Günlük İş Burç Yorumları 3 Temmuz 2021

İçerikler

3 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 3 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Koç Burcu Yorumları

Koç, paranızda olumlu bir değişime hazırlanın! Ay, kazanılan gelir ve paranın ikinci evinde Boğa burcunda en iyi konumlarından birine giriyor. Bu, değişim gezegeni Uranüs’ü aktive ediyor ve sizi değerinizi tanımaya zorluyor. Ay ayrıca kariyer sektörünüzde Oğlak burcundaki dönüştürücü Pluto retrosu ile sinerji içinde ve sohbeti olumlu bir yöne itiyor. İhtiyaçlarınızı mali açıdan işvereninize nerelerde dile getirmediniz? Şimdi bunu yapacak enerjiyi bulabilirsiniz.


Boğa Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Boğa Burcu Yorumları

Sevgili Boğa, bugün geçmiş kaynaklardan kariyer değişiklikleri bekliyoruz. Boğa ayı, kozmik kaydırıcıyı, Uranüs Boğa’da aktive ediyor ve ayrıca kariyer sektörünüzde Kova’da geri giden Satürn ile zorlu bir bağlantı kuruyor. Geçmişteki bir meslektaşınız veya yöneticiniz size gelebilir ve bu değişim, sizi değerinizle ve başkaları için kim olduğunuzla daha uyumlu bir pozisyona hizalayacaktır. Ruh düzeyinde sizinle gerçekten uyumlu olanı seçin ve doğru soruları sorun.


İkizler Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi İkizler Burcu Yorumları

İşinizde bir atılım bugün gelebilir, İkizler. Bir durgunluk ve gecikme döneminden sonra, yeni bir müşteri sözleşmesinin haberini veya mevcut kariyer yolunuzu yükseltme fırsatını duyabilirsiniz. İletişim gezegeni Merkür, ikinci para evinizde ve kariyer sektörünüzde Kova gerisindeki Satürn ile pozitif bir üçgen oluşturuyor. Müzakereler güvertede, ayrıntılara bakmayı ve hak ettiğinizi sormayı unutmayın.


Yengeç Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Yorumları

Umutların, hayallerin ve dileklerin köşede, Yengeç. İhtiyacınız olan tek şey kendinize inanmanız! Gezegen yöneticiniz Ay Boğa burcunda ve dönüştürücü sekizinci evinizde geri giden Balık burcundaki geniş Jüpiter ile uğurlu bir bağlantı kuruyor. Birlikte bu, çevrimiçi alandan, sosyal medyadan veya kendi ağınızdan yeni fırsatlar getiriyor. Bu süre zarfında olasılıklara açık olun. Yeni bir şey gelebilir ve sesinizi olumlu bir şekilde yükseltebilir.


Aslan Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Aslan Burcu Yorumları

Leo, konu kariyerin olduğunda duygularını yönetmek için güzel bir gün. Ani değişiklikler şok edici gelebilir, ancak sonuçta cüzdanınız için faydalıdır. Rahat Boğa ayı, kariyerle ilgili onuncu evinizde ve paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci evinizde Balık burcunda geri giden geniş Jüpiter ile pozitif bir bağlantı kuruyor. İş yerinde hiyerarşik yapıda değişiklikler yaşayabilir veya kendinizi yeni bir liderlik pozisyonunda bulabilirsiniz. Lion’u geçebilirsin, en iyisi bu.


Başak Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Başak Burcu Yorumları

Başak, seyahat veya uluslararası meselelerle uğraşmak bu dönemde sizin için gelişebilir. Boğa ayı, işbirliği sektörünüzde Kova’da geri giden Jüpiter ile olumlu bir açı oluşturan, yüksek öğrenim ve bilgelik ile ilgili dokuzuncu evinizde. İşinize olumlu bir büyüme getirebilecek küresel bir perspektiften müşteriler olabilir. Bu aynı zamanda yeni bir şeyler öğrenme ve ufkunuzu genişletme zamanıdır.


Terazi Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Terazi Burcu Yorumları

Sevgili Terazi, bugün profesyonel yaşamınızda biraz gerginlik olabilir. Yengeç güneşi kariyer sektörünüzde ve iş ortaklıklarıyla ilgili yedinci evinizde Koç burcundaki yaralı Chiron ile zorlu bir kare açı oluşturuyor. Bu, iş ortaklıklarınıza gerginlik getiriyor ve aynı zamanda neyin değişmesi gerektiğine ışık tutuyor. İhtiyaçlarınızı nerede karşılamadınız? Şimdi bunu yapmanın zamanı geldi. Akıllıca seçin ve profesyonel kalın.


Akrep Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Akrep Burcu Yorumları

Akrep, bugün iş ve profesyonel ilişkilerinizi değiştirme ihtiyacı güçlüdür. Değer odaklı Boğa ayı, işbirliği sektörünüzde ve profesyonel konulardan oluşan onuncu evinizde Aslan’daki agresif Mars ile zor bir açı oluşturuyor. Bu yönler birlikte sizi, sizin için neyin yanlış hizalanmış olduğuna yaratıcı bir şekilde bakmaya itiyor. İşinizde gerçek yaratıcı ifadenizi nerede boğuyorsunuz? Şimdi tutkunuzu savunma zamanı.


Yay Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Yay Burcu Yorumları

Bugün iş gününüzde ani değişikliklere hazırlanın, Yay. Boğa burcu altıncı iş evinizde ve inanç sektörünüzde Aslan burcundaki mücadeleci Mars ile zor bir açı oluşturuyor. Başkalarının yaratıcılığınızı boğmasına nerede izin verdiniz? Bu sefer bir atılım olarak hizmet edebilir ve sizi stratejilerinizi savunmaya teşvik edebilir. Önünüzde hangi barikatların olabileceğinin farkında olun ve onları sabırla yönlendirin.


Oğlak Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Yorumları

Yoğun iş iletişimine hazır olun, Oğlak. İnatçı Boğa ayı, üçüncü iletişim evinizde sağlam duruyor ve altıncı iş evinizde Aslan’da sürülen Mars ile zorlu bir bağlantı kuruyor. Önemli bir iş projesi için yaratıcı olarak neyin doğru olduğu konusunda bölünme olabilir. Değerlerinizi ve hangi stratejinin en iyi sonucu vereceğini ilettiğinizden emin olun. Diğerleri alıcı olmayabilir, ancak uzlaşmayı deneyebilirsiniz.


Kova Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Kova Burcu Yorumları

Sevgili Kova, iletişim bugün çok önemli ve evren bunu gerçekleştirmek için size başkalarıyla biraz gerginlik veriyor. Bugün günlük iş hayatınızda iş arkadaşlarınızla sorunlar ortaya çıktığında köstebek yuvalarından dağ yapmamaya dikkat edin. Kişisel bakım odaklı Yengeç güneşi altıncı iş evinizde ve Chiron Koç’ta ile iletişim sektörünüzde sert bir görünüm oluşturuyor. Her konuda hemfikir olmayabilirsiniz, ancak kendinizi nasıl ifade ettiğiniz ve sorunları nasıl çözdüğünüz konusunda zaman ayırmak çok önemlidir.


Balık Burcu
3 Temmuz 2021 Cumartesi Balık Burcu Yorumları

Balık, bugün yaratıcılığın zirvede! Meditasyon yapmayı deneyin, düşünmek için yalnız zaman bulun ve aklınıza hangi harika fikirlerin gelebileceğini görün. Pozitif Boğa burcu, üçüncü iletişim evinizde ve kendini ifade etme beşinci evinizdeki öz bakım odaklı Yengeç güneşi ile pozitif bir bağlantı kuruyor. Çocuklarla çalışıyorsanız, bu aynı zamanda neşe ve eğlenceyi işinize geri getirmek için olumlu bir yön olabilir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.