Yay Burç Yorumları 1 Ağustos 2021

Yay burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Yay burcunu 1 Ağustos 2021 Pazar günü neler bekliyor? Yay burcunu 1 Ağustos 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYay burcu 1 Ağustos 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Özel kişiniz Yay ile bu inanç sıçramasını yapmaya hazır mısınız? Güneş, macera dolu geniş dokuzuncu eviniz, uzun mesafeli yolculuklarınız ve bilinmeyen bölgeniz aracılığıyla güçlerini birleştiriyor – önemli diğerlerinin bulunduğu yedinci evinizin yöneticisi – anlayışlı Merkür ile birleşiyor. İkinizden biri gerçeğinizi ifade etmekten korkuyor musunuz? Bunu söyledikten sonra, bugünün zorluğu, sevgilinizin olaylara bakış açısına açık olmanın aksine, işleri belirli bir şekilde yapma kararınızdan kaynaklanabilir. Değişebilir bir ateş işareti için bunu söylemek yapmaktan daha kolay olsa da, tango için iki kişi gerekir.

Yay Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Kendini şımarık hissediyorsun, neden biraz etrafa yaymıyorsun? Birine nasıl hissettiğinizi söyleyin, özellikle de geleceğini görmüyorlarsa. Değişiklik iyidir, değil mi?

Yay Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Tüm zodyak işaretleri arasında ne söylediğinize, paylaştığınıza, imzaladığınıza ve en çok iletişim kurduğunuza dikkat etmeniz gerekebilir, Yay. Kozmos içinde yayılan son derece çelişkili enerjiler olacak! Günün erken saatlerinde, alevli güneş, zihin ve iş gezegeni Merkür ile güçlü bir kavuşumda birleşecek. Bu, düşüncenize ve dünyaya ilan ettiğiniz mesajlara büyük bir odaklanma sağlayacaktır. Ancak bundan kısa bir süre sonra, şu anda üçüncü güneş evinizde yörüngede olan kısır ve acımasız bir Satürn, Merkür’e karşı çıkacak ve bazı planlarınız hakkında direniş veya kötü haberler duymanızı garanti edecek. Her şeyden önce, bugün sözleşme imzalamayın – size zorla yaptırılsalar bile.

Otoriteyle uğraşmak zordur, özellikle de sizden daha az şey biliyorlarsa. Dikkatli ol.

Yay Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Pazar günü gökyüzü kozmik aktivite ile dolup taşıyor, Yay. Aydınlatıcı güneş, etkileyici Merkür ile birleşerek mevcut büyük resim yaşam görüşünüze güçlü içgörüler getirir. Bu çiftin herhangi bir seyahat planına veya eğitim girişimine haber getirmesi muhtemeldir. Kısa bir süre sonra, bu birim ağır Satürn’e karşı koymaya devam ediyor. Bu yönün enerji seviyelerini düşürmesi ve zihinsel hayal kırıklığını artırması muhtemeldir. Arkanıza yaslanın ve görüşünüzü kontrol edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.