Akrep Burç Yorumları 14 Ağustos 2021

İçerikler

Akrep burcunun 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Akrep burcunu 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 14 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Yine ayın o zamanı, ama düşündüğün gibi değil, Akrep. Ay, bugün burcunuzda aylık ilk çıkışını yapıyor; bu, yalnızca her zamanki gibi gizemli görünmekle kalmayıp, aynı zamanda her şeyi derinden ve tutkuyla hissetmeniz anlamına geliyor. Sizin için sıradan bir gün gibi görünüyor, ancak Luna’nın önemli diğerlerinin yedinci evi aracılığıyla asi Uranüs’e karşı zorlu muhalefeti, özellikle de siz ve bir sevgili arasındaki dinamik söz konusu olduğunda, işleri biraz renklendiriyor. Bununla birlikte, karanlık tarafta, bae’nin eylemleri, özellikle savunmasız olmaktan rahat değilseniz, konfor alanınızın dışına çıkmanız için sizi zorlayabilir.

Akrep Burcu 14 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün hayal kurma eğiliminiz var, ancak düşünceleriniz verimli olacak. Tüm bu sert düşüncelerden sonra, rahatlama zamanı. Görünüşe göre, ilgisiz teğetlerin bir döngüye girme yolu olacak.

Radikal bir değişiklik önerisi, yüzeyin altında bir sorun olduğunu gösterir.

Akrep Burcu 14 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bugün biraz TLC’ye ihtiyacın var, Akrep. Ay, burcunuzda dolanır, kendinizle ilgilenmeniz ve konuşulmamış duygularınız ile ilgilenmeniz için acil bir ihtiyacın sinyalini verir. Luna’nın ağır Satürn ile karesi, kendi alanınızı korumak söz konusu olduğunda aile cephesinde hayal kırıklığına yol açabilir. Neyse ki, güneşin hayal kuran Neptün ile uykulu bağlantısı, akort etmeyi ve bir hayal dünyasında bir süreliğine kaybolmayı kolaylaştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.