Günlük Aşk Burç Yorumları 11 Temmuz 2021

11 Temmuz Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 11 Temmuz Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
11 Temmuz 2021 Pazar Koç Burcu Aşk Yorumları

Bu süre zarfında düşüncelerine dikkat et, Koç. Bu özellikle hayatınızda sevgi gösterme sürecinde olanlarınız için geçerlidir, bu yüzden herhangi bir beklenti belirlemeyin. Örneğin, ay romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizden parıldarken, doğrudan Satürn’e karşı çıkacaktır. Debbie Downer? Bir çeşit. Bu da, aşk diliniz ve sevgi arzularınız söz konusu olduğunda yalnızlık ve/veya kısıtlama duyguları yaratabilir. Ayrıca, birisiyle sosyal medya üzerinden bağlantı kuruyorsanız, işler durma noktasına gelebilir… ama uzun sürmez. Sabır bir erdemdir.


Boğa Burcu
11 Temmuz 2021 Pazar Boğa Burcu Aşk Yorumları

Yaşam alanınızı süsleyin, taze çiçekler toplayın ve tatlı arkadaşınıza biraz Boğa sevgisi için gelmesini söyleyin. Luna bugün ev, aile, en içteki duygular ve duygusal temellerden oluşan dördüncü evinize girecek ve *gerçek* yaşam alanınız ve aile meseleleriniz etrafında dönen temalara vurgu ve sezgisel netlik getirecek. Karanlık tarafta, yapılandırılmış Satürn’e karşı ayık bir muhalefet, özellikle üstleriniz, itibarınız ve profesyonel yaşamınız söz konusu olduğunda, bir durumda otorite duygunuza meydan okuyabilir. Görünüşe bakılırsa – özellikle Luna’nın Uranüs’e karesiyle – bugün her şeyi kendi bildiğin gibi yapıyorsun… ama Bae’ye 411 vermekten zarar gelmez.


İkizler Burcu
11 Temmuz 2021 Pazar İkizler Burcu Aşk Yorumları

İkizler, sizi zihinsel olarak teşvik edecek ama aynı zamanda istikrarınız söz konusu olduğunda kaleyi de tutacak birini arıyorsunuz. Kendine iyi bakabilirsin, ama senin özel biri de aynısını yapabilir mi? Ay, meraklı üçüncü iletişim evinizi, düşünce sürecinizi ve anlık alışverişlerinizi sarsarken, bırakın Mars ve Venüs’ün yanında oturmak şöyle dursun, arzularınızı korkusuzca ve özür dilemeden ifade ediyorsunuz. Meydan okuma? Luna’nın Satürn’e muhalefeti, özellikle felsefeler ve inanç sistemleriyle ilgili olarak, siz ve eşiniz arasında sürtüşme yaratabilir. Ruh eşiniz beklentilerinizi karşılayabilir veya karşılamayabilir, bu nedenle açık fikirli olduğunuzdan emin olun.


Yengeç Burcu
11 Temmuz 2021 Pazar Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Ay, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri evinizin üzerinde gezinirken, muhtemelen güvenlik duygunuzu çevreleyen temalarla ve duygusal olarak tatmin edici olduğunu düşündüğünüz her şeyle meşgul olursunuz. Bekar ve romantizm mi arıyorsunuz, Yengeç? Siz “İmparatoriçe enerjinizde”siniz ve bu özellikle ilahi karşılıklar, Mars ve Venüs, eş zamanlı olarak haritanızın bu alanını aktive ederken doğrudur. Hak ettiğinizden daha azına razı olmak üzere değilsiniz, ancak Luna’nın Satürn’e muhalefeti, önemli bir birliğin temeli söz konusu olduğunda potansiyel olarak kısıtlama ve sınırlama duygularını tetikleyebilir. Ego bir yana, denklemin her iki tarafını da görmek önemlidir.


Aslan Burcu
11 Temmuz 2021 Pazar Aslan Burcu Aşk Yorumları

Spot ışığı senin üzerinde ve gerçekçi olalım, başka türlü yapamazdın Aslan. Ay, Mars ve Venüs sabit ateşlerinizin arasında cızırdayarak, romantik arzularınız konusunda sadece daha iddialı olmakla kalmıyor, aynı zamanda kendinizi oldukça gösterişli bir şekilde ifade ediyorsunuz. Şimdi, eğer kabul etmeyi seçerseniz, meydan okumanız, o endişeli aya yönelik enerjiden uzaklaşmaktır. Sevgiliniz sizinle aynı sayfada olabilir veya olmayabilir, bu da gerginlik yaratabilir. Kendinize ve birbirinize karşı sabırlı olun.


Başak Burcu
11 Temmuz 2021 Pazar Başak Burcu Aşk Yorumları

Kendinizi tutku ve iddia ile ifade ediyorsunuz ancak sevgiliniz Başak ile iletişim kurma şeklinize dikkat edin. Herkes senin “zor bir aşk” olduğunu biliyor. Ancak karanlık tarafta, aşırı özgüvenli zihniyetiniz bu süre zarfında biraz kibirli görünebilir. Algı görecelidir, ancak eylemler kelimelerden daha yüksek sesle konuşur. Bu arada, ay, kapalı onikinci gizli eviniz, rüyalar, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla Mars ve Venüs’e katılacak. Bu, sırayla, geri çekilmeniz ve biraz gözünüzü kapatmanız için size ilham verebilir. Kendinizi fazla çalıştırıyorsanız ve stresli hissediyorsanız, hak ettiğiniz bir ara vermenin zamanı geldi.


Terazi Burcu
11 Temmuz 2021 Pazar Terazi Burcu Aşk Yorumları

Ay, özgürlüğü seven onbirinci dernekler evinizin, arkadaşlık gruplarınızın ve dünyaya ait olma duygunuzun üzerinde gezinirken, topluluk meselelerini ve sosyal duruşunuzu, Terazi’yi çevreleyen duygusal temalarla büyük olasılıkla meşgul olursunuz. Meydan okuma? Tutku, romantizm ve kendini ifadeden oluşan beşinci eviniz aracılığıyla ay ve Satürn arasındaki tek veya bağlı, günümüzün zorlu karşıtlığı, kısıtlama duygularını ve/veya tanınma eksikliğini tetikleyebilir – özellikle de kişisel ve kişisel yaşamınız arasında bir denge eksikliği varsa. sosyal hayat. Dengeyi geliştirmek, ana hava işareti olarak yolculuğunuzun bir parçasıdır ve günümüzün astrolojisi, dikkatinize önemli bir şey getiriyor.


Akrep Burcu
11 Temmuz 2021 Pazar Akrep Burcu Aşk Yorumları

Akrep, gizemli doğanızla ünlüsünüz ama aynı zamanda belirli bir imajı canlandırmak için ateşli tutkularınızı bastırmak üzere değilsiniz. Bununla birlikte, ay, dünyadaki hırs, kariyer ve itibarla ilgili onuncu evinizin üzerinde gezinirken, rahat olsanız da olmasanız da, bugün ilgi odağından kaçamıyor gibisiniz. Tek? Luna’nın Satürn’e muhalefeti, kişisel ve kamusal yaşamınız söz konusu olduğunda bir sınırlama veya kısıtlama hissini tetikleyebilir… Dürüstlük, hem diğer hem de dünyanın geri kalanı için en iyi politikadır.


Yay Burcu
11 Temmuz 2021 Pazar Yay Burcu Aşk Yorumları

Senden uzakta olan birine mi aşık oluyorsun, Yay? İster internet üzerinden ister bir flört uygulaması aracılığıyla, bugünün Aslan burcundaki ayı, bu romantik karşılaşmanın potansiyel lojistiğinin yanı sıra bu bireye olan tutkunuzu da vurgulayacak. Bununla birlikte, zorluk, Luna’nın meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreciniz ve yakın çevreniz aracılığıyla ayık Satürn’e muhalefetinden kaynaklanıyor olabilir. Bu nedenle, aşk hayatınız veya mevcut ilişkinizin sonucu hakkında aniden karamsar hissediyorsanız, endişelenmeyin. Sağlıklı bir pragmatizm dozunda yanlış bir şey yok.


Oğlak Burcu
11 Temmuz 2021 Pazar Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Aşk hayatınıza yatırım yapmak, profesyonel hayatınıza yatırım yapmak kadar önemli olmalı, Oğlak. Ve her biri kendine özgü olsa da, Luna bugün erotik sekizinci seks evinize, birleşmelere, paylaşılan kaynaklara ve ruh eşi bağlantılarına girecek ve hayatınızda can attığınız samimiyetten ilişkilerinizde “al ve ver” temalarına kadar her şeyi vurgulayacak. Tek? Özellikle ay (önemli kişilerden oluşan yedinci evinizin hükümdarı) eş zamanlı olarak eviniz, aileniz ve duygusal temellerinizden oluşan dördüncü eviniz aracılığıyla Chiron ile üçgen açı yaptığında, olayları farklı bir bakış açısından görmeye başlayabilirsiniz. Kırılganlığınızdan utanmayın.


Kova Burcu
11 Temmuz 2021 Pazar Kova Burcu Aşk Yorumları

Tatlını biraz rahat bırak, Kova. Bugün, uyum arayan, anlaşmalar, uzlaşma, önemli kişiler ve bire bir ilişkilerden oluşan yedinci evinizin üzerinde gezinen ay ile, romantik ortaklıklarınızı çevreleyen temalar ve taahhütte bulunmaya istekli olup olmadığınız konusunda duygusal bir vurgu olacak. Unutmayın… Ay’ın burcunuzda Satürn’e karşıtlığı, yapı ve pragmatizm arzusu ile sevgilinizin duygusal ihtiyaçları arasında sürtüşme yaratır. Örneğin, kararlı bir ilişkiniz varsa, sevgi dilinizi yansıtmanız ve daha da önemlisi partnerinizi daha sık onaylamanız önemlidir. Kabul edelim: Ayrılma konusunda uzmansınız. Ama ne kadarı çok fazla?


Balık Burcu
11 Temmuz 2021 Pazar Balık Burcu Aşk Yorumları

Balık, işe başlama zamanı – ama bir yakalama var. Ay (aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizin yöneticisi) ile gizli on ikinci eviniz aracılığıyla ciddi Satürn arasındaki tek veya bağlı, günümüzün zorlu karşıtlığı, eylemleriniz ve duygularınız söz konusu olduğunda sizi daha savunmasız olmaya zorlayacaktır. Seni bunu yapmaktan alıkoyan bir şey var mı? Luna’nın yaralı şifacı Chiron’la yaptığı üçlü, bastırılmış yaralara ışık tutacak – muhtemelen öz değer ve değer etrafında dönecek. Bu, duruma netlik getirmeye yardımcı olabilir. Anahtar, zihninizi ve kalbinizi açık tutmaktır.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.