Günlük Burç Yorumları 1 Ağustos 2021

1 Ağustos Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 1 Ağustos Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Koç Burcu Yorumları

Pazar günü gökyüzü şüphesiz ağırdır, Koç. Aydınlatıcı güneş ve haberci Merkür gökyüzünde birleşerek yaratıcı projeler ve romantik ilişkiler hakkında düşüncelerinizin ön saflarına önemli bilgiler verir. Bu ikisi aynı zamanda boğucu Satürn ile gergin bir karşıtlığa kilitlenir, bu da uzun vadeli özlemlere sert bir gerçeklik kontrolü getirir ve ruh halini azaltabilir. Ağırdan almak.


Boğa Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Boğa Burcu Yorumları

Çok ciddiye alma, Boğa. Pazar günü gökyüzünün ağırlığı altında ezilmiş gibi hissetmek kolaydır. Yol gösterici güneş ve zihinsel olarak keskin Merkür birleşerek ev ve aile cephesine aydınlatıcı konuşmalar getiriyor. Bu çift, kariyer ve itibar endişelerine sert bir gerçeklik kontrolü getiren duvar inşa eden Satürn’e hemen karşı çıkıyor. Hızınızı azaltın ve temellerinizi yeniden değerlendirin.


İkizler Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar İkizler Burcu Yorumları

Evren bugün hızınızı yavaşlatıyor, İkizler. Hayal kırıklığı içinde kafanızı gereksiz yere duvara çarpmak yerine, durmayı ve neyin değişmesi gerektiğini yeniden değerlendirmeyi hedefleyin. Yönetici gezegeniniz, haberci Merkür, aydınlatıcı güneş ile birleşerek sağlık ve iletişimle ilgili vahiyleri ön plana çıkarıyor. Merkür ayrıca, uzun vadeli planlarınızı daha iyi detaylandırmanızı isteyen boğucu Satürn ile bir muhalefete kilitleniyor.


Yengeç Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Yengeç Burcu Yorumları

Pazar gününün kozmik manzarası, ağır bir ağırlığı kaldırmaya çalışmak gibidir, Yengeç. Aydınlatıcı güneş, etkileyici Merkür ile birleşerek mevcut finansal hikayenize ve özgüven duygunuza önemli bilgiler getirir. Bundan sonra ikili, lider Satürn ile zorlu bir muhalefetle karşılaşır. Bu yönün, özellikle ortak finansmanla ilgili olanlar olmak üzere, ele alınması gereken ilişki tıkanıklıklarını aydınlatması muhtemeldir.


Aslan Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Aslan Burcu Yorumları

Bugün kendine gel, Aslan. Yönetici gezegeniniz, hayat veren güneş, kendisini sınırlayıcı Satürn ile baskıcı bir karşıtlığın içinde bulur. Bu rahatsız edici yönün, enerji seviyelerini düşürmesi ve mevcut ilişki yaklaşımınıza katı gerçeklik kontrolleri getirmesi muhtemeldir. Aynı zamanda haberci Merkür güneşle birleşir. Bu eşleştirme, kimlik ve bağımsızlık hakkında önemli içgörüler ve konuşmalar getiriyor.


Başak Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Başak Burcu Yorumları

Evren bugün senden fren yapmanı istiyor Başak. Yönetici gezegeniniz, haberci Merkür, aydınlatıcı güneşle birleşir ve kendi kendini yenilgiye uğratan hareket biçimleriniz hakkında güçlü içgörüler sunar. Üstelik bu eşleşme, duvar inşa eden Satürn ile ağır bir karşıtlığa kilitleniyor. Bu özellik, mevcut iş akışınıza ve sağlığınıza yönelik gerçeklik kontrolleri ve hayal kırıklıkları getirir. İçinden nefes alın ve hızınızı yavaşlatın.


Terazi Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Terazi Burcu Yorumları

Pazar gününün kozmik manzarası, bir çamur tarlasında yürümek gibidir, Terazi. Kendinizi yavaşlamaya ve bazı gerekli tıkanıklıklarla karşılaşmaya hazırlanın. Aydınlatıcı güneş bugün haberci Merkür ile birleşerek hedeflerinize ve arkadaş gruplarınıza güçlü içgörüler getiriyor. Kısa bir süre sonra, bu çift duvar inşa eden Satürn’e karşı çıkıyor. Bu yön sabır gerektirir, dayanıklılığı test eder ve romantik ilişkilerinizi yeniden tanımlamanızı ister.


Akrep Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Akrep Burcu Yorumları

Evren bugün önünüze bazı engeller çıkarıyor, Akrep. Hayal kırıklığına uğramak yerine, yörüngenizi yeniden değerlendirmeyi ve hızınızı azaltmayı hedefleyin. Hayat veren güneş, iletişimci Merkür ile birleşerek mevcut kariyer ortamınıza önemli bilgiler getiriyor. Bu çift, duygusal temelinizdeki altta yatan herhangi bir stresi veya zayıflığı vurgulayarak, ağır Satürn’e karşı çıkmaya devam eder. Sorunların üzerinden geçmek yerine kendinizle görüşün.


Yay Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Yay Burcu Yorumları

Pazar günü gökyüzü kozmik aktivite ile dolup taşıyor, Yay. Aydınlatıcı güneş, etkileyici Merkür ile birleşerek mevcut büyük resim yaşam görüşünüze güçlü içgörüler getirir. Bu çiftin herhangi bir seyahat planına veya eğitim girişimine haber getirmesi muhtemeldir. Kısa bir süre sonra, bu birim ağır Satürn’e karşı koymaya devam ediyor. Bu yönün enerji seviyelerini düşürmesi ve zihinsel hayal kırıklığını artırması muhtemeldir. Arkanıza yaslanın ve görüşünüzü kontrol edin.


Oğlak Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, kozmos bugün sana ışık tutuyor. Saklanmak için karanlığa sızmak yerine, ayakta durmayı ve kendinizi net bir şekilde görmeyi hedefleyin. Messenger Merkür, aydınlatıcı güneşle birleşerek mevcut ilişki hikayenize güçlü içgörüler getiriyor. Bu çift, yönetici gezegeniniz stoacı Satürn’e karşı çıkmaya devam ediyor. Bu rahatsız edici yön, muhtemelen kendi yaptığınız duvarlardan hangilerinin uygun olduğunu ve hangilerinin savunma amaçlı olduğunu ortaya çıkaracaktır.


Kova Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Kova Burcu Yorumları

Bugün saklanamazsın Kova. Yol gösterici güneş, haberci Merkür ile birleşirken, evren ortaklık cephesinde önemli adımlar atmanıza yardımcı oluyor. Bu eşleştirme, ilişki departmanına kritik içgörüler ve konuşmalar getireceğinden emin. Kısa bir süre sonra, bu ikisi cetveliniz, duvar inşa eden Satürn’e karşı çıkmaya devam ediyor. Bu yön, diğerlerinden yabancılaşma deneyiminizi ve özellikle bu deneyimin genellikle kendiniz tarafından nasıl ortaya çıktığını aydınlatır.


Balık Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Balık Burcu Yorumları

Pazar günü gökyüzü muhtemelen melankolik ve ağır olacak, Balık. Yol gösterici güneş, etkileyici Merkür ile birleşerek mevcut çalışma ortamınıza önemli bilgiler getirir. Bu birim aynı zamanda, bir ağırlığın altında ezilmiş gibi hissetmenize neden olabilecek, sınırlamaları belirleyen Satürn ile yoğun bir muhalefete kilitlenir. Organizasyona öncelik vermek ve gerekli gerçeklik kontrolünü benimsemek için yaklaşımınızı yeniden yapılandırmayı hedefleyin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.