Günlük Burç Yorumları 7 Temmuz 2021

İçerikler

7 Temmuz Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 7 Temmuz Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
7 Temmuz 2021 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Bir Koç olarak, kendi kendinize motive olursunuz ve hedefinize koyduğunuz her şeyi başarmak için yönlendirilirsiniz. Ay, heyecan verici İkizler’den geçerken, bugün evrenin size bu doğal çalışma biçimini hatırlatmasına izin verin. Luna, cetveliniz, harekete geçiren Mars ve zihinsel olarak keskin Merkür ile destekleyici bir bağlantı kurar. Bu enerji, kendinizi yaratıcılık, karizma ve iletişim içeren herhangi bir etkinliğe uygulamanıza yardımcı olur.


Boğa Burcu
7 Temmuz 2021 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Bugün kaynaklarına bak, Boğa. Hangi becerilerinizin tozdan arındırılmaya ihtiyacı var? Finansmana yaklaşımınızda nelerin değişmesi gerekiyor? Ay hiperaktif İkizler’de dolaşırken, bu sorular bugün zihninizde olgunlaşıyor. Luna’nın kendi kendini motive eden Mars ve etkileyici Merkür ile destekleyici bağlantısı, işi ev cephesinde halletmek ve her türlü iletişime dayalı çabaya odaklanmak için ideal bir gün olmasını sağlıyor.


İkizler Burcu
7 Temmuz 2021 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

Bugün vücuduna geri dönmeye odaklan, İkizler. Burcunuzdaki besleyici ayın varlığı, ifade edilmemiş tüm duygulara geri dönmenize ve en acil ihtiyaçlarınızı bilemenize yardımcı olur. Luna, hareketli Mars ve yönetici gezegeniniz, etkileyici Merkür ile uyumlu bir bağlantı kurduğundan, Çarşamba günü gökyüzü altında çok şey başarılabilir. Sesinizi ön plana çıkaran karizmatik çabalar için ideal bir gün.


Yengeç Burcu
7 Temmuz 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Yorumları

Bugün, sosyal olarak yorucu herhangi bir durum için havanda değilsin, Yengeç. Kabuğunuzun içine çekilin ve yansıyan İkizler ayı odağınızı içe doğru gösterdiğinden, yalnızlık içinde biraz rahatlatıcı zaman geçirin. Luna, günü kendi kendini motive eden Mars ve karizmatik Merkür ile güçlerini birleştirerek, yeteneklerinizi iyi kullanmayı kolaylaştırarak geçirir. Sizi merkezinize yeniden bağlayan faaliyetlere öncelik vermeyi hedefleyin.


Aslan Burcu
7 Temmuz 2021 Çarşamba Aslan Burcu Yorumları

Çarşamba gününün kozmik manzarası, yapılacaklar listenizden bir şeyler çıkarmayı kolaylaştırıyor Leo. Ay, zihinsel olarak keskin İkizler’de yüzerek, odağınızı mevcut hedeflerinize ve topluluk duygunuza yönlendirir. Luna’nın kendi kendini motive eden Mars ve karizmatik Merkür ile cesaret verici buluşması, bir grup ortamında planları paylaşmak, arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurmak veya özlemlerinizi ilerletmek için ideal bir gün yapar.


Başak Burcu
7 Temmuz 2021 Çarşamba Başak Burcu Yorumları

Enerjinizi bugün kariyer yolunuzu oluşturmaya adayın, Başak. Ay, tüm gün çok yönlü İkizler’de yüzer, aynı anda birden fazla şeyi halletmenize ve mevcut kamu görevinize yeni bakış açıları kazandırmanıza yardımcı olur. Luna’nın enerjik Mars ve yönetici gezegen, hızlı düşünen Merkür ile teşvik edici bağlantısı, ilerlemek ve kariyer cephesinde hak ettiğiniz yeri talep etmek için ideal bir gün yapar.


Terazi Burcu
7 Temmuz 2021 Çarşamba Terazi Burcu Yorumları

Bugün kendinize yeni bir bakış açısı geliştirmenize izin verin, Terazi. Ay, eğlenceli İkizler’den geçerken maceraya, uzaya ve sıradan zorunluluklardan kurtulmaya can atıyorsunuz. Eğitim arayışlarına veya normlardan kaçışa enerji vermek için ideal bir gün. Luna’nın güdümlü Mars ve zihinsel olarak keskin Merkür ile destekleyici bağlantısı, arkadaşlarla yeniden bağlantı kurmak ve ortak bir hedefe yönelik ortak çabalara girişmek için ideal bir gün yapar.


Akrep Burcu
7 Temmuz 2021 Çarşamba Akrep Burcu Yorumları

Bir Akrep olarak, içe dönük durumlara yabancı değilsiniz. Biraz ilgilenmeye ihtiyaç duyan bu sessiz, iç dünyada yaşamak için bugün dünyadan uzaklaşın. Ay, baş döndürücü İkizler’de yüzer, odağınızı işlenmemiş duygulara çevirir ve samimi karşılaşmalara olan ihtiyacınızı artırır. Luna’nın konuşkan Merkür ve sizin yöneticiniz, girişimci Mars ile bağlantısı, kapalı kapılar ardında kariyer projeleri üzerinde çalışmak için ideal bir gün.


Yay Burcu
7 Temmuz 2021 Çarşamba Yay Burcu Yorumları

Bugün amacınızı bulmak için yakın ilişkilerinize bakın, Yay. Ay, mantığa dayalı İkizler burcunuzun zıt burcunda süzülürken, diğer insanların size kendiniz hakkında öğretecek çok şeyi var. Luna’nın buradaki varlığı, ortaklık kurmayı ve devam eden işbirlikçi çabaların doğasını keşfetmeyi teşvik ediyor. Ayın hızlı düşünen Merkür ve kendi kendini motive eden Mars ile bağlantısı, enerjiyi eğitime dayalı çabalara harcamayı kolaylaştırır.


Oğlak Burcu
7 Temmuz 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, bugün kendinizi üretken moda tam olarak verin. Ayın hızlı düşünen İkizler’deki varlığı, dikkatinizi rutininize ve alaylarınıza yönlendirir. Bugün elinizden gelenin en iyisini hissetmek için organize bir iş akışına ve amaç duygusuna ihtiyacınız var – bu yüzden dişlerinizi koyabileceğiniz bir proje bulun. Luna’nın zihinsel Merkür ve motive olmuş Mars ile uyarıcı bağlantısı, gözünüze diktiğiniz her şeyin üstesinden gelmenizi kolaylaştırır.


Kova Burcu
7 Temmuz 2021 Çarşamba Kova Burcu Yorumları

Bugün boş zaman ihtiyacınızı onurlandırın, Kova. Zahmetli, sıradan iş havasında değilsiniz – bu nedenle, yaptığınız her şeye eğlenceli ve çocuksu neşe katmanın bir yolunu bulmaya çalışın. Luna’nın eğlenceli İkizler’deki varlığı, yaratıcı projelere odaklanmanızı işaret eder ve kendinize ait bir sahne bulmanız için sizi teşvik eder. Ayın zihinsel Merkür ve harekete geçen Mars ile destekleyici bağlantısı, işbirlikçi çabalar için ideal bir gün yapar.


Balık Burcu
7 Temmuz 2021 Çarşamba Balık Burcu Yorumları

Köklerinize biraz TLC gönderin, Balık. Ayın yansıtıcı İkizler’deki varlığı, ev alanınız ve aile bağlantılarınız konusunda duygusal hissetmenizi sağlar. Kendinizi sosyal olarak aşırı genişletmek yerine, elinizden gelenin en iyisini hissetmek için en yakın akrabanıza ulaşın ve yeniden bağlantı kurun. Luna’nın enerjik Mars ve etkileyici Merkür ile canlandırıcı teması, evinizin sessizliğinde yapılacaklar listenizdeki şeyleri geçmek için ideal bir gün yapar.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.