Aslan Burç Yorumları 3 Temmuz 2021

Aslan burcunun 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Aslan burcunu 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 3 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Egonu bugünlük evde bırak, Leo. Bekar veya zaten bağlıysanız, bugün sevgilinizle bir tartışma yaşayabilirsiniz – ama yardım edemezseniz değil. Ayın Boğa burcuna girmesine ek olarak, dünyadaki hırslı onuncu evinizi, kariyer, miras ve itibarınızı ateşlerken, tutkulu aşk sektörünüzün hükümdarı Jüpiter’i, şehvetli sekizinci yakınlık eviniz aracılığıyla seksen yapacak. Romantik bağlantılarınız bütünlük içinde mi kurulu? Baştan çıkarma ve güç konusunda aşırı düşkün müydünüz? Kulağa göksel bir erotik gibi geliyor, ancak burcunuzdaki Luna’nın Venüs’e karesi işinizi görecektir. Ne kadar çok fazla?

Aslan Burcu 3 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Cüzdanınız biraz sıkışıyor olabilir ve randevularda sahip olmadığınız parayı harcamaya hevesli olmayabilirsiniz. Kimse senin hakkında daha az düşünmeyecek ve hatta senin örneğini takip edebilirler.

Aslan Burcu 3 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Leo, konu kariyerin olduğunda duygularını yönetmek için güzel bir gün. Ani değişiklikler şok edici gelebilir, ancak sonuçta cüzdanınız için faydalıdır. Rahat Boğa ayı, kariyerle ilgili onuncu evinizde ve paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci evinizde Balık burcunda geri giden geniş Jüpiter ile pozitif bir bağlantı kuruyor. İş yerinde hiyerarşik yapıda değişiklikler yaşayabilir veya kendinizi yeni bir liderlik pozisyonunda bulabilirsiniz. Lion’u geçebilirsin, en iyisi bu.

Paranı mı izliyordun? Harika bir haber — hedefinize düşündüğünüzden daha yakınsınız.

Aslan Burcu 3 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bugünün kozmik manzarası sabır ve istikrar gerektiriyor, Leo. Öfkeli Mars bugün düzensiz Uranüs ile yoğun bir kare oluşturuyor ve bağımsızlık duygunuz ile kariyerinizin talepleri arasındaki temel gerilimleri vurguluyor. Her şeyi ateşe vermek yerine, nerede alan yaratabileceğinizi görmeyi hedefleyin. Vücudunuza özellikle dikkat edin, riskli aktivitelerden kaçının ve aklı başında kalmak için fiziksel bir çıkış bulmaya çalışın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.