Akrep Burç Yorumları 24 Temmuz 2021

İçerikler

Akrep burcunun 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Akrep burcunu 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Bir başkasına bağlanmadan önce kendin üzerinde çalış, Akrep. Ay, yuvanız, aileniz, en içteki hisleriniz ve duygusal temellerinizden oluşan dördüncü evinizin üzerinde gezinirken, muhtemelen sığınağınıza çekilme ve sevdiklerinizle vakit geçirme ihtiyacı hissediyorsunuz. Bununla birlikte, daha zorlu bir notta, Luna, Satürn ile güçlerini birleştirecek ve bu da, özellikle güvenlik duygunuz söz konusu olduğunda, kısıtlama veya sınırlama duygularını tetikleyebilecektir. Her ne kadar bazılarınız için bunun duygularınızı ifade etme şeklinizle ilgisi olabilir. Bu nedenle, bağlılık düşüncesini eğlendiriyorsanız, şifa gereklidir.

Akrep Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Uzun vadeli bir şeyi kabul etmeden önce, tekrar düşünün. Bu gerçekten kabul etmek istediğin bir şey mi? Özette kulağa hoş geliyor, ancak onunla yaşayabileceğinizden emin olun.

Akrep Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Bugün gökyüzünde dans eden gezegensel bir serenatla, iş iletişiminizin yüzerek ilerlediğini göreceksiniz, Akrep. Bağlantı gezegeni Merkür, Neptün ile üçgen açıda el ele tutuşur ve herhangi bir profesyonel iş arkadaşınız üzerinde hoş ve anlamlı izlenimler bırakma yeteneğinizi geliştirir. Bağlantı kurduğunuz herkesi büyüleme yeteneğinizi kullanırken çekiciliğinizin artmasına izin verin. İş yerindeki veya profesyonel ağınızdaki kişiler için özel istekleriniz varsa, bugün bize ulaşın. Yumuşak ve tehdit edici olmayan bir yaklaşım kullanın, arzularınız onayla daha kolay karşılanacaktır.

Acele etmeyin ve küçük yazıları tekrar okuyun – küçük bir ayrıntı sorunları tetikleyebilir.

Akrep Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bugün evinizin rahatlığında biraz zaman geçirin Akrep. Etrafta dolaşmak veya sosyal olarak vergi gerektiren durumlarla meşgul olmak için herhangi bir ruh halinde değilsiniz. Sakin ve toplanmış Kova ayı, sabit Satürn ile birleşerek aile hayatıyla ilgili ele alınması gereken sorunları vurgular. Başka bir yerde, etkileyici Merkür, vizyon sahibi Neptün ile hizalanır ve romantik ilişkilere veya yaratıcı projelere güçlü fanteziler sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.