Aslan Burç Yorumları 3 Ağustos 2021

Aslan burcunun 3 Ağustos 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 3 Ağustos 2021 Salı günü neler bekliyor? Aslan burcunu 3 Ağustos 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 3 Ağustos 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 3 Ağustos 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 3 Ağustos 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 3 Ağustos 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugünlerde inanılmaz derecede vokal olmana şaşmamalı, Leo. Hem güneş hem de Merkür burcunuzun üzerinde gezinirken, sözleriniz ve iletişim tarzınız karizmanızı tamamlıyor. Üstüne üstlük, cilveli Venüs, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değerler evinizden geçmeye devam ediyor, bu da değerinizden daha azına razı olmak üzere olmadığınız anlamına geliyor. Unutmayın, meraklı Merkür, otoriter onuncu eviniz aracılığıyla Uranüs ile çatışacak ve bu, ego gezilerini ve güç mücadelelerini tetikleyebilir. Bununla birlikte, Luna’nın özgürlüğü seven on birinci topluluk evinizden geçişi, özgürleşmeniz ve seçeneklerinizi gözden geçirmeniz için size ilham veriyor.

Aslan Burcu 3 Ağustos 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Bu durumda ilk bakışta göründüğünden daha fazlası var ve yüzeyin altına bakmak akıllıca olur. Sezginiz yerinde: işler bugün göründüğü gibi değil.

Aslan Burcu 3 Ağustos 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Bu haftanın büyük bir kısmı özellikle gergin ve zorlu olsa da, bugünün gezegensel enerjisi, fırtınalı havalarda gezinmenize yardımcı olacak, Aslan. Güneş enerjili ikinci gelir evinizde zarif bir şekilde dönen Tatlı Venüs, güneş başarılarınızın onuncu evinde yörüngede dönen elektrikli Uranüs ile üçgen açı oluşturacak. Kendi kendine sunulan bir fırsat, büyük olasılıkla size gelirinizi artırma şansı verirken, aynı zamanda sektörünüzdeki statünüzü de yükseltecektir. Bu, yeni bir iş, kazançlı bir müşteri veya mevcut işvereninize zam şeklinde olabilir. Her taşın altına bakın ve muhtemelen sizi şaşırtan bir şey göreceksiniz.

Biraz yalnız zaman geçirmek ister misin? Şimdi kalma dürtünüzü takip edin – insanların sizi özlemesine izin verin.

Aslan Burcu 3 Ağustos 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Kariyerinin bir değişim halinde olması senin için sürpriz değil Leo. Karşılaştığınız dirençten bağımsız olarak ileriye doğru bir yol çiziyorsunuz. Salı günkü gökyüzü, haber getiren Merkür’ün düzensiz Uranüs ile kesişmesiyle neyin değişmesi gerektiğine daha yakından bakmak için bu devam eden anlatıya geri dönüyor. Bu eşleştirme, bağımsızlık duygunuz ile kariyerinizin talepleri arasında neyin değişmesi gerektiğini vurgular.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.