Yengeç Burç Yorumları 17 Temmuz 2021

İçerikler

Yengeç burcunun 17 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 17 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 17 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 17 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 17 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 17 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 17 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Her zaman tabu benzeri aşkların hayranı oldun, çünkü kimi kandırıyoruz? Aşka bağımlısın, Yengeç. Üstelik bunların hepsi Akrep tarafından yönetilen beşinci ev tutkunuz, zevkiniz ve romantik ifadeniz sayesinde. Ancak bugünün burcunuzdaki güneş ile önemli diğerlerinin yedinci evi aracılığıyla güç merkezi Plüton arasındaki karşıtlık, bir ilişkiyi besleme arzunuz ile bu birlikten kaynaklanan toksisite arasında sürtünme yaratır. Unutmayın, gezegen yöneticiniz (ay), Merkür ve Jüpiter ile uyum içindeyken, Plüton tarafından yönetilen bu burçtan da geçiş yapacak. Aklınızı, bedeninizi ve ruhunuzu koruyun. Kırmızı bayraklara dikkat edin.

Yengeç Burcu 17 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

İşte, okulda ya da detay odaklı dikkat gerektiren herhangi bir şeyde rahat olun. Büyük resme doğrudan bir çizginiz var ve bir süreliğine dünyaya geri dönmenize izin vermeyecek.

Yengeç Burcu 17 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Uzun yıllar boyunca, karanlık Pluto’nun gökyüzünün karşısında durduğunu izlediniz, Yengeç. Bu kolay bir geçiş değil ve iş ilişkileriniz, işbirlikleriniz ve takım arkadaşlarınız aracılığıyla dönüşüm yapmanıza yardımcı oluyor. Ancak, bu değişiklikler her zaman kolay değildir ve bunun yerine yıkıcı, kıskanç, baskın veya manipülatif iş ortaklarını kendinize çektiğinizi görebilirsiniz. Bugün burcunuzda güneş Plüton ile kesiştiği için, şimdi birlik veya anlaşma dönemi değil. Havalar size daha parlak bir şekilde gülene kadar toplantıları, lansmanları ve müzakereleri erteleyin.

Yapılacaklar listenizin ne kadar kısa olduğunu fark ettiğinizde, zihninizin dolaşmaya hazır olun.

Yengeç Burcu 17 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Yoğunluk Cumartesi gününün kozmik manzarası Yengeç altında demleniyor. Aydınlatıcı güneş, gerçeği arayan Pluto ile ateşli bir bakış açısına kilitlenir ve ifade edilmemiş hayal kırıklıklarını veya gizli sırları ilişki meseleleri etrafında açığa çıkarır. Tamamen ateşlenmeden havayı temizlemeyi hedefleyin. Başka bir yerde, ilk dördün ay, geçmiş ve şimdiki benliğiniz arasındaki ayrımı vurgular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.