Balık Burç Yorumları 13 Ağustos 2021

Balık burcunun 13 Ağustos 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 13 Ağustos 2021 Cuma günü neler bekliyor? Balık burcunu 13 Ağustos 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 13 Ağustos 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 13 Ağustos 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBalık burcu 13 Ağustos 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 13 Ağustos 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Gözlerini ödülden ayırma, Balık. Mars ve Venüs, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, sözleşmeler, önemli diğerleri ve bire bir bağlantılarınıza enerji verip karamelize ederken, soldan ve sağdan talipleri cezbediyorsunuz ve onların da dikkatini çekiyorsunuz. Bu arada, ayın boğucu sekizinci yakınlık eviniz, paylaşılan kaynaklarınız ve ruh eşi bağlantılarınız üzerinden geçişinin ortasında, onbirinci eviniz dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygusu yoluyla için için yanan Plüton ile karşı karşıya gelecek. Bağlı olmayan bir şey mi arıyorsunuz? Yoksa pastanızı yiyip siz de mi yiyorsunuz? Bir konuşma ile başlar ve biter.

Balık Burcu 13 Ağustos 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Neye ihtiyacın olduğunu biliyor musun? Görev. Yeni bir müsabaka. Kendinizi dönüştürmeye hazırsınız. Ama önce, ne olmak istediğini anlamalısın.

Şaşırtıcı bir yorum tüm gün sizinle kalacak. Sonunda mantıklı olacak.

Balık Burcu 13 Ağustos 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Cuma günkü gökyüzü, devam eden çeşitli hikayeleri vurguluyor gibi görünüyor, Balık. Kendi kendini yöneten Mars, ilişki cephesinde neyin ayarlanması gerektiğini vurgulayan duvar inşa eden Satürn ile rahatsız edici bir karşılaşmaya kilitlenir. Gerçek ilişki kurmanın önüne hangi kendi kendini yenilgiye uğratan mekanizmalar giriyor? Neyse ki, denge arayan Terazi ayı, şifa için geniş bir alan sunan, büyük kalpli Jüpiter’e uzanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.