Günlük Aşk Burç Yorumları 15 Temmuz 2021

15 Temmuz Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 15 Temmuz Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
15 Temmuz 2021 Perşembe Koç Burcu Aşk Yorumları

Koç, kalbin özlediği şeyi inkar edemez – bu yüzden ona direnme zahmetine girme. Unutmayın: Güneş, romantik beşinci tutku, delilik ve kendini ifade etme evinizi yönetir ve şu anda sezgisel dördüncü ev, aile ve en içteki duygularınızı ateşliyor. Bir şey olursa, bu, duygusal ihtiyaçlarınız ve bir sevgilide değer verdiğiniz şeylerle uzlaşmaya başladığınız anlamına gelir. Güneş ayrıca, karışıma bir umut, fantezi ve şefkat katmanı ekleyen mistik Neptün ile uyum içinde olacaktır. İzin verirseniz, bu inanılmaz derecede iyileştirici olabilir. Ay ayrıca yedinci ilişkiler evi aracılığıyla Terazi’de olacak; bağlantılarınızı besleyin.


Boğa Burcu
15 Temmuz 2021 Perşembe Boğa Burcu Aşk Yorumları

Kedi dilini mi kaptı Boğa? Güneş, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevreden oluşan merak uyandıran üçüncü evinizi harekete geçirmeye devam ediyor – değiş tokuşlarınızdan ilk bakış açınıza kadar her şeye enerji veriyor ve canlandırıyor. Ancak Neptün ile tatlı bir üçgen açı, sizi ufkunuzu keşfetmeye ve yabancıların nezaketine güvenmeye teşvik eder. Çevrimiçi biriyle bağlantı mı kuruyorsunuz? Teslim olacak biri değilsin, ama aynı zamanda kontrolcü bir zihniyetle hiçbir yere varamayacaksın. Ve ne söylemeniz gerektiğinden veya nasıl ulaşacağınızdan emin değilseniz, en iyi seçeneğiniz bunun üzerine gitmektir. Kaybedecek neyin var?


İkizler Burcu
15 Temmuz 2021 Perşembe İkizler Burcu Aşk Yorumları

Ay, cazibe, flört etme ve romantik fırsatlarla ilgili tutkulu beşinci evinizde parlıyor ve siz bir şekilde hissediyorsunuz İkizler. Birine aşık olmak mı? Çapkın Venüs, meraklı üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla sevgilisi Mars’a yakın oturmaya devam ediyor, bu nedenle buharlı konuşmalarınızdan ve kışkırtıcı hayallerinizden yayılan sıcaklığı inkar edemezsiniz. Bununla birlikte, Luna’nın meraklı gezegen hükümdarınız Merkür’e zorlu karesi, şefkat arzularınız ile duygusal istikrar özleminiz arasında sürtüşme yaratabilir. Değerlerinize öncelik vermek sizi bencil bir insan yapmaz, bilirsiniz. Aslında, sizi daha akıllı, daha güçlü ve daha fazla içerik yapar.


Yengeç Burcu
15 Temmuz 2021 Perşembe Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Güneş, konfor arayan ikinci para, mülk, öz saygı ve değer sistemlerinizi yönetir – bu nedenle burcunuz Yengeç’ten geçtiğinde ne olacağını zaten bilirsiniz. Ne de olsa bu sizin doğum gününüz – bu da kendinizi gerektiği gibi hissettiğiniz anlamına geliyor. Bu notta, güneş, heyecan arayan macera ve bilgelik dokuzuncu eviniz aracılığıyla rüya gibi Neptün ile üçgen açı yapacak. Bu da sizi ilahi olana güvenmeye ve bir inanç sıçraması yaparken iç huzurunuzu bulmaya teşvik eder. Sırf bu spontane yolculuktan ne bekleyeceğinizi bilmiyor olmanız, bunun zararınıza olduğu anlamına gelmez.


Aslan Burcu
15 Temmuz 2021 Perşembe Aslan Burcu Aşk Yorumları

Sen bir şovmensin, Leo. Bu, özellikle hem Mars hem de Venüs’ün sabit ateşlerinizi tutuşturması için geçerlidir. Emin olun, güneşin on ikinci evinizden geçmesi bunu değiştirmeyecek. Bununla birlikte, sevginizi yüksek sesle ve gururla ifade etmek yerine, şimdilik bir şeyleri sır olarak saklamaya karar verebilirsiniz. Bahsetmişken… güneş, ateşli sekizinci yakınlık eviniz, paylaşılan kaynaklarınız ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla rüya gibi Neptün ile üçgenini mükemmelleştirecek. Bu da, sizinle önemli bir diğer kişi arasındaki sınırları ortadan kaldırır. Telepati gerçektir, bu yüzden sezgisel indirmelerinizi sorgulamayın. 5D’de bir şeyler demleniyor.


Başak Burcu
15 Temmuz 2021 Perşembe Başak Burcu Aşk Yorumları

Bağlantı yadsınamaz, öyleyse neden sorgula, Başak? Güneş, bugün hem toplumla ilgili onbirinci evinizi hem de bire bir ilişkilerden oluşan yedinci evinizi harekete geçirerek rüya gibi Neptün ile üçgenini mükemmelleştirecek. Ve inanmak için görmesi gereken biri olmasına rağmen – ki bu açıkça yönetici öğenizle el ele gider – bugünün astrolojisi size sezginize güvenmenizi hatırlatıyor. Kalbiniz kendisi için konuşuyor ve bu fazlasıyla yeterli doğrulama. Hem sekizinci seks evinizin hükümdarı olan Mars hem de karmik onikinci sırlar eviniz aracılığıyla birleşen Venüs ile, bir ruh eşinizle pekala temas halinde olabilirsiniz.


Terazi Burcu
15 Temmuz 2021 Perşembe Terazi Burcu Aşk Yorumları

Gerçeğin bazıları için adil görünmeyebilir, ama bu onu daha az geçerli yapmaz Terazi. Örneğin, ay burcunuzda parlıyor, en içteki hislerinizden doğuştan gelen uyum ve uzlaşma arzunuza kadar her şeyi vurguluyor. Bununla birlikte, Merkür’e zor bir kare, her ne pahasına olursa olsun çatışmadan kaçınma ihtiyacı ile gerçeğinizi konuşma ve birine gerçekten nasıl hissettiğinizi ifade etme arzusu arasında sürtüşme yaratır. Neden geri çekilsin? Dürüstlük en iyi politikadır. Ayrıca, gezegensel yöneticiniz Venüs ve Mars, toplumla ilgili onbirinci evinizde cızırdayarak ilerlerken, arkanızda bir insan topluluğuna sahip olma ihtimaliniz yüksek.


Akrep Burcu
15 Temmuz 2021 Perşembe Akrep Burcu Aşk Yorumları

Bir iradenin olduğu yerde bir yol vardır, Akrep. Bekar veya bağlı, aşk hayatınızın istikrarı ve yapısı şu anda biraz puslu görünebilir – ama eğer bir şey olursa, bu daha fazla inanç geliştirmeniz için bir fırsattır. Ve daha da önemlisi, ruhla bir ilişki. Ve güneş, macera, genişleme ve dünyevi arayışlardan oluşan egzotik dokuzuncu evinizde gezinirken, sezgisel olarak yepyeni bir yola yönlendiriliyorsunuz. Bu, özellikle güneş Neptün’ü aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla üçgen açı yaptığında, bu süre boyunca dikkate alınması özellikle önemlidir. Luna’nın Merkür’e karesi belirsizlik getirebilir, ancak korkacak hiçbir şeyiniz yok.


Yay Burcu
15 Temmuz 2021 Perşembe Yay Burcu Aşk Yorumları

Bu günlerde zamanını nasıl yönetiyorsun, Yay? Yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizin hükümdarı olan ay, özgürlük seven onbirinci eviniz, topluluk ve dünyaya ait olma duygunuzda parıldadığında, duygusal vurgu getirecektir. ve özlemlerinizi, hayallerinizi ve sosyal yaşamınızı çevreleyen temalara sezgisel netlik. Bununla birlikte, Luna’nın ilişki sektörünüzün hükümdarı olan Merkür ile karesi, kaynaşma, sosyalleşme ve arkadaşlarınızla zaman geçirme arzusu ile önceki taahhütleriniz arasında sürtüşme yaratır. Bağlıysanız, bu, bae ile geçirdiğiniz zaman ve arkadaşlarınızla kaliteli zaman arasında sağlıklı bir denge oluşturmak için bir fırsattır.


Oğlak Burcu
15 Temmuz 2021 Perşembe Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Dürüstlük ve bütünlük ile iletişim kurun, Oğlak. Güneş, sizi çevreleyen potansiyel taliplerden sevgilinizin duygusal ihtiyaçlarına kadar her şeyi vurgulayarak, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma, önemli diğerleri ve bire bir ilişkiler evinin üzerinde geziniyor. Meraklı üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla anlaşılması güç Neptün ile uyum içinde, bu, sevgilinizle iletişim kurarken empati ve şefkat geliştirmek için bir fırsattır. İster siz olun, ister kişi olun, Luna’nın Merkür’e karesi biraz gerginlik ve yanlış anlamaları tetikleyecektir, ancak buna yardımcı olamazsanız değil. Kalbinizi ve zihninizi açın; kendini başkasının yerine koy.


Kova Burcu
15 Temmuz 2021 Perşembe Kova Burcu Aşk Yorumları

Tatlın Kova için en son ne zaman tatlı bir şey yaptın? Herkes sevgisini farklı şekilde ifade eder, ancak bağlı olduğunuz yedinci evinizin hükümdarı olan güneş ile konfor arayan ikinci değerler eviniz aracılığıyla rüya gibi Neptün arasında tatlı bir üçgen açı yapmak oldukça iyileştirici olabilir. Meydan okuma? Maceralı dokuzuncu genişleme eviniz aracılığıyla ay ile sorumluluk sahibi altıncı eviniz, sorumluluk ve durum tespiti yoluyla Merkür arasındaki zorlu bir kare, planınızın lojistiği söz konusu olduğunda sürtüşme yaratır. Neyse ki, Mars ve Venüs hala kararlı yedinci ilişki eviniz aracılığıyla kutlama yapıyor – bu yüzden sonucu dert etmeyin.


Balık Burcu
15 Temmuz 2021 Perşembe Balık Burcu Aşk Yorumları

Bugün, aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinizden geçen güneş yolculuğunun ortasında, mistik gezegen hükümdarınız Neptün ile üçgen açı yapacak. Bu gerçekten oluyor mu yoksa sadece bir fantezi mi, Balık? Belki gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor ama yine de bunu da ortaya koydunuz. Neden sorgula? Ayın, yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili boğucu sekizinci evinizi sarsmasıyla birlikte, mevcut durumunuzda “ver ve al” temalarına da odaklanıyorsunuz. Ancak bunun balayı evrenizin kelebeklerini alıp götürmesine izin vermeyin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.