İkizler Burç Yorumları 15 Temmuz 2021

İkizler burcunun 15 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 15 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? İkizler burcunu 15 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 15 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 15 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, cazibe, flört etme ve romantik fırsatlarla ilgili tutkulu beşinci evinizde parlıyor ve siz bir şekilde hissediyorsunuz İkizler. Birine aşık olmak mı? Çapkın Venüs, meraklı üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla sevgilisi Mars’a yakın oturmaya devam ediyor, bu nedenle buharlı konuşmalarınızdan ve kışkırtıcı hayallerinizden yayılan sıcaklığı inkar edemezsiniz. Bununla birlikte, Luna’nın meraklı gezegen hükümdarınız Merkür’e zorlu karesi, şefkat arzularınız ile duygusal istikrar özleminiz arasında sürtüşme yaratabilir. Değerlerinize öncelik vermek sizi bencil bir insan yapmaz, bilirsiniz. Aslında, sizi daha akıllı, daha güçlü ve daha fazla içerik yapar.

İkizler Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Yeni bir arkadaşla uzun bir sohbet, birkaç şeyi yeniden düşünmeni sağlayacak. Bu tür sohbetleri seviyorsunuz. Çok konuşkan ve çekici biriyle tartışmak eğlenceli.

İkizler Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

İkizler, emellerinize doğru büyük ilerleme kaydetmek için bugünün kozmik enerjisini kullanın. Güneş ikinci para evinizdeki güneş, güneş enerjisi onuncu evinizdeki Neptün ile bağlantı kurarken, daha fazla gelir ve başarının hemen köşede olduğunu görebilirsiniz. Bununla birlikte, bunun tezahür etme şekli, değerinizi kanıtlamak için daha yumuşak bir yaklaşım benimsemenizdir. Bu incelik ve zarafet şimdi bu gezegenlerin her ikisi de su burcundayken ödüllendirilecek. Yaratıcı veya sanatsal yeteneklere sahipseniz ve bunları profesyonel olarak uyguluyorsanız, adınızı aydınlatacak yeni bir projeye başlayabileceğiniz için bugün bunlardan yararlandığınızdan emin olun.

Yüzeyde işler sakin, ancak altta kaos akıntıları var. Uzak dur.

İkizler Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

İkizler, kafa ve kalbi dengelemek için her zaman bir savaştır. Bu ömür boyu süren ikilem, Perşembe günü gökyüzü altında özellikle alakalı hissedilecek gibi görünüyor. Ay, işkolik Başak’ı ve parmak uçlarını aşka aç Terazi’ye bırakarak zevk ve oyun ihtiyacınızı artırır. Luna’nın cetveliniz, zihinsel Merkür ile karesi, rasyonel mantık ve kalp merkezli arzu arasında bir ayrım yaratabilir. Aşırıya kaçmadan bir denge kurmayı hedefleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.