Akrep Burç Yorumları 7 Ağustos 2021

İçerikler

Akrep burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Akrep burcunu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Son zamanlarda senden çok şey beklendiğini hissedebilirsin, Akrep. İster mikro yönetici bir otorite figürü ister muhtaç bir sevgili yüzünden olsun, günümüzün ay ve Satürn arasındaki karşıtlığı size uzun zamandır gecikmiş ve iç huzurunuz için gerekli olan bir dengeyi oluşturmanızı hatırlatıyor. Ay ayrıca, sorumlu altıncı eviniz olan günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemleri aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile uyum içinde olacak ve yaptığınız fedakarlıkları ve bunların sizin içinizde çalışıp çalışmadıklarını vurgulayacaktır. iyilik. Özlem duyduğunuz aşk, önceliklerinizi belirledikten sonra gelir.

Akrep Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Şu anda olağandışı bir dürtüyle (bir satın alma mı? bir karar mı? çapkın bir ilerleme mi?) cezbedilmiş olabilirsiniz ve yalnızca içgüdüleriniz size doğru yolu gösterebilir. Bu konuda içgüdülerinize güvenin ve o anda yakalanmayın.

Akrep Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Powerhouse Pluto, 2008’den beri güneş enerjisi üçüncü iletişim evinizin yörüngesinde dönüyor, Akrep. Bu son derece uzun geçiş, kuyruğun sonuna yaklaşıyor ve size başkalarıyla nasıl bağlantı kurduğunuz ve dünyaya en önemli mesajlarınızı nasıl ilettiğiniz konusunda yoğun ve dönüştürücü yaşam dersleri verdi. Son yıllarda, kalıptan çıkmaya ve fikirlerinizin kendilerine nasıl benzersiz olduğunu belirlemeye hazır yeni yazma, konuşma, reklamcılık, sosyal medya veya yayıncılık çalışmaları üzerinde çalışmaya başlamış olabilirsiniz. Herhangi bir nedenle projeler tam istediğiniz gibi gelişmediyse, sorun değil! Plüton size iletişim şeklinizi yeniden yaratma gücü veriyor, bu yüzden baştan başlamaktan korkmayın.

Büyük bir risk almaya hazır mısınız? Tam olarak emin değilseniz, adım atmayın.

Akrep Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Sabır ve dayanıklılık Cumartesi günleri göklerde teşvik edilir, Akrep. Ay, gösteri gemisi Leo’ya doğru ilerlerken, dünyadaki yerinizi düşünmeden edemiyorsunuz. Ay, azalan evresi nedeniyle yavaşlıyor, enerji seviyelerini düşürüyor ve geçen ayın arayışlarına son verilmesini teşvik ediyor. Luna’nın ağır Satürn ile karşıtlığı, ev ve aile cephesinde bitmemiş duygusal yaraları vurgulayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.