Terazi Burç Yorumları 30 Temmuz 2021

Terazi burcunun 30 Temmuz 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 30 Temmuz 2021 Cuma günü neler bekliyor? Terazi burcunu 30 Temmuz 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 30 Temmuz 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 30 Temmuz 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 30 Temmuz 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 30 Temmuz 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu birey gerçekten değerli enerjinize layık mı, Terazi? Ay, seks, yakınlık, dönüşüm ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci erotik evinizi aktive ediyor ve enerjik değiş tokuşlarınızla birlikte fiziksel temas arzunuza kadar her şeyi vurguluyor. Aklınızda bulundurun: Luna, Merkür ve Plüton ile karşı karşıya gelecek, önemli konuşmaları tetikleyecek ve bazılarınız için gölge çalışması yapacak. Bekar veya daha önce alınmışsa, bu süre zarfında inceleme için nelerin geldiğini düşünmek önemlidir. Luna ayrıca, önemli kişilerden oluşan yedinci evinizin yöneticisi olan Mars ile uyum içinde olacaktır. Bu nedenle, kendiniz için ayağa kalkmaktan korkmayın.

Terazi Burcu 30 Temmuz 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Güzel, uzun ve tembel bir gün geçirmek için iyi bir zaman. Zihniniz karmakarışık ve kesinlikle önemli hiçbir şey yapmadan uzun süre dayanabilirsiniz.

Terazi Burcu 30 Temmuz 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Kudretli ayımız bugün alevler içinde kalmak için bir köşeyi dönüyor Terazi. Önümüzdeki birkaç gün boyunca Koç’un enerjisini ve sıklığını almasıyla birlikte, iş ortaklarınız, iş ortaklarınız ve profesyonel ortaklarınız üzerinde daha büyük bir duygusal çekim hissedeceksiniz. Ay, duygusal döngülerimizi yönetir, bu nedenle siz ve bir başkası arasında herhangi bir sürtüşme varsa, olanları yeniden gözden geçirme ve gerilimi nasıl dağıtacağınızı tartışma fırsatınız olur. Şimdi, iyileştirme alanlarını ve ileriye dönük nasıl daha yumuşak bir uyum sağlanabileceğini tartışmak için harika bir dönem. Liderliği alın ve ortağınız onunla birlikte gitmeli.

Devam eden bir dramada, insanların sakinleştirici sesinize ihtiyacı var. Adım atın ve gücünüzü gösterin.

Terazi Burcu 30 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Odağınızı bugün yakın ilişkilerinize gönderin, Terazi. Yönetici gezegeniniz, uyum arayan Venüs, kendisini ciddi Satürn ile boğucu bir temas içinde bulur. Bu yön, romantik ortaklıklar ve yaratıcı çabalarda gelecek planlarının ve önceliklerinin yeniden değerlendirilmesini gerektirir. Kendi kendini yenen davranışlarınızın devreye girdiğini fark etmeyi hedefleyin. Başka bir yerde, Koç ayının gerçeği arayan Plüton ile karesi, barışı koruma Boğa’ya kaymadan önce dürüst bir yeniden değerlendirmeye izin verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.