Akrep Burç Yorumları 27 Ağustos 2021

İçerikler

Akrep burcunun 27 Ağustos 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 27 Ağustos 2021 Cuma günü neler bekliyor? Akrep burcunu 27 Ağustos 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 27 Ağustos 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 27 Ağustos 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 27 Ağustos 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 27 Ağustos 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu süre zarfında karmik bağlantılar daha olasıdır, bu yüzden gözlerini dört aç Akrep. Örneğin, Venüs, karmik onikinci kapanış, rüyalar, karma ve perde arkasındaki her şeye musallat olmaya devam ediyor, gizli aşk ilişkilerinizden ruhla olan ilişkinize kadar her şeye uyum ve adalet getiriyor. Dahası, Venüs tarafından yönetilen Boğa burcundaki ay, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizi aydınlatacak, sizi ve bir sevgilinin bağlantınızdaki istikrar arzusunu vurgulayacaktır. Yakalayış? Luna, en içteki duygu ve temellerin dördüncü evi aracılığıyla Satürn ile çatışacak, taahhütleriniz ve kişisel özgürlük arasında denge kurmanız için size meydan okuyacak.

Akrep Burcu 27 Ağustos 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Bir planı harekete geçirmek için tek bir söz söylemeniz yeterlidir – ne yapacaklarını bilen arkadaşlarınıza güvenin. Şimdi tüm bu derin sırları itiraf etme zamanı, özellikle de belirli birine aşık olmayla ilgiliyse.

Akrep Burcu 27 Ağustos 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Günün başında Koç’un son derecelerinde ayda olmakla, normalden daha motive hissedebilirsiniz! İş gününüz yoğun olabilir veya görünüşe göre uçup gitmiş gibi olabilir. Bu ay enerjisi üretkenlik için mükemmeldir. Ay günün ilerleyen saatlerinde Boğa burcuna geçtiğinde, profesyonel anlaşmalarınıza ve ilişkilerinize ikinci kez bakma eğiliminde olabilirsiniz. Bu yeni ay enerjisini kazançlı fırsatları güvence altına almak için kullanabilirsiniz. Bahsedilen fırsatlar, genel kariyer büyümenizi sürdürebilecek harika uzun vadeli ilişkiler ve taahhütler olabilir.

Planları tamamlamak için güzel bir gün. Ayrıntılar yerine oturuyor – herkes heyecanlı.

Akrep Burcu 27 Ağustos 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Dikkatinizi bugün dünyanızdaki çok önemli ortaklıklara yönlendirin, Akrep. Ay, basitlik arayan Boğa burcunuzda dolaşırken, bu hikayeye uyum sağlamadan ve düzeltilmesi gereken herhangi bir dengesizliği fark etmeden edemezsiniz. Luna’nın güneşle pürüzsüz bağlantısı, başkalarıyla bağlantı kurmak ve hikayenizi paylaşmak için ideal bir gün olmasına rağmen, Satürn’le olan karesi ev yaşamınızdaki devam eden sorunları vurgulayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.