Terazi Burç Yorumları 28 Temmuz 2021

Terazi burcunun 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Terazi burcunu 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Neyi sessizce düşündün ve kendine sakladın Terazi? Venüs’ün kapanış, rüyalar, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şeyle ilgili on ikinci evinizdeki yolculuğunun ortasında, bugünün iddialı Koç burcundaki ayı, önemli kişilerden ve bire bir bağlantılardan oluşan yedinci evinizi sarsacak. Luna, romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizden geri giden Satürn ile uyum içinde olacak, ama aynı zamanda bu süreçte yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecek. Mevcut ilişkinizde duygusal ihtiyaçlarınız karşılanıyor mu? Kalbinizin arzularını ifade etmekte kendinizi rahat hissediyor musunuz?

Terazi Burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Gizli planlar ve gizli egolarla burada olup biten her şeyi görmek için bir mikroskoba ihtiyacınız olacak. Ancak ayrıntılar şu anda o kadar da önemli değil — geri çekilip büyük resme odaklanmanız daha iyi.

Terazi Burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Jüpiter, son aylarda güneşteki altıncı istihdam evinizi ziyaret ederken size profesyonel bir şans yağdırıyordu, Terazi. Bununla birlikte, bugün, yaratıcılığın güneş enerjisi beşinci evinize geri dönerken, özellikle ilham aldığınızı göreceksiniz. Great Benefic’imiz yıl sonuna kadar burada kalacak ve size profesyonel hayatınıza entegre edebileceğiniz sanatsal fikirleri keşfetme şansı verecek. Zaten açıkça sanatsal bir alanda çalışıyorsanız, bu zamanı sizi farklı kılacak benzersiz fikirleri ve teknikleri keşfetmek için kullanmanız gerektiğini unutmayın. Dinlerken ve öğrenirken Muse’un konuşmasına izin verin.

Devam edin ve umutlarınızı artırın – dünya hakkında iyimser olmak için güzel bir gün.

Terazi Burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

İş/yaşam dengenize yaklaşımınız bazı büyük değişimlerle karşılaşıyor, Terazi. İş cephesinde yeni büyümeyi benimsemek için çok fazla enerji harcıyorsunuz. Jüpiter’in Balık’taki varlığı bu yön değişikliğini teşvik etti, ancak bugünün gökyüzünde Jüpiter’in geri döndüğü ve baş döndürücü Kova burcuna dönüştüğü görülüyor. Bu değişim, yaratıcı yeteneklerinizi genişletiyor ve yılın geri kalanında daha fazla güven kazanmanıza yardımcı oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.