İkizler Burç Yorumları 9 Temmuz 2021

İkizler burcunun 9 Temmuz 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 9 Temmuz 2021 Cuma günü neler bekliyor? İkizler burcunu 9 Temmuz 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 9 Temmuz 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 9 Temmuz 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 9 Temmuz 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 9 Temmuz 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

İkizler, aşk hayatında izlediğin yoldan haberdar olması gereken tek kişi sensin. Ay, konfor arayan ikinci maliye, istikrar ve değerler evinizin üzerinde oyalanırken, Luna şehvetli zevkleriniz ve özlemlerinizden duygusal istikrarınıza kadar her şeyi vurguluyor. Ay, sosyal olarak bilinçli onbirinci eviniz ve dünyaya ait olma duygunuz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile çelişecek ve bu da sürtüşme yaratabilecektir. Bu, özellikle ilişkinizi gizli tutmak için kendi yolunuzdan çıkanlarınız için geçerlidir. İnkar edemeyeceğin şeyi neden strese sokuyorsun?

İkizler Burcu 9 Temmuz 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Nasıl olduğunu biliyorsun — neler olduğunu tam olarak görebilirsin. Ancak henüz herkesi ikna etmeyi beklemeyin; vaaz vermeden onlara neler olduğunu göstermelisiniz.

İkizler Burcu 9 Temmuz 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

İkizler, yeni bir iş fırsatı veya projeye bugün başlayabilir. Bunun nedeni, Yengeç burcundaki yeni ayın kazanılan gelirin ikinci evini aktive etmesidir. Ay ayrıca kariyer sektörünüzde yaratıcı realist Neptün’e (geri hareket) pozitif enerji gönderiyor. Bu, doğal yaratıcılığınızı harekete geçiriyor ve hatta sizin için yeni gelir akışları sağlayabilir. Özgünlükle ilerleyin; diğerleri şu anda fikirlerinizi kabul edecek.

Duygularını paylaş. Ne kadar sevilmeseler de insanlar onları tanımalı.

İkizler Burcu 9 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Evren size faydalanmanız için bazı yeni fırsatlar sunuyor, İkizler. Yeni ay bugün inisiyatif alan Yengeç burcunda geliyor ve sizi en içteki yetenekleriniz ve kaynaklarınızla bağlantınızı derinleştirmeye teşvik ediyor. Bu ay aylığı ayrıca size unutulmuş yetenekleri ve geliri artırmaya yardımcı olabilecek becerileri yeniden canlandırma yeteneği sunar. Şimdi, mali durumunuz ve kazanma yeteneğiniz için daha dikkatli bir plan oluşturmak için de harika bir zaman.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.