Koç Burç Yorumları 15 Temmuz 2021

İçerikler

Koç burcunun 15 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 15 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Koç burcunu 15 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 15 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 15 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Koç, kalbin özlediği şeyi inkar edemez – bu yüzden ona direnme zahmetine girme. Unutmayın: Güneş, romantik beşinci tutku, delilik ve kendini ifade etme evinizi yönetir ve şu anda sezgisel dördüncü ev, aile ve en içteki duygularınızı ateşliyor. Bir şey olursa, bu, duygusal ihtiyaçlarınız ve bir sevgilide değer verdiğiniz şeylerle uzlaşmaya başladığınız anlamına gelir. Güneş ayrıca, karışıma bir umut, fantezi ve şefkat katmanı ekleyen mistik Neptün ile uyum içinde olacaktır. İzin verirseniz, bu inanılmaz derecede iyileştirici olabilir. Ay ayrıca yedinci ilişkiler evi aracılığıyla Terazi’de olacak; bağlantılarınızı besleyin.

Koç Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Gelecek için bir vizyonunuz var. Bunun nasıl olmasını istediğini tam olarak biliyorsun. Keşke yanınızda kimin duracağına dair bir fikriniz olsaydı. Bütün bu gerilim biraz eğlenceli!

Koç Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Koç, hedeflerinize ulaşmak bugün sizin için büyük önem taşıyor. Başarıya giden yolunuz, muzaffer olmak için gerekenlere sahip olduğunuza dair içsel inancınız tarafından yönlendirilir. Yengeç burcundaki güneş, Balık burcundaki sulu Neptün ile üçgen açı yaptığında, evrenden aldığınız içsel mesajları, hedeflerinize doğru nasıl ilerlediğiniz hakkında düşünün. Şimdi başkalarıyla bağlantı kurun (hatta belki yardım isteyin) ve bu yumuşak dokunuşun sizin için harikalar yarattığını göreceksiniz. Gruplarla bağlantı kurmak da bugün oldukça iyi gidecek, bu yüzden bu enerjiyi ağınızı genişletmek için kullanmayı unutmayın. Çalışmanız daha büyük bir resmin parçası.

Unutmayın, insanları dahil etmek ve onları kullanmak arasında bir fark vardır.

Koç Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bir Koç olarak, kendi bağımsızlığınız konusunda derin bir his geliştirmek için buradasınız. Ancak bu, başkalarının desteği olmadan yaşamanız gerektiği anlamına gelmez. Ay işbirliği merkezli Terazi’ye doğru ilerlerken, Perşembe günkü gökyüzü size birkaç önemli kişinin de yolculuğun bir parçası olduğunu hatırlatsın. Luna’nın zihinsel Merkür karesi, aile cephesinde duygusal olarak sarsıcı konuşmalar yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.