Balık Burç Yorumları 11 Ağustos 2021

İçerikler

Balık burcunun 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Balık burcunu 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBalık burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Onlara gerçekten nasıl hissettiğini söyleyemiyorsan, neden göstermiyorsun, Balık? Ay, romantik aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci evinizi yönetiyor ve bugün erotik sekizinci yakınlık, enerji alışverişi ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla büyüleyici Terazi burcunda aylık ilk çıkışını yapacak. Üstelik, haritanızın bu bölgesinin göksel hükümdarı Venüs, onbirinci eviniz dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygusu aracılığıyla için için yanan Plüton ile uyumlu bir üçgen oluşturacaktır. Venüs’ün konuştuğumuz gibi ilişki sektörünüzü göz kamaştırdığını unutmayın – bu nedenle, gerçekten harekete geçme kararınızla ilgili.

Balık Burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Kararsız olmakta haklısınız, ancak sezgi ve zeka karışımınız bu tür bir problem için çok uygundur. Kimin kişisel bir sorunla mücadele ettiğini biliyorsun ve ulaşmak için can atıyorsun. Tavsiyenizi nazik yapın.

Balık Burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Balık, en önemli iş ortaklıklarınız etrafında bir iletişim telaşına hazır olun. Bugün, zihinsel Merkür güneş yedinci evinize girmek için sizden gökyüzünde dans ederken, daha kolay müzakereler ve anlaşmalar dönemine girdiniz. Önümüzdeki haftalarda, resmi bir sendikayı tartışma ve bu konuda anlaşmaya varma sürecinde olabilirsiniz. Bunun tezahür etmesinin başka bir yolu, önceden kurulmuş bir bağlantıdır. Uzun vadeli planlarla ilgili tartışmalara oldukça dahil olacaksınız. İkinize de ilham veren fikirler bulun ve zaman çizelgeleriniz ve gündemleriniz hakkında gerçekçi olun.

Zekanız güçlü. Son aksilikler bir istihbarat başarısızlığının işaretleri değildi.

Balık Burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Tüm gözler şu anda hayatınızda ortaya çıkan ilişki hikayesinde, Balık. Mental Mercury, göz kamaştırıcı Aslan’dan ayrılıyor ve yetenekli Başak’a doğru kayıyor, odağınızı işkoliklikten uzaklaştırıyor ve onu işlevsel işbirlikleri yaratmaya yöneltiyor. Merkür’ün buradaki varlığı, önümüzdeki haftalarda önemli ilişki konuşmalarının olasılığını artırıyor. Başka bir yerde, sevgili Venüs şifalı Plüton ile uyum içindedir ve samimiyetle ilgili önemli içgörüleri sindirmenize yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.