Günlük İş Burç Yorumları 14 Temmuz 2021

14 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 14 Temmuz Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Merkür mantıklı bir gezegendir, Koç. Bu, kozmik habercimiz nereye giderse gitsin, ileriye dönük planlarınızı iyileştirmek için elinden gelenin en iyisini yapıyor demektir. Bununla birlikte, duygusal Yengeç’te ve güneş dördüncü evinizde ilerlerken, bunun yerine daha içgüdüsel ve sezgisel bir yetenekle iş anlaşmalarına devam etmenize neden olabilir. Doğru olduğunu “bildiğiniz” bir şeyin üzerine atlama eğilimindesiniz ve şu anda Merkür size tam olarak bu şekilde yardım ediyor. Planlarınız üzerinde meditasyon yapın ve ardından bağırsaklarınızla gidin. Bu, hangi sektörde olursanız olun size avantaj sağlayacaktır. Buna sahipsiniz!


Boğa Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Merkür, iş hayatınızı iyileştirmek için ekstra özel bir iş yapıyor Boğa! Üçüncü güneş iletişim evinizde bulunan kozmik habercimizle, önemli mesajları başlatmak için nadir bir zaman aralığınız var. Şirketinizin sosyal medyasında daha aktif olduğunuzu veya iş projeleri veya ürünleri hakkında duyuru yapmak için reklamlar planladığınızı fark edebilirsiniz. Bu enerjiyi, şirketinizin büyümesini destekleyebilecek diğer kişilerle bağlantı kurmanın en iyi yolu olacağını düşündüğünüz şeyle ilgili sezgilerinize erişmek için kullanın. Bir yeniden marka sırayla olabilir. Bu, uçan renkler konusunda size yardımcı olacaktır.


İkizler Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

Merkür, İkizler burcundaki en hızlı hareket eden gezegendir ve bu, sizin en aktif burçlardan biri olduğunuz anlamına gelir. Şu anda, ikinci güneş mali evinizi gezerken, bütçenizi ve nasıl daha fazla para kazanabileceğinizi değerlendirmek için nadir bir anınız var. İçgüdünüze güvenin – sezginiz size ne söylüyor? İş planlarınızda ters giden bir şeyler varsa, şimdi bu karışıklıkları çözmenin zamanı geldi. Gelir ve giderlerinizi düzene sokmanın veya karınızı en üst düzeye çıkarmanın yolları var mı? Merkür’ün buradan geçişi yılda bir kez olur, bu yüzden enerjiyi ona odaklanırken kullanın.


Yengeç Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Yorumları

İş tanrıları şu anda sana gülümsüyor, Yengeç. Zihnin gezegeni Merkür’ün burcunuzun içinde dönmesi, sahip olunabilecek nadir bir faydadır – her burç genellikle yılda bir kez elde edilir. Bu dönemde, tüm müzakerelerde, iletişimlerde ve tartışmalarda daha keskin ve avantajlısınız. Fikirleri katlanarak çoğaltacak ve başkalarını ikna edebileceksiniz. Odaklanarak, dinleyerek ve ardından sözcüklerinizi dikkatli bir şekilde seçerek bu enerjiden yararlanın. Yazın, konuşun, reklamını yapın ve duyurun – dünya yayınladığınız her şeyi dinliyor.


Aslan Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Aslan Burcu Yorumları

İletişim gezegeni Merkür, bilinçaltının güneş enerjisiyle ilgili on ikinci evindeki gölgeler arasında dans ediyor, Aslan. Bu, neredeyse sezgisel ve içgüdüsel düzeyde iş rehberliği alacağınız bir dönemdir. Şimdi, iş planınız ve merdiveni nasıl tırmandığınız konusunda içgüdülerinize güvenmeniz gereken zamandır. Geçen yıl iletişim becerilerinizi nasıl kullandığınızı ve nasıl daha iyi yazabileceğinizi, konuşabileceğinizi, reklam yapabileceğinizi ve başkalarıyla nasıl bağlantı kurabileceğinizi düşünün. Neyin işe yarayıp neyin yaramadığını öğrenirseniz, ileriye dönük her şeyde daha büyük bir avantajınız olur.


Başak Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Başak Burcu Yorumları

Gezegen tarafından yönetilmek, Merkür, oldukça büyük bir hediye, Başak. Bu mantıklı gezegen, diğer burçların üzerinde size güçlü bir avantaj sağlar ve diğer burçların düştüğü ve ayrıntıları kaçırdığı yerlerde daha büyük vizyonu görmenize yardımcı olabilir. Şu anda, güneş enerjisi on birinci evinizde dönen kozmik habercimizle, profesyonel ağınızı katlanarak genişletmek için muazzam bir fırsatınız var. Sizi ileride daha büyük fırsatlara açabilecek kişilerle bağlantı kurmanın yollarını düşünün – ister VIP’ler, iş ortakları veya zevk sahibi kişiler olsunlar. Sizi doğru insanlarla yüz yüze getirecek profesyonel bir derneğe kaydolmak için bugün kullanın.


Terazi Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Terazi Burcu Yorumları

Mantıklı bir hava işareti olarak, çekimleri nasıl yapacağınızı biliyorsunuz, Terazi. Açıkça mantıklı bir şekilde titreşen gezegen Merkür ile de oldukça iyi ilişki kurabilirsiniz. Bu, doğal bağlantı modunuzla eşleşir. Şu anda, Merkür profesyonel ilerlemenin güneş onuncu evinize enerji verirken, zihniniz en büyük hırslarınıza odaklanacak. Sözleşmeler, teklifler ve iş planları, onlar için çalışırsanız özellikle iyi gidecektir. Bugün de sezginizle temas halinde olmak için bir dakikanızı ayırın. Hedeflediğiniz yönde büyümek için atılacak en iyi adımlar nelerdir? Yengeç burcundaki Merkür, cevapları tam olarak aydınlatabilir.


Akrep Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Akrep Burcu Yorumları

İletişim gezegeni Merkür şu anda bir su burcunda, Akrep. Bu, rekabet söz konusu olduğunda size muazzam bir avantaj sağlar. Güneş enerjisi dokuzuncu evinizde hareket eden kozmik habercimizle, profesyonel gelişiminizi genişletmek için yeni fikirler ve bakış açıları düşünebilirsiniz. Bazı Akrepler, özgeçmişlerini güncellemek için daha fazla kimlik bilgisi almayı düşünebilir, bu da onları açıkça farklı kılar. Kendinizi bir sonraki seviyeye taşımak için kutunun dışında düşünmeniz gerekecek. Şimdi yaptığınız iş, önümüzdeki aylarda size yardımcı olacak, bu nedenle, kullanılmayan potansiyelinizi açığa çıkarmanın yollarını beyin fırtınası yapın.


Yay Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Yay Burcu Yorumları

Güneş sekizinci evinizden geçen Merkür ile, aklınız işinizden elde ettiğiniz faydalarda, Yay! Gökyüzünün bu bölgesine çok dikkat çeken kozmik habercimizle, işinizden aldığınız günlük veya haftalık geliriniz dışında şirketinizle yeniden müzakere etme fırsatınız var. Daha fazla ücretli izin, daha fazla hastalık izni, daha fazla ikramiye, hisse senedi seçenekleri, iyileştirilmiş sağlık yardımları veya diğer olası varlıkları istiyorsanız, lehinize çalışmak için Merkür’ün enerjisini kullanın. Patronunuz veya işe alım müdürünüz, özellikle tutkuyla savunursanız, eğilmeye daha meyilli olabilir.


Oğlak Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Yorumları

İş söz konusu olduğunda, tacı takarsınız, Oğlak, Tüm burçlar arasında, bir anlaşmayı nasıl kazanacağınızı ve uzun bir oyun için nasıl çalışacağınızı bilirsiniz. Müzakere, sistemi nasıl çalıştıracağınızı veya başka bir tarafla iletişim kurmayı bilerek, özellikle iyi yaptığınız bir şeydir. Şu anda, güneş yedinci evinizde sizden gökyüzünde dönen Merkür ile, tüm müzakere ve tartışmalarda daha da büyük bir üstünlüğünüz var. İş ortağınız, satıcınız veya iş ortağınız, iletişim konusundaki neredeyse sezgisel beceriniz tarafından kolayca ikna edilecektir. Topraklanmış ve pratik olun, ancak aynı zamanda bir insanlık ipucu gösterin ve sizin tarafınızdan daha fazla alınacaktır.


Kova Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Kova Burcu Yorumları

İletişim gezegeni Merkür, güneş altıncı evinizde, Kova’da mutlu bir şekilde dönüyor. Bu, tüm iş meseleleri için son derece iyiye işarettir ve aslında, bu gezegenin güneş haritanıza enerji vermesi için en hayırlı yerleşimlerden biridir! İşinizde sözleşmeler ve artan iletişim ortaya çıkabilir. Serbest çalışan akvaryumcular da muhtemelen ilgilenen müşterilerden büyük bir etkinlik telaşı göreceklerdir. Hizmetlerinizi tanıtın ve yetenekleriniz hakkında konuşun, hepsi sizden etkilenecektir. Bu geçişten son olarak, iş arkadaşlarınızla veya size rapor veren kişilerle etkileşim söz konusu olduğunda bir hiperaktivite olacağıdır.


Balık Burcu
14 Temmuz 2021 Çarşamba Balık Burcu Yorumları

Yaratıcı potansiyelinizi ortaya çıkarın, Balık. Zihnin gezegeni Merkür, güneş beşinci ifade evinizden hızla ilerliyor. Profesyonel hayatınıza gelince, yaptığınız şeyi yapmak için biraz sanata ihtiyacınız var – imzanızı atmanın bir yolu. Bu yetenek sizi farklı kılar ve çok fazla dikkat çeker. Kozmik habercimiz enerjisini burada ve aynı zamanda bir su burcunda yükseltirken, zorlayıcı işler yaratmak ve profesyonel görevlerinize yaklaşmanın benzersiz yollarını beyin fırtınası yapmak için çok fazla fırsatınız var. Kendinizi ilhamın içine bırakın ve yaratıcı enerjinizin bugün akmasına izin verin. Ürünlerinize ve planlarınıza yaklaşmanın yepyeni bir yolunu bulabilirsiniz.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.