Aslan Burç Yorumları 25 Temmuz 2021

İçerikler

Aslan burcunun 25 Temmuz 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 25 Temmuz 2021 Pazar günü neler bekliyor? Aslan burcunu 25 Temmuz 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 25 Temmuz 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 25 Temmuz 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 25 Temmuz 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 25 Temmuz 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Her zaman seninle ilgili değil, Leo. Sonra tekrar, tam karşınızda oturan Satürn’ün yardımıyla, bunu ilk elden görmeye başlıyorsunuz. Ayın, taahhüt ettiğiniz yedinci uzlaşma evinizi, önemli diğerlerini ve bire bir bağlantılarınızı sarsacağını unutmayın, bu nedenle bir durumu ve / veya sevgilinizin duygusal ihtiyaçlarını çevreleyen temalar bu süre zarfında gözden geçirilmek üzere ortaya çıkacaktır. . Göğsünden çıkarman gereken bir şey var mı? Bugünün Merkür ve Plüton karşıtlığı, sizden geldiği anlamına gelse bile, önemli bir şeyi gün ışığına çıkarabilir. Yakından izlerseniz, her şeyin nasıl gelişmeye başladığını fark edeceksiniz.

Aslan Burcu 25 Temmuz 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Etrafınızdaki diğer insanlarla daha iyi durumdasınız, o yüzden bir grubu korkutup korkutamayacağınıza bakın. Kim dahil olursa olsun, kolay bir enerji akışı olmalıdır.

Aslan Burcu 25 Temmuz 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Bugün çatışmaya girme, Leo. Ateşli Mars hala burcunuzdayken, muhtemelen dolusunuz ve özellikle agresif hissediyorsunuz! Kayalık dolunay bu hafta hala yankılanıyorken, gerilimler yükselebilir. Negatiflik bugün, güneşin on ikinci sırlar evinizin içinde yörüngede dönen Merkür, güneş enerjisi altıncı istihdam evinizde kötü niyetli Plüton ile şiddetli bir muhalefette çatışırken, bugün yüksek ateş seviyesine ulaşıyor olabilir. Birisi işte gizlice aleyhinize çalışıyor olabilir, belki de güvendiğiniz bir iş arkadaşınız bile. Veba gibi çatışmalardan kaçının, çünkü bu öfkenin alevlenmesine ve nihayetinde profesyonel imajınıza zarar vermesine neden olabilir.

Onlar bir arkadaş ama sana ders vermeye hakları yok – dik dur.

Aslan Burcu 25 Temmuz 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Bugün odak noktanızda önemli bilgiler ortaya çıkıyor, Leo. Diğer yönden bakmak daha kolay olsa bile, gözlerinizi eldeki gerçeğe sabit tutmaya çalışın. Messenger Mercury, gerçeği arayan Pluto ile kafa kafaya gelir ve aile temelli konulardaki zihinsel veya duygusal kalıntıları temizlemenize yardımcı olur. Başka yerlerde, Luna’nın asabi Mars’la olan karşıtlığı, ilişkideki temkinliliği artırıyor. Terlemeyi ve fiziksel olmayı hedefleyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.