Günlük Aşk Burç Yorumları 17 Temmuz 2021

17 Temmuz Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 17 Temmuz Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Koç Burcu Aşk Yorumları

İşler ağır geliyorsa, daha fazla baskı ekleme, Koç. Ayın perili sekizinci seks evinize kaymasına, samimi birlikteliklere, paylaşılan kaynaklara ve ruh eşi bağlantılarına ek olarak, güneş için için yanan Plüton’a karşı bir muhalefet yapacak. Duygular kesinlikle yoğundur, bu nedenle aşırı iniş çıkışlara dikkat edin. Daha parlak bir notta, Akrep’teki ay Merkür ile uyum içinde olacak ve bu da diğer önemli kişilerle iletişim kurmayı kolaylaştıracak. Aynı şey, Luna’nın Jüpiter’e olan üçgen açısı için de geçerlidir, çünkü sizi kontrol etme ihtiyacından vazgeçmeye teşvik eder, ki bu söylemesi yapmaktan daha kolaydır elbette.


Boğa Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Boğa Burcu Aşk Yorumları

İnatçı doğanız bugün başınızı belaya sokabilir, bu yüzden açık fikirli olmaya çalışın, Boğa. Örneğin, ister bekar olun ister zaten bağlı olun, şu anda deneyimlediğiniz şeye rağmen, belirli bir inanç sistemine inanılmaz derecede sabitlenmiş olabilirsiniz. Onu görebiliyor, hissedebiliyor ve anlamlandırabiliyorsun ama yine de ondan şüphe mi ediyorsun? Yine de, güneşin Plüton’a karşı yoğunluk dolu muhalefeti, bilinçli zihninize önemli bir şey getiriyor, bu yüzden dikkat edin ve gölge benliğinizi ihmal etmeyin. Ay, önemli diğerlerinden oluşan yedinci evinize girdikten sonra, Merkür ve Jüpiter ile hizalanacak; hepsi açığa çıkıyor.


İkizler Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi İkizler Burcu Aşk Yorumları

Değerinizin ve size neyin istikrar getirdiğinin gayet iyi farkındasınız ve bunu kimse sizden alamaz, İkizler. Bununla birlikte, güvenlik arayan ikinci evinizdeki güneş ile samimi sekizinci eviniz birleşmeler, ortak girişimler ve paylaşılan kaynaklar aracılığıyla güç merkezi Plüton arasındaki bugünün yoğunlukla dolu muhalefeti, kişisel değerlerinizle romantik bir karışıklığın ardından arasında sürtüşme yaratır. . Finansal, cinsel veya ruhsal olarak, bu süre zarfında toksisiteye daha duyarlı olduğunuz için enerji vampirlerinden uzak durmanız önemlidir. Gerçeğinizde sabit durun ve doğru yolda olduğunuza güvenin.


Yengeç Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Her zaman tabu benzeri aşkların hayranı oldun, çünkü kimi kandırıyoruz? Aşka bağımlısın, Yengeç. Üstelik bunların hepsi Akrep tarafından yönetilen beşinci ev tutkunuz, zevkiniz ve romantik ifadeniz sayesinde. Ancak bugünün burcunuzdaki güneş ile önemli diğerlerinin yedinci evi aracılığıyla güç merkezi Plüton arasındaki karşıtlık, bir ilişkiyi besleme arzunuz ile bu birlikten kaynaklanan toksisite arasında sürtünme yaratır. Unutmayın, gezegen yöneticiniz (ay), Merkür ve Jüpiter ile uyum içindeyken, Plüton tarafından yönetilen bu burçtan da geçiş yapacak. Aklınızı, bedeninizi ve ruhunuzu koruyun. Kırmızı bayraklara dikkat edin.


Aslan Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Aslan Burcu Aşk Yorumları

Leo, güneş tarafından yönetiliyorsun – bu yüzden bu kadar parlıyorsun. Bununla birlikte, sürekli parlayan gezegen hükümdarınız bugün gölgeli Pluto’ya doğrudan bir muhalefet yapacak ve bu da belirli bir durumun sonucunu kontrol etme ihtiyacını yoğunlaştıracak. Bekar ve özel birine aşık mısın? Bozuk bir plak gibi görünüyor, ama anahtar teslim olmaktır. Sonuçta, olması gerekiyorsa olacak, değil mi? Ay ayrıca, hem Merkür hem de Jüpiter ile uyumlu hizalamalar yaparken, en içteki dördüncü evinizin üzerinde geziniyor olacak. Bugün sezgisel bir vuruş deneyimleyeceksiniz, bu yüzden mevcut kalın.


Başak Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Başak Burcu Aşk Yorumları

Ya aradığın gerçek başından beri gözünün önündeyse Başak? Ay, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizden oluşan üçüncü evinizin üzerinde geziniyor, samimi alışverişlerinizi ve yerel çevrenizi çevreleyen temalara vurgu yapıyor. Unutmayın, Luna, önemli kişilerden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla hem gezegensel yöneticiniz Merkür hem de Jüpiter ile uyum içinde olacaktır, bu nedenle önemli bir konuşma bir adımdır. Hatta sosyal medya aracılığıyla bile gerçekleşebilir, ama dahası da var. Güneş, bir durumu besleme arzusu ile gururunuz ve egonuz arasında sürtünme yaratan Plüton’a karşı bir muhalefet yapacak.


Terazi Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Terazi Burcu Aşk Yorumları

Güneş, halka açık onuncu otorite evinizin üzerinde geziniyor ve eviniz, aileniz ve duygusal temellerinizden oluşan dördüncü eviniz aracılığıyla için için yanan Plüton’a karşı çıkıyor. Bir sırrın var mı, Terazi? Uyarı: Romantik ve tabu benzeri bir şeyi gizli tutuyorsanız, bugün şansınızı test etme günü değil. Gizli duygularınız ve/veya gizli ilişkiniz Pluto’nun büyüteci altına alınabilir, bu yüzden fazla paylaşmamaya çalışın. Bu arada ay, konfor arayan ikinci istikrar evinizi aydınlatacak ve bu süreçte hem Merkür hem de Jüpiter’i üçgen yapacak. Yine birinin gerçeği gün ışığına çıkmak üzere.


Akrep Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Akrep Burcu Aşk Yorumları

Bir çeşit yol mu hissediyorsun, Akrep? Günümüzün astro havasının etkilerini inkar etmek mümkün değil – özellikle de gezegeninizin hükümdarı olan Plüton doğasının yoğunluğu düşünüldüğünde. Güneş, macera, genişleme ve bilgelikle dolu dokuzuncu evinizde gezinmeye devam ederken, merak uyandıran üçüncü iletişim evinizden geçerek, modern yöneticiniz Pluto’ya doğrudan karşı çıkacaktır. Bu süre zarfında inancınız çok iyi test edilebilir – özellikle aşk hayatınız söz konusu olduğunda. Bununla birlikte, Ay’ın burcunuzdan geçmesine ek olarak, Merkür ve Jüpiter’i üçgen yapacak ve bu da önemli bir mesaj getirebilecektir.


Yay Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Yay Burcu Aşk Yorumları

Güneş, yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh-ruh bağlantıları ile ilgili sekizinci evinizin üzerinde gezinirken, sezgisel olarak iyi ya da kötü önemli bir ortaklığı besleme ihtiyacını hissediyorsunuz. Güneşin, istikrar arayan ikinci eviniz aracılığıyla için için yanan Plüton’a karşı zorlu muhalefeti, derinlere gömülü değer sistemleri ile zamanınızı, enerjinizi ve bağlılığınızı bir durum gemisine yatırma ihtiyacı arasında sürtüşme yaratır. Ne olacak, Yay? Sekizinci birleşme evinizin göksel yöneticisi olan ayın, karmik onikinci sırlar evinizin üzerinde uçacağını ve hem Merkür hem de gezegensel yöneticiniz Jüpiter ile senkronize olacağını unutmayın. Titreşimleri hissedin ve yakından dinleyin.


Oğlak Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Bekar veya kararlı bir ilişki içinde olmanıza rağmen, önemli kişilerden oluşan yedinci evinizdeki güneş ile burcunuzda için için için yanan Plüton arasındaki günümüzün zorlu karşıtlığı, diğer önemli eşinizle buluşma konusunda önemli miktarda yoğunluk ve sürtüşmeyi tetikler . Her ne kadar bazılarınız için bu, özellikle bugünün ayı tabu seven Akrep burcundayken, önemli bir şeyi gün ışığına çıkarabilir. Muazzam bir atılım ve duygusal aydınlanma yaşıyorsunuz, bu yüzden bu süre zarfında dikkatinize neyin getirildiğinden şüphe etmeyin, Oğlak. Luna hem Merkür hem de Jüpiter ile uyum içinde olacak. Yani, biraz kazma yaparsanız, kesinlikle bazı cevaplar bulacaksınız.


Kova Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Kova Burcu Aşk Yorumları

Mahremiyeti tercih ediyorsanız bu süre zarfında paylaştığınız detaylara dikkat edin Kova. Kulağa ürkütücü geliyor, ancak günümüzün tabu seven Akrep ayının karanlığı aydınlığa çıkarmasına ek olarak, ilişki sektörünüzün göksel hükümdarı olan güneş, karmik onikinci kapanış eviniz, rüyalar, gizli gündemler aracılığıyla için için yanan Plüton’a doğrudan bir muhalefet yapacak. ve perde arkasındaki her şey. Tek veya alınmış, bilinçli zihninizden gizlenmiş bir şey gün ışığına çıkmak üzere, bu yüzden tetikte olun. Var olmakla paranoyak olmak arasında fark vardır; büyük resme odaklanın. Tek? Bu süre zarfında karmik temaslar ve ruh bağları muhtemeldir.


Balık Burcu
17 Temmuz 2021 Cumartesi Balık Burcu Aşk Yorumları

Kalbin sana bir şey söylüyor, ama arkadaşların sana başka bir şey söylüyor, Balık. Kime güvenmelisiniz? Bugünün Akrep ayının dokuzuncu genişleme evinizi harekete geçirmesine ek olarak, aşkla ilgili beşinci evinizden Merkür ve burcunuzda şanslı Jüpiter ile uyum içinde olacak. Bu da zihniniz, kalbiniz ve ruhunuz arasında sezgisel bir sinerji yaratır. Tutku, zevk ve aşktan oluşan romantik beşinci evinizdeki güneşin nostaljik yolculuğunun ortasında, sosyal çevrelerden oluşan on birinci evinizden doğrudan yanan Plüton’a karşı çıkacaktır. Akranlarınız, aşk ilginizle aynı fikirde değil mi? Bir şeyler değişiyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.