Koç Burç Yorumları 11 Temmuz 2021

Koç burcunun 11 Temmuz 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 11 Temmuz 2021 Pazar günü neler bekliyor? Koç burcunu 11 Temmuz 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 11 Temmuz 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 11 Temmuz 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 11 Temmuz 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 11 Temmuz 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu süre zarfında düşüncelerine dikkat et, Koç. Bu özellikle hayatınızda sevgi gösterme sürecinde olanlarınız için geçerlidir, bu yüzden herhangi bir beklenti belirlemeyin. Örneğin, ay romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizden parıldarken, doğrudan Satürn’e karşı çıkacaktır. Debbie Downer? Bir çeşit. Bu da, aşk diliniz ve sevgi arzularınız söz konusu olduğunda yalnızlık ve/veya kısıtlama duyguları yaratabilir. Ayrıca, birisiyle sosyal medya üzerinden bağlantı kuruyorsanız, işler durma noktasına gelebilir… ama uzun sürmez. Sabır bir erdemdir.

Koç Burcu 11 Temmuz 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Aramayı şimdi yaparsınız – nereye gideceğiniz, ne yapacağınız veya kiminle sohbet edeceğiniz. Başka birinin sizi daha önce gitmediğiniz herhangi bir yöne itmesine izin vermeyin.

Koç Burcu 11 Temmuz 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Koç, iletişimin şu anda hem duygusal hem de içe dönük. Belki de işle aşırı derecede meşgulsünüz ve şimdi hepsini başarmak için kendinize biraz zaman ayırmanız gerekiyor. İletişim gezegeni Merkür, dördüncü evinizde Yengeç’in duygusal ve özel burcuna ilerliyor. Bu, kariyer sektörünüzde geri giden Oğlak burcundaki Plüton’a karşı çıkmaya başlayacak ve sizi işiniz için gerekli olan detaylı çalışmaları yapmaya itecektir.

Bugün keşfe çıkın – bilerek yanlış bir dönüş yapın ve ne keşfettiğinizi görün.

Koç Burcu 11 Temmuz 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Pazar günkü gökyüzünün altında işleri alçakgönüllü tutmayı hedefleyin, Koç. Zihinsel Merkür, etkileyici İkizler’den ayrılır ve sesinizi susturarak ve zihninizi geçmişe çevirerek duygusal Yengeç’e kayar. Başka bir yerde, yaratıcı bir şekilde güçlü Aslan ayı, odak noktanızı kendi sahnenizi bulmaya ve iyi bir zaman geliştirmeye yönlendirir, ancak ağır Satürn ile olan karşıtlığı bazı şeyleri yavaşlatabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.