Günlük Burç Yorumları 19 Temmuz 2021

19 Temmuz Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 19 Temmuz Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
19 Temmuz 2021 Pazartesi Koç Burcu Yorumları

Pazartesi göğünün altında yat, Koç. İlişki meselelerinde, özellikle de eski yaraları tetikleyen meselelerde sinirlenmek kolaydır. Derin dalış Akrep ayı, sizi yakınlığın derinliklerini keşfetmeye itiyor. Ancak heyecanlı Mars ve sevgilisi Venüs ile karesi bunu daha az hoş hale getirebilir. Neyse ki, ayın heyecan verici Yay burcuna girişi daha sonra enerji ve coşkuyu canlandırmaya yardımcı olur.


Boğa Burcu
19 Temmuz 2021 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları

Odağınızı hayatınızdaki yakın ilişkilere gönderin, Boğa. İçine koyduğunu geri alıyor musun? Ayın şehvetli Akrep’teki varlığı, yakın ortaklıklar veya işbirliklerinde neyin ayarlanması gerektiğini belirlemenize yardımcı olur. Luna’nın öfkeli Mars’la çekişmeli karesi ve barış arayan Venüs, iç cephede biraz sürtüşme getirebilir. Daha sonra, ay, içe dönüklüğü ve samimiyeti artırarak felsefi Yay burcuna kayar.


İkizler Burcu
19 Temmuz 2021 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları

İkizler olarak, fikirlerle boğulmanız çok kolay. Ay, keskin zekalı Akrep’te dolaşırken, konseptlerinizi bugün somut ve organize bir forma sokmayı hedefleyin. Luna’nın buradaki varlığı, üretkenlik ve beden farkındalığı gerektiriyor, ancak huzursuz Mars ve pasif Venüs ile olan çekişmesi, net iletişimi hüsrana uğratan bir arayış haline getirebilir. Daha sonra, Luna koca yürekli Yay burcuna geçtiğinde ilişki meseleleri merkez sahneye çıkar.


Yengeç Burcu
19 Temmuz 2021 Pazartesi Yengeç Burcu Yorumları

Ağır kaldırma ve zahmetli aktiviteyi başka bir güne saklayın, Yengeç. Ay, tüm gün şehvetli Akrep’i süzerek dikkatinizi yaratıcı gücünüze ve yapılacaklar listenizdeki kişisel projelere çevirir. Luna’nın zevk peşinde koşan Venüs ve Mars’la gümbürtüsü finansal gerilimleri ön plana çıkarabilir. Daha sonra Luna’nın Yay burcuna girmesi sağlığınızı yeniden tanımanıza yardımcı olur.


Aslan Burcu
19 Temmuz 2021 Pazartesi Aslan Burcu Yorumları

Dünyaya sunduğun o güneşli yüzün altında çok fazla heyecan var, Leo. Pazartesi günü gökyüzü, özellikle aile sorunları ve mevcut ev ortamınızla ilgili olarak, çözülmemiş duygusal malzemelere odaklandığınızı görüyor. Luna’nın tutkulu Venüs ve Mars ile olan çekişmesi, yeni imajınız ve büyümüş kalıbınız arasındaki ayrımı vurgulayabilir. Luna coşkulu Yay burcuna daldığında, iyi zamanlar ve hoş ruh halleri daha sonra gelir.


Başak Burcu
19 Temmuz 2021 Pazartesi Başak Burcu Yorumları

Akıl sağlığınız bugün dikkatinizi gerektiriyor, Başak. Aslında neyin önemli olduğunu saplantı haline getirmeyi hedefleyin. Derin duygulu Akrep ayı, kendi derinliklerinizi araştırmanızı sağlar. Luna’nın Venüs ve Mars ile anlaşmazlığı, çözülmemiş ilişki sorunlarına değinecek ve onları çözmenize yardımcı olacak. Daha sonra, ayın yansıtıcı Yay burcuna girmesi, odağınızı aile bağlantılarına yönlendirir.


Terazi Burcu
19 Temmuz 2021 Pazartesi Terazi Burcu Yorumları

Bugün mali durumunuz konusunda telaşlanmak çok kolay, Terazi. Muhafazakar Akrep ayı, odak noktanızı para hikayenizin giriş ve çıkışlarına yönlendirerek, işlerin nerede dengesiz hale geldiğini anlamanıza yardımcı olur. Luna’nın Venüs ve Mars ile karesi, karamsarlığa ve ilişki yanlış anlamalarına yol açabilir. Neyse ki, Luna daha sonra Yay burcuna daldığında işler yumuşatılabilir ve kolaylıkla konuşulabilir.


Akrep Burcu
19 Temmuz 2021 Pazartesi Akrep Burcu Yorumları

Bugün kendi kendine bakım kursundan çekilmene izin verme, Akrep. Ayın burcunuzdaki varlığı, dikkatinizi fiziksel sağlığınıza ve ifade edilmemiş ihtiyaçlarınıza yönlendirir. Luna’nın agresif Mars ve tembel Venüs ile huysuz karşılaşması, kariyer talepleri ile kişisel arzular arasındaki gerilimleri vurgulayabilir. Luna neşeli Yay burcuna geçtiğinde işler daha sonra düzelir.


Yay Burcu
19 Temmuz 2021 Pazartesi Yay Burcu Yorumları

Günün ilk bölümünü kendine sakla, Yay. Ay’ın Akrep’i iyileştirmedeki varlığı sessizce yeniden enerji kazanmanıza yardımcı olduğundan, insanları tüketen insanlarla veya koşullarla etkileşime girecek durumda değilsiniz. Luna’nın Venüs ve Mars ile olan çekişmesi, yeniden düzenlenmesi gereken zihinsel gerilimleri vurgulayabilir. Ayın daha sonra burcunuza girmesi, yeniden canlanmış bir coşkuyla sahneye yeniden çıkmanızı sağlar.


Oğlak Burcu
19 Temmuz 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, bugün enerjinizi hedeflerinize yönlendirin. Keskin odaklı Akrep ayı, odak noktanızı güçlü bir şekilde hedeflemenize izin verdiğinden, bugün adımlar atmak için büyük bir çaba sarf etmenize gerek yok. Luna’nın Venüs ve Mars ile rahatsız edici karşılaşması, ilişkilerde gerginlik yaratabilir. Neyse ki, ayın günün ilerleyen saatlerinde yansıtıcı Yay burcuna girmesi, sessiz, onarıcı bir aktivite modunun devralmasına izin veriyor.


Kova Burcu
19 Temmuz 2021 Pazartesi Kova Burcu Yorumları

Hayallerini gerçekleştirme yolunda tüm hızıyla devam ediyor Kova. Ayın keskin fikirli Akrep burcundaki varlığı, enerji yığınlarını hedeflerinize yönlendirmenize izin verdiği için şimdi durmayın. Luna’nın aşıklar Venüs ve Mars ile anlaşmazlığı, iyileşmeye ihtiyaç duyan çözülmemiş ilişki sorunlarını vurgulayabilir. Daha sonra, ayın büyük yürekli Yay burcuna girişi, arkadaşlarınızla hava atmanıza ve yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olur.


Balık Burcu
19 Temmuz 2021 Pazartesi Balık Burcu Yorumları

Yeteneklerinle en yüksek görünürlüğe ulaşıyorsun, Balık. Ayın muhafazakar Akrep burcundaki varlığı, bugün enerjinizi ufkunuzu genişletmeye yönlendirmenize yardımcı olur. Luna’nın tutkulu Venüs ve Mars ile anlaşmazlığı, günlük işiniz ile kendiniz için sahip olduğunuz daha büyük vizyon arasındaki temel gerilimleri vurgulayabilir. Neyse ki, Luna’nın daha sonra hevesli Yay burcuna girmesi, büyük kariyer hamlelerine izin veriyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.