Günlük Burç Yorumları 13 Temmuz 2021

13 Temmuz Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 13 Temmuz Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
13 Temmuz 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

Bugün üretken olmaya hazırsın Koç. Ay, dikkatinizi iş akışınıza yönlendirerek analitik Başak’a döner. Luna’nın buradaki varlığı, organizasyon becerilerinizi geliştirmeniz, yaklaşan işlerin üstesinden gelmeniz ve vücudunuzla daha dikkatli bir şekilde yeniden bağlantı kurmanız için sizi teşvik ediyor. Ayın keskin görüşlü Merkür’ü ziyareti, zihinsel veya sözlü dayanıklılık gerektiren herhangi bir faaliyete kendinizi uygulamanızı kolaylaştırır.


Boğa Burcu
13 Temmuz 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

Salı günü Boğa gökyüzünün altında kendinizi daha eğlenceli bir tempoya bırakın. Luna, gerçekçi Başak burcuna geçerek, dikkatinizi yaratıcı arayışlara ve romantik ilişkilere yönlendirmenize yardımcı olur. Zevk için üretken eyleme öncelik verin, çünkü beni tartmak yerine bir pick-me-up’a ihtiyacınız var! Luna’nın Merkür ile olan uyarıcı bağlantısı, konuşmayı ve karizmanın özellikle akıcı olmasını sağlar.


İkizler Burcu
13 Temmuz 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

İkizler olarak, genellikle zihinsel dünyanızda yaşarsınız. Ay dünyevi Başak’a doğru sürüklenirken Salı günü gökyüzü sizi tekrar yere indirir ve köklerinizle yeniden tanıştırır. Luna’nın buradaki varlığı, aile bağlantılarına ve yaşam alanınızın durumuna odaklanmanızı sağlar. Ayın keskin fikirli Merkür ile enerji verici buluşması, onu becerileri geliştirmek veya mali durumu düzeltmek için ideal bir gün haline getiriyor.


Yengeç Burcu
13 Temmuz 2021 Salı Yengeç Burcu Yorumları

Anlatacak bir hikayen var, Yengeç. Neden kendine sakladın? Luna, keskin Başak’a kayar ve dikkatinizi zihinsel sağlığınıza ve kendini ifade etme netliğine yönlendirir. Proje yazmaya veya önemli sohbetlere katılmaya enerji harcamak için ideal bir gün. Ayın etkileyici Merkür ile uyumlu hizalanması size gümüş bir dil ve zihinsel keskinlik verir, bu yüzden kendinize duyulmak için yer açın!


Aslan Burcu
13 Temmuz 2021 Salı Aslan Burcu Yorumları

Bugün vitesi yükseltmek çok kolay Leo. Ay, keskin fikirli Başak’a dönerek, odaklanmanızı becerilerinizi geliştirmeye ve üretken işler yapmaya ayırmanıza yardımcı olur. Kendinizi dünyanızın daha pratik işlerine yeniden yönlendirmek için değilse de, tasarruf ve harcama alışkanlıklarınızı tekrar kontrol etmek için ideal bir gün. Luna’nın haberci Merkür ile bağlantısı, güçlü bilinçaltı mesajları gün ışığında ortaya çıkmaya davet ediyor.


Başak Burcu
13 Temmuz 2021 Salı Başak Burcu Yorumları

Bugün yalnızlıktan çıkıyorsun Başak. Ay, bu sabah burcunuza atlayarak bedeninize ve ifade edilmemiş bireysel ihtiyaçlara uyum sağlamanıza yardımcı oluyor. Luna’nın burcunuzdaki varlığının bağımsızlık duygunuzla yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olmasına izin verin. Ayın yönetici gezegeniniz, haberci Merkür ile tatlı uyumu, halka açık bir konumda olmak veya duruşunuzu bir grupla paylaşmak için ideal bir gün yapar.


Terazi Burcu
13 Temmuz 2021 Salı Terazi Burcu Yorumları

Bir Terazi olarak, kendinizi hiç bitmeyen bir dizi sosyal duruma sokma eğilimindesiniz. Evrenin bugün sizi onarıcı, yalnızlık arayan bir tepe boşluğuna yönlendirmesine izin verin. Ay, yansıtıcı Başak’a kayar, maneviyat duygunuzla yeniden bağlantı kurmanıza ve zorlu etkileşimlerden emekli olmanıza yardımcı olur. Luna’nın etkileyici Mercury ile olan tatlı bağlantısı, kapalı kapılar ardında gelişmekte olan kariyer konseptlerinden uzaklaşmanıza yardımcı olur.


Akrep Burcu
13 Temmuz 2021 Salı Akrep Burcu Yorumları

Bugün insanlarınızla yeniden bağlantı kurmayı hedefleyin, Akrep. Ay, yeryüzündeki Başak’a doğru kıvrılır ve odak noktanızı topluluk duygunuza yönlendirir. Kaçırılan bağlantıları düzeltmek veya son durumlarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Luna’nın etkileyici Merkür ile destekleyici bağlantısı, eğitim girişimlerine katılmayı veya gelecekteki gezileri planlamayı kolaylaştırır.


Yay Burcu
13 Temmuz 2021 Salı Yay Burcu Yorumları

Defne üzerinde dinlenme, Yay. Kariyer cephesinde büyük şeyler için hazırsınız ve bugün rota düzeltmeye yönelmek isteyebilirsiniz. Ayın yetenekli Başak’taki varlığı ve zihinsel olarak keskin Merkür ile bağlantı kurması, enerjiyi ilerlemeye veya bir sonraki hareketinizi düşünmeye ayırmayı kolaylaştırır. Ayın en görünür olduğu anınızdasınız, bu yüzden çalışmanızı sergileyerek bu enerjiden yararlanın.


Oğlak Burcu
13 Temmuz 2021 Salı Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak burcu olarak, öngörülebilir bir rutine saplanıp kalmanız kolaydır. Ay, yansıtıcı Başak burcuna geçerken ve zihinsel olarak keskin Merkür ile hizalanırken, bugün kalıpları kırmanıza ve ufkunuzu genişletmenize izin verin. Hızlı, maceralı bir kaçamak için ideal bir gün – ancak gerçek hayatın taleplerinden tamamen uzaklaşamıyorsanız, gelecekteki bir geziyi planlamak veya yeni eğitim biçimlerini keşfetmek için çalışın.


Kova Burcu
13 Temmuz 2021 Salı Kova Burcu Yorumları

Bugün oldukça hassas bir tepe boşluğuna giriyorsunuz, Kova. Her zamanki mantığınız gibi hissetmiyorsanız endişelenmeyin – önce kendiniz; İçe dönük Başak ayı, içinde kıpırdayan duygulara daha derin bir bakış açısı kazandırmaya çalışır. Salı günü gökyüzü, terapötik çabalar veya yakın ilişki derin dalışları için idealdir. Luna’nın iletişimsel Merkür ile destekleyici bağlantısı, yaklaşımınızı iş yükünüze dönüştürmenizi kolaylaştırır.


Balık Burcu
13 Temmuz 2021 Salı Balık Burcu Yorumları

Bugün mevcut ilişki hikayenizi düşünmeden edemezsiniz, Balık. Ay, topraklanmış Başak burcunuzun zıt burcunda süzülürken, odağınızı kalbinizde karıştıran hikayeye gönderin. Luna’nın etkileyici Merkür ile pürüzsüz bağlantısı, taahhüt edilirse gelecek planlarını tartışmak veya bekarsa cilveli bir metinle suları test etmek için ideal bir gün yapar. Romantizme olan özleminize dalın ve iki kere düşünmeyin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.