İkizler Burç Yorumları 18 Temmuz 2021

İçerikler

İkizler burcunun 18 Temmuz 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 18 Temmuz 2021 Pazar günü neler bekliyor? İkizler burcunu 18 Temmuz 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 18 Temmuz 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 18 Temmuz 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 18 Temmuz 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 18 Temmuz 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün işte veya okulda (hatta evin çevresinde) fazla bir şey yapamayacaksınız, bu yüzden o boya setini veya günlüğü veya kendinizi ifade etmek için ne kullanıyorsanız onu çıkarın ve çıldırın.

İkizler Burcu 18 Temmuz 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Tatlı ay bugün profesyonel sektörlerinizden birine kayıyor olacak, İkizler. O sizin güneş enerjisiyle çalışan altıncı evinize girerken, işinizde kendinizi daha çok evinizde hissedebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla veya size rapor veren kişilerle bağlantı kurmak, birbirinizin ihtiyaçlarını neredeyse tahmin edebileceğiniz için bu zamanda daha kolay olacaktır. Bu enerji, özellikle kişisel olarak gücendiyseniz, hissettiğiniz hayal kırıklıklarını gidermek için sizi motive edebilir. Daha önce olmuş bir şeye tutunmak yerine, bugün adalet ve güven havasıyla yaklaşın. Bir zeytin dalı, bir iltifat veya bir gülümseme uzun bir yol kat edebilir.

Değişimin hayalini kuruyorsanız, bugün onu gerçekleştirmeye başlamanız gereken gün.

İkizler Burcu 18 Temmuz 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

İkizler, bugün dikkatinizi sağlığınıza ve iş akışınıza çevirin. Luna, Scorpio’nun son derece odaklanmış sularına dalar ve gelecek hafta için üretken olmak ve eğrinin önünde olmak için bol miktarda enerji ayırmanıza yardımcı olur. Luna’nın sürpriz getiren Uranüs ile karşıtlığı, çözülmemiş duygusal sorunları karışıma getirebilir. Yönetici gezegeniniz, haberci Merkür, duvarlarla çevrili Satürn ile bir münakaşaya girer ve bu ayrılık ve melankoli duygularını yoğunlaştırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.