Yay Burç Yorumları 9 Temmuz 2021

İçerikler

Yay burcunun 9 Temmuz 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Yay burcunu 9 Temmuz 2021 Cuma günü neler bekliyor? Yay burcunu 9 Temmuz 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 9 Temmuz 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 9 Temmuz 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYay burcu 9 Temmuz 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 9 Temmuz 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Kalbin sana bir şey söylüyor ama sen başka bir duruma bağlısın, Yay. Bu durumun mutlaka başka bir bireyi içermesi gerekmediğini unutmayın. Aksine, bunun işle veya belki de geçmişinizden gelen zehirli bir karışıklıktan kaynaklanan artık enerjiyle bir ilgisi olabilir. Örneğin, seks, samimi birliktelikler ve paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci evinizin üzerinde kalan ay ile, başka bir zihin, beden ve ruhla birleşme arzusuna vurgu yapılır. Bununla birlikte, Luna’nın yaralı şifacı Chiron’a olan karesi, anlamlı beşinci aşk, tutku ve zevk eviniz aracılığıyla, gizli duygularınız ve şefkat arzunuz arasında bir gerilim yaratır.

Yay Burcu 9 Temmuz 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

En kötü koşullarda bile işleri halledebileceğini biliyorsun, ama şu anda kesinlikle her şey istediğin gibi gidiyor. Bir yanlış adım varsa, doğru ayarlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yay Burcu 9 Temmuz 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Archer, konu yatırımcılara, diğer insanların paralarına ve borçlarına gelince yeni bir bakış açısı kazanabilirsin. Belki bir işletme kredisi veya işletmeniz için çok ihtiyaç duyulan finansmanı çevreleyen konuşmalar başlatmanız gerekiyor? Yengeç burcundaki yeni ay, paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci evinizde, bu yeni enerjiyi getiriyor. İhtiyaçlarınızı tam olarak nerede savunmadınız? Bu yeni ay döngüsü, sizi uyum sağlayacak değişiklikler için zorlamaya teşvik ediyor. Yeni sözleşmeler size yardımcı olacaktır.

Bu gece yalnız kalmak isteyebilirsiniz – yaptığınız tüm sosyal taahhütleri yeniden planlayın.

Yay Burcu 9 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bu yıl ilişki dersleri aralıksız devam ediyor, Yay. Konu eski, kendi kendini sınırlayan alışkanlıkları bırakmak ve o arenada yeni karşılaşmalara yol açmak söz konusu olduğunda çok ilerleme kaydediyorsunuz. Bugünün gökyüzü, son derece hassas Yengeç burcunda yeni ayın gelişini haber veriyor ve beraberinde önümüzdeki ay yakınlık ve bağlılığın gelişimi ve sürdürülmesi etrafında keşfedilecek yepyeni bir anlatı getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.