Kova Burç Yorumları 2 Temmuz 2021

İçerikler

Kova burcunun 2 Temmuz 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 2 Temmuz 2021 Cuma günü neler bekliyor? Kova burcunu 2 Temmuz 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 2 Temmuz 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 2 Temmuz 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 2 Temmuz 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 2 Temmuz 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrelerden oluşan meraklı üçüncü evinizi ateşlemeye devam ediyor – anlık alışverişlerinizden yerel akran ağınıza kadar her şeyi vurguluyor. Tatlını mı seviyorsun, Kova? İyi haber şu ki, Luna aşk, tutku ve zevkten oluşan flörtöz beşinci evinizdeki yolculuğunun ortasında Merkür’e tatlı bir altmışlık açı yapacak. Bu da duygularınızı ve düşüncelerinizi uyumlu hale getirir. Yine de, çok derine bakmadan önce, kendiniz kontrol edin. Korkacak bir şey yok, o yüzden akışına bırakın. Bu, özellikle Luna’nın Plüton’a karesi göz önüne alındığında geçerlidir, çünkü zorlama veya duygusal yoğunluğu tetiklemeye eğilimlidir.

Kova Burcu 2 Temmuz 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Garip bir şekilde karakter dışı davranışlarla kendinizi şaşırtacaksınız – ve bütün gece gözünüze çarpan kişiyi çekebilirsiniz.

Kova Burcu 2 Temmuz 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Kova, bu başkalarıyla işbirliği yapmak için ideal bir zaman. İlişkiler gezegeni Venüs, iş ilişkileri evinizde Aslan burcundaki Mars ile bağlantı kuruyor. Yeni fikirler, bakış açıları kazanma ve nihayetinde işinizi büyütme konusunda çok fazla şans bulabilirsiniz. Eğlence dolu ve yaratıcı yönünüze dokunun, Su Taşıyıcı. Bu aynı zamanda, Yengeç güneşi haritanızın bu bölümünü aydınlatırken iş gününüze son derece odaklanacağınız bir zamandır.  

Sahip olmaya değer her şey uzlaşmaya değer – istediğini elde etmek için pes et.

Kova Burcu 2 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bugün içinden çıkman gereken şeyler var Kova. Onları şişeleyip rasyonel bir şekilde çiğnemek yerine, savunmasız bir yerden paylaşmayı hedefleyin. Ayın yetenekli Koç burcundaki varlığı, zihninizi de iyi kullanmaya teşvik ederek, zihinsel olarak yorucu faaliyetlerde bulunmak için iyi bir gün olmasını sağlar. Luna’nın Merkür ile bağlantısı, romantik cephede iyileştirici konuşmalar sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.