? Luna’nın sırlar, teslimiyet ve gizli gündemlerden oluşan on ikinci eviniz aracılığıyla Mars’a karşı sert meydanı, belirsizlik duygularını tetikleyebilir, ancak topraklanmış kalmak için elinizden gelen her şeyi yapmazsanız. Günlüğünüze yazın.


Akrep Burcu
30 Ağustos 2021 Pazartesi Akrep Burcu Aşk Yorumları

Sadakat senin için bir öncelik, Akrep. Öte yandan, özellikle birisiyle sağlam bir bağlantı kurma sürecindeyken, iletişim çimle birlikte gelir. Bu arada Luna, cinsel bağlantılarınızdan ilişkilerinizin temeline kadar her şeye ışık tutarak bugün seksin, samimi birlikteliklerin ve paylaşılan kaynakların bulunduğu boğucu sekizinci evinizin üzerinde gezinmeye devam ediyor, ancak yoğunluğu umursamıyorsunuz. Aksine, titreşimleri kazıyorsunuz. Ayrıca, Luna’nın gizli onikinci eviniz aracılığıyla Venüs’e üçgen açı yapması, genel enerjiye bir gizem katmanı ekler. Şimdilik işleri düşük seviyede tutun ve içgüdülerinizi takip edin.


Yay Burcu
30 Ağustos 2021 Pazartesi Yay Burcu Aşk Yorumları

İkili buluşma? Her zaman bir maceraya hazırsınız ve bugün de bir istisna değil, Yay. Örneğin, Luna, bire bir bağlantılarınızı ve sevgilinizin duygusal ihtiyaçlarını ön plana çıkararak, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizi sallıyor, ancak dahası var. Luna, özgürlüğü seven onbirinci eviniz, topluluk ve dünyaya ait olma duygusu aracılığıyla uyum arayan Venüs ile hizalanacak ve bu da sizi ruh kabilenizle bir araya gelmeye teşvik edebilir. Bekar veya evli, bu, zevkinizi gıdıklayan biriyle potansiyel olarak tanışmanız veya eğlence için tatlınızı yanınızda getirmeniz için bir fırsat.


Oğlak Burcu
30 Ağustos 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Oğlak, meşgul bir arısın, ama sonra tekrar, yeni ne var? Bu özellikle, günlük ritüeller, hizmet eylemleri ve durum tespiti ile ilgili düzenli altıncı evinizin üzerinde gezinen ay için geçerlidir, bu nedenle özel birini kalemle yazmayı unutmayın. Luna ayrıca, otorite, kariyer ve itibardan oluşan onuncu eviniz aracılığıyla Venüs ile uyum içinde olacak ve karışıma bir tatlılık ve mutluluk katmanı ekleyecek, özellikle de dışarıda zaferlerinizi kutluyorsanız. Yakalayış? Ay, planlarınızın lojistiğine meydan okuyabilecek olan Mars’la karşı karşıya gelecek, ancak endişelenmeyin. Her şeyin bir nedeni var.


Kova Burcu
30 Ağustos 2021 Pazartesi Kova Burcu Aşk Yorumları

İlişkinizi mercek altına alıyor ve çalışmanız gereken alanlarda harekete geçiyorsunuz, Kova. Örneğin, güneş, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizi yönetir, ancak yakınlık, cinsel kimya ve ruh-ruh bağlantıları ile ilgili boğucu sekizinci evinizden geçiş yapar. Unutmayın, güneş aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla ay ile yüzleşecek ve kalbinizin arzuları ile önceki taahhütleriniz arasında sürtüşme yaratacaktır. İkisi arasındaki boşluğu nasıl kapatabilirsin? Neyse ki, Luna’nın geniş maceralı dokuzuncu eviniz aracılığıyla Venüs’le yaptığı üçgen açı, sizi ufkunuzu keşfetmeye ve kalıpların dışında düşünmeye teşvik ediyor.


Balık Burcu
30 Ağustos 2021 Pazartesi Balık Burcu Aşk Yorumları

Sözlerin boğucu ve iş demek istiyorsun, Balık. Bilgili Merkür bugün seks, yakınlık ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci erotik evinize giriyor ve sizi ne kadar rahatsız edici veya tabu olsa da gerçeğinizi açmaya ve konuşmaya teşvik ediyor. Aklınızda bulundurun, bugünün Merkür tarafından yönetilen ayı, ilişki sektörünüzde güneşle açı yapacak ve bu da sizi ve/veya diğer önemli kişiyi önemli bir mesaj iletmek için zorlayacaktır. İster en derindeki hislerinizle ilgili olsun, ister duygusal istikrarınızla ilgili olsun, bugünün astrolojisi size önceliklerinizi belirlemenizi hatırlatıyor. Seni mutlu ediyorsa, o kadar da kötü olamaz.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.