Başak Burç Yorumları 4 Temmuz 2021

Başak burcunun 4 Temmuz 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 4 Temmuz 2021 Pazar günü neler bekliyor? Başak burcunu 4 Temmuz 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 4 Temmuz 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 4 Temmuz 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 4 Temmuz 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 4 Temmuz 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Bir sonraki hamleni gizlice planlıyorsun, ama aşk için bir adım atıyor olabilirsin, Başak. Ay’ın macera, bilgelik ve dünyevi arayışlarla dolu dokuzuncu evinizden geçişine ek olarak, aynı anda özgürlüğü seven Uranüs ile çarpışacak ve bu da uzun vadeli hedeflerinizi kökten değiştirecek. Bilinmeyene girmenin zamanı geldi ve bunu iliklerinde hissedebilirsin. Unutmayın, Luna hem sekizinci yakınlık evinizin hükümdarı olan Mars’la hem de gizemli onikinci eviniz, rüyalar ve gizli gündemler aracılığıyla Venüs’le çelişecek, bu yüzden yine, işleri düşük anahtarda tutuyorsunuz. olmak.

Başak Burcu 4 Temmuz 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Artık her şey sizin için mükemmel bir anlam kazanmaya başlıyor ve yeni anlayışınızı insanlarınızla paylaşmak istiyorsunuz. Kabileleri topla ve olduğu gibi anlat.

Başak Burcu 4 Temmuz 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Bugünü say, Başak. Yaptığınız yoğun iş yavaşladığı ve daha kolay yönetilebilir olduğu için bu sefer iyileşme hissedebilirsiniz. Bunun nedeni, kişisel güçle ilgili sekizinci evinizde Koç’taki Chiron ile uyumlu bir bağlantı oluşturan, iş sektörünüzde Kova’da geri giden Satürn’dür. Belki de sonunda birlikte çalıştığınız otorite figürlerinden sözlü ve finansal olarak hak ettiğiniz takdiri aldınız. Bu güçlü bir yön ve ihtiyaç duyduğunuz kozmik destek. Bakire git!

Toplanın ve organize olun. Bu şekilde, hiçbir şey tekrar çatlaklardan düşemez.

Başak Burcu 4 Temmuz 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Bir Başak olarak, hayata büyük resim perspektifinden bakmanız genellikle zordur. Evren, bugün bir adım geri atmanıza ve dikkatinizi mevcut yörüngenize çevirmenize yardımcı olmak için çalışıyor. Ay, yolunda çeşitli zorlu temaslarla karşı karşıya kalan, dünyevi Boğa burcunda yüzer. Bu yönler, son günlerde keşfedilen anlatıyı daha da ileriye taşıyor. Ağırlıktan kaçmak için macerayı ve yeni bir bakış açısını kucaklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.