İkizler Burç Yorumları 1 Ağustos 2021

İçerikler

İkizler burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 1 Ağustos 2021 Pazar günü neler bekliyor? İkizler burcunu 1 Ağustos 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 1 Ağustos 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

İkizler, durumu kontrol etme ihtiyacından vazgeçerek sizin lehinize ve bildiğinizden daha fazla şekilde çalışacaktır. Bunu söylemek yapmaktan daha kolay olsa da, en azından kafanızı boşaltıp önceliklerinizi sıralayana kadar bugün biraz yalnız kalmaktan zarar gelmez. Örneğin, ay kapalı on ikinci gizli evinizin, rüyaların, gizli gündemlerin ve perde arkasındaki her şeyin üzerinde geziniyor olacak, bu yüzden normalden daha fazla içe dönük hissetmenize şaşmamalı. Luna, haritanızın bu alanını tamamlamadan önce Mars’la da çatışacak, bu yüzden küçük şeyleri vurgulamamaya çalışın.

İkizler Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün biriktireceğinizden emin olduğunuz rakamların çokluğu hakkında endişelenmeyin; zamanı geldiğinde onlarla uğraşacaksın. Bu yüzden birkaç yeni hatunla sohbet et – ya da birkaç düzine.

İkizler Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Özellikle garip bir güne hazırlanın İkizler. Alev alev yanan güneş, iletişimle ilgili üçüncü evinizde, gezegensel yöneticiniz Merkür ile birleşirken, başlangıçta planlarınız ve fikirleriniz etrafında bir atılım yaptığınızı hissedebilirsiniz. Bu enerji, aklı başında ve üretken hissetmenize yardımcı olabilir. Ancak kısa bir süre sonra, Merkür gökyüzünde Satürn ile buzlu bir karşıt açıda çarpışacak. Bu, talihsiz haberlerin yolunuza çıkabileceği veya hatta düşüncelerinize ve mesajlarınıza karşı bir direnç duygusu yaşayabileceği anlamına gelir. Toplantıları haftanın ilerleyen saatlerine yeniden planlayın ve kötü hislerden kurtulun. Yaptığın için minnettar olacaksın.

Ailenizle iletişim kurmakta zorlanmayın. Sadece seni sevdiklerini hatırla.

İkizler Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Evren bugün hızınızı yavaşlatıyor, İkizler. Hayal kırıklığı içinde kafanızı gereksiz yere duvara çarpmak yerine, durmayı ve neyin değişmesi gerektiğini yeniden değerlendirmeyi hedefleyin. Yönetici gezegeniniz, haberci Merkür, aydınlatıcı güneş ile birleşerek sağlık ve iletişimle ilgili vahiyleri ön plana çıkarıyor. Merkür ayrıca, uzun vadeli planlarınızı daha iyi detaylandırmanızı isteyen boğucu Satürn ile bir muhalefete kilitleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.