Balık Burç Yorumları 15 Temmuz 2021

Balık burcunun 15 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 15 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Balık burcunu 15 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 15 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 15 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBalık burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün, aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinizden geçen güneş yolculuğunun ortasında, mistik gezegen hükümdarınız Neptün ile üçgen açı yapacak. Bu gerçekten oluyor mu yoksa sadece bir fantezi mi, Balık? Belki gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor ama yine de bunu da ortaya koydunuz. Neden sorgula? Ayın, yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili boğucu sekizinci evinizi sarsmasıyla birlikte, mevcut durumunuzda “ver ve al” temalarına da odaklanıyorsunuz. Ancak bunun balayı evrenizin kelebeklerini alıp götürmesine izin vermeyin.

Balık Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz. Yolundaki engelleri ortadan kaldıracak beyin gücüne ve fiziksel cesarete sahipsin. Soru neyin mümkün olduğuyla ilgili değil, soru şu ki, gerçekten ne istiyorsun?

Balık Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Eş yöneticiniz Neptün, uzun yıllardır burcunuzda dans ediyor, Balık. Bugün, cızırdayan güneşle üçgen açıda bağlantı kurarken, bir adım geri atmak ve nihai profesyonel umutlarınızı ve hayallerinizi değerlendirmek için bir anınız olacak. Neptün, önünüzde ne olabileceği konusunda sizin için birçok olasılık vizyonunu harekete geçirdi, ancak yalnızca oraya nasıl gidileceğini bilerek nihai tacı tezahür ettirebilirsiniz. Başarıları ve başarısızlıkları hakkında rehberlik paylaşabilecek profesyonel ağınızdaki diğer kişilerle bağlantı kurmak için bugün kozmik enerjiyi kullanın. Bu içgörü sizin için çok şey aydınlatacak ve hatta bakış açınızı tamamen değiştirebilir.

Bir plan yaptıktan sonra işleri halletmek kolay olacak, bu yüzden organize olun.

Balık Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bir Balık olarak, gerçek samimiyetin çağrıştırdığı sınırsız derinliklere yabancı değilsiniz. Kendinizi ilişki cephesinde savunmasız, terapötik konuşmalara izin veren özel bir üst boşluğa bırakın. Ay, yakın ortaklıklarda işe yarayan ve yaramayan dinamiklere odaklanarak, bağ kurmayı sağlayan Terazi’ye sessizce yaklaşıyor. Luna’nın zihinsel Merkür ile karesi, romantik meselelere kafa ve kalp bölünmesini getirebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.