Başak Burç Yorumları 16 Temmuz 2021

İçerikler

Başak burcunun 16 Temmuz 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 16 Temmuz 2021 Cuma günü neler bekliyor? Başak burcunu 16 Temmuz 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 16 Temmuz 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 16 Temmuz 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 16 Temmuz 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 16 Temmuz 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Başak, her zaman tüm işi yapmak zorunda değilsin. Elbette, uygulamalı olduğunuzda ve en iyi ayağınızı öne koyduğunuzda gelişirsiniz, ancak sürekli problem çözme ihtiyacı size zarar verebilir. Ve bekar ya da zaten bağlı olmanıza rağmen, bugünün astrolojisi, hayatınızdaki “ver ve al” – ya da bunların eksikliği – dengesi üzerinde düşünmeniz için size meydan okuyor. Ay, istikrar arayan ikinci konfor, mülk ve değerler evinizi harekete geçirecek, ancak aynı zamanda, yakın birleşme, paylaşılan kaynaklar ve cinsel ilişkilerden oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron’a karşı çıkacaktır. Yine, kaleyi tutmak her zaman sizin sorumluluğunuzda değildir.

Başak Burcu 16 Temmuz 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Her şey için bir sisteminiz var, ancak son zamanlarda, bir şeyleri yapmak için denenmiş ve gerçek yöntemleriniz pek iyi çalışmıyor. Bu bir değişim ve yenilik mevsimi. Eski rutini rafa kaldırma zamanı.

Başak Burcu 16 Temmuz 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Ay, finansla ilgili ikinci eviniz Başak’a girmek için bugün burcunuzdan ayrılacak. Ay, yaklaşık iki günde bir burçları değiştirir ve nereye giderse gitsin, odakta hafif bir kayma olur. Sizin için, gelirinizin ve bütçenizin nasıl çoğaldığına duygusal olarak yatırım yaptığınızı göreceksiniz. Daha fazla iş kurmak istiyorsanız ve serbest çalışıyorsanız, hedeflerinizde size yardımcı olabilecek başka biriyle nasıl ortak olabileceğinizi düşünün. Ürün veya hizmet satmak, tek başınıza uğraşırken çok zor olabilir. Birlikte çalışacak birini bulun. Birbirinizi güçlendirin ve hedeflerinize doğru çok daha ileri gideceksiniz.

Tavsiyeniz istendiğinde, soğuk bir eleştiri değil, yapıcı fikirler sunun. incelik kullanın.

Başak Burcu 16 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bugün kaynaklarınızı gözden geçirmek için biraz zaman ayırın Başak. Denge arayan Terazi ayı, odağınızı mali durumunuza yönlendirerek, o arenada neyin ayarlanması gerektiğine dair net bir resim elde etmenize yardımcı olur. Unutulmuş becerilerinizi ve yeteneklerinizi yeniden kullanmak için ideal bir gün. Luna’nın topraklanmış Satürn’e sabit üçgen açısı, dayanıklılığı uygulamayı ve iş projelerini takip etmeyi kolaylaştırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.