Günlük Aşk Burç Yorumları 2 Temmuz 2021

2 Temmuz Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 2 Temmuz Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Koç Burcu Aşk Yorumları

Bu işin içindesin, o yüzden devam edeceksin, Koç. Ana ateşlerinizi tutuşturan Luna’nın ortasında, aşk, tutku ve zevkten oluşan gösterişli beşinci eviniz aracılığıyla kızgın gezegen hükümdarınız Mars’ı üçgenlemeye devam edecek. Yakalayış? Luna aynı anda için için yanan Pluto ile karşı karşıya gelecek ve bu da zorlayıcı duyguları ve/veya güç mücadelelerini tetikleyebilecek, bu yüzden yaklaşımınıza dikkat edin. Herkes kazanmayı ne kadar sevdiğini biliyor, ama ne pahasına? Uyarı: İddialı göksel hükümdarınız Mars da asi Uranüs ile çatışacak, bu da bu dinamik tutku ve ateşli enerjinin potansiyel olarak tırmanabileceği anlamına geliyor. Sakin ol ve egonu biraz geride bırak.


Boğa Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Boğa Burcu Aşk Yorumları

Uzun zamandır özlemini çektiğiniz romantik maceraya atılmadan önce kendinizi kontrol edin, Boğa. Kulağa hiç bitmeyen geliyor, ancak iyileşme süreci mutluluğunuz için çok önemlidir – özellikle de hayatınızı biriyle paylaşmak söz konusu olduğunda. Kim bilir… bu pekala “bağlı olmayan” bir durum olabilir. Ancak o zaman bile, duygusal istikrarınıza öncelik vermek önemlidir. Ay, kapalı onikinci evinizin, gizli gündemlerinizin ve perde arkasındaki her şeyin üzerinde durmaya devam ediyor. Bu, yalnızlık arzunuzu çevreleyen temalara ve farkında olmadığınız bilinçsiz kalıplara duygusal netlik getiriyor. Luna’nın Pluto ile karesi, zorlama ve saplantıyı tetikleyebilir, bu yüzden acele etmeyin.


İkizler Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma İkizler Burcu Aşk Yorumları

Sosyal çevrenizdeki biriyle bağlantınız *sonunda* anlam kazanmaya başlıyor, İkizler. Ama çok fazla düşünme… çünkü hemen başa döneceksin. Bu arada, ay özgürlüğü seven onbirinci dernekler, topluluk ve gelecek vizyonları evinizde gezinmeye devam ederken, kalbiniz ve zihniniz arasında uyumlu bir sinerji yaratarak meraklı yöneticiniz Merkür’ü seksen yapacak. Bu arka arkaya düşünceleri kelimelere dökmeye hazır mısınız? Luna’nın seks, birleşme ve dolaşmalardan oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla Pluto’ya karesinin, işleri hafife alma arzunuz ve fırsatı kaçırma korkunuz arasında sürtüşme yaratacağını unutmayın. Dengede kalın.


Yengeç Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Perde arkasında çok şey oluyor, Yengeç. Bir süredir gözünüzün biri üzerinde olduğunu düşünürsek, bu sizin düşünceleriniz ve hayalleriniz kadar basit olabilir. Şimdi, Ay’ın Merkür’e altmışlık açısına ek olarak -duygularınızı mantıksal düşünce sürecinizle birleştirerek- Luna, taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız, müzakereleriniz ve önemli diğerleriyle aynı anda için için yanan Plüton ile çatışacak. Ölümcül cazibe? Bu kesinlikle mümkün, bu nedenle aşk hayatınızı potansiyel olarak etkileyebileceğinden romantik takıntılara ve/veya genel toksisiteye dikkat edin. İşler ağır geliyorsa, geri adım atmak için işaretiniz budur. Senin için kastedilen her zaman geri dönecek.


Aslan Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Aslan Burcu Aşk Yorumları

Birbirinizle ne kadar çok bağ kurarsanız, bağlantı o kadar güçlü olur, Aslan. Her şeyin ayrıntılarına çok fazla odaklanmayın; akışına bırak. Ay, heyecan arayan dokuzuncu macera, genişleme ve kişisel felsefe evinizi ateşlemeye devam ediyor ve bugün özgürlüğü seven onbirinci eviniz aracılığıyla anlayışlı Merkür’e tatlı bir sekstil oluşturacak. Yakalayış? Luna, durum tespiti ile ilgili altıncı eviniz aracılığıyla için için yanan Pluto ile yüzleşecek; bu, sıkıcı yapılacaklar listeniz ile yeni bir şey deneyimleme arzusu arasında sürtüşme yaratıyor. Baştan çıkarıcı. Sıradan işlerin romantik bağlantınızı boğmasına izin vermeyin. Çok meşgulseniz, her zaman WiFi vardır.


Başak Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Başak Burcu Aşk Yorumları

Duyguların yoğun ve onları saklaman için bir sebep yok Başak. Cesur Mars, erotik sekizinci yakınlık evinizi yönetir ve ay sadece kızıl gezegenle uyum içinde olmakla kalmaz, aynı zamanda doğum haritanızın bu boğucu alanını ateşler. Meydan okuma? Luna, aşk, delilik, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla için için yanan Plüton ile yüzleşecek ve saplantılı sevgi özleminiz ile önceki taahhütlerinizin ağırlığı arasında gerilim yaratacaktır. Bu, bırakmaya hazır olduğunuz bir şey mi? Mars ve Venüs on ikinci teslim evinizin üzerinde gezinirken, o zaman hakkında olabilir. Bırak ve yeniden başla.


Terazi Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Terazi Burcu Aşk Yorumları

Konuş ve çöz, Terazi. Ay, uyum arayan, taahhütler, müzakereler ve diğer önemli evlerden oluşan yedinci evinizin üzerinde dolaşmaya devam ediyor – dikkatinizi sevgilinizin duygusal ihtiyaçlarına ve bağlantınızdaki “alma ve verme” (veya bunların eksikliğine) çekiyor. Dahası, ay, eviniz, aileniz, en içteki hisleriniz ve duygusal temellerinizden oluşan rahat dördüncü eviniz aracılığıyla güç merkezi Plüton ile karşı karşıya gelecek. Bu da istikrar fikriyle ilgili olası bir çatışmayı akla getiriyor. İyi haber şu ki: Luna, Merkür ile uyum içinde olacak, bu yüzden birbirinize karşı açık fikirli olmak çok önemli.


Akrep Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Akrep Burcu Aşk Yorumları

Ne istediğini biliyorsun ama olayların mantıklı tarafını görmek zor, Akrep. Endişelenme – her zaman mantıklı olmayacak. Bu özellikle, ayrıntılar ve durum tespiti ile ilgili lojistik altıncı evinizdeki ay ile problem çözmeye yönelik meraklı üçüncü eviniz aracılığıyla için için yanan gezegen hükümdarınız Pluto arasındaki günümüzün zorlu karesi için geçerlidir. Düşüncenin tavşan deliğinden aşağı inmek sizi ancak bir yere kadar götürür… o yüzden, öndeyken bırakın. Geleneksel yöneticiniz Mars, ilişki sektörünüzde de Uranüs ile karşı karşıya gelecek; bu nedenle, ne pahasına olursa olsun çatışmadan kaçınmaya çalışın. İşler kesinlikle tırmanabilir. Hafifçe yürü.


Yay Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Yay Burcu Aşk Yorumları

İkinci olarak yeni bir aşk teklifinin potansiyelini mi tahmin ediyorsun, Yay? Ay, tutku, romantizm ve kendini ifadeden oluşan şehvetli beşinci evinizde cızırdamaya devam ediyor – ancak aynı anda, istikrar arayan ikinci güvenlik, öz değer ve değer sistemleri eviniz aracılığıyla için için yanan Plüton ile karşı karşıya gelecek. Bağlantıyı çevreleyen güvensizlik duygularınız veya uzun vadeli değerinin belirsizliği olsun, denemeden asla bilemezsiniz. Neyse ki, Luna’nın ilişki sektörünüzdeki meraklı Merkür’e altmışlığı önemli miktarda netlik getiriyor – bu nedenle daha derine inmeye gerek yok. Bunun yerine, neden birine şüphenin avantajını vermiyorsunuz?


Oğlak Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Özel biri hakkında tutkulusunuz ve sevgi arzularınızı dile getirmeye hazırsınız, Oğlak. İddialı Mars, erotik, cinsel kimya, enerji alışverişleri ve ruh bağlarıyla ilgili boğucu sekizinci evinizde cızırdamaya devam ediyor. Bu size enerji veriyor ve çarşaflar arasındaki ısıyı artırıyor. Daha zorlu bir notta, günümüzün ay ile burcunuzda için için yanan Plüton arasındaki sert kare, takıntıları ve/veya güç oyunlarını tetikleyebilir. Ne pahasına olursa olsun ihmal ve manipülatif taktiklerden kaçınmaya çalışın. En iyi şeyin doğru olduğunu herkesten daha iyi biliyorsun. İçgüdülerinizi takip edin ama sağlam kalın.


Kova Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Kova Burcu Aşk Yorumları

Ay, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrelerden oluşan meraklı üçüncü evinizi ateşlemeye devam ediyor – anlık alışverişlerinizden yerel akran ağınıza kadar her şeyi vurguluyor. Tatlını mı seviyorsun, Kova? İyi haber şu ki, Luna aşk, tutku ve zevkten oluşan flörtöz beşinci evinizdeki yolculuğunun ortasında Merkür’e tatlı bir altmışlık açı yapacak. Bu da duygularınızı ve düşüncelerinizi uyumlu hale getirir. Yine de, çok derine bakmadan önce, kendiniz kontrol edin. Korkacak bir şey yok, o yüzden akışına bırakın. Bu, özellikle Luna’nın Plüton’a karesi göz önüne alındığında geçerlidir, çünkü zorlama veya duygusal yoğunluğu tetiklemeye eğilimlidir.


Balık Burcu
2 Temmuz 2021 Cuma Balık Burcu Aşk Yorumları


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.