Akrep Burç Yorumları 22 Temmuz 2021

İçerikler

Akrep burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Akrep burcunu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Ne olacak, Akrep? Bekar veya zaten bağlı, muhtemelen bir “arkadaş” olarak göreviniz ile romantik bir fantezinin acelesi arasında parçalanmış hissediyorsunuz. Örneğin, Venüs, deneysel onbirinci çağrışımlar, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygunuzla göz kamaştırırken, romantik beşinci aşk, tutku ve zevk eviniz aracılığıyla şanslı Jüpiter’e doğrudan karşı çıkacaktır. Bu “aşk hikayesinin” toplumdaki yerinize uyup uymadığını merak mı ediyorsunuz yoksa bu tesadüfi anın fırsatını mı değerlendiriyorsunuz? Luna’nın iletişim sektörünüz aracılığıyla Oğlak burcundan geçişi, özellikle bire bir bağlantılarınız söz konusu olduğunda, duygularınıza bir bakış açısı getirir.

Akrep Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Ne olursa olsun, şu anda her şey seninle ilgili. Aramaları yaparsın, yön verirsin ve sağa sola isim alırsın. En azından, elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı bilmenin memnuniyetini yaşayacaksınız.

Akrep Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Mümkünse bugün bir tatil yapın, Akrep. İş yerine tutkuya, partiye ve maceraya odaklanan gezegenlerde, sıradan veya monoton görevlere odaklanmayı imkansız bulabilirsiniz. Venüs ve Jüpiter bir karşıtlık oluşturarak zevk ve yaratıcılık ihtiyacınızı artırır. Titreşimleri iş ağı oluşturma veya sanatsal kullanım için kullanabiliyorsanız, bunlardan yararlandığınızdan emin olun. Ayrıca, bugün güneş onuncu başarı evinizi ateşlerken, hırslarınızı değerlendirme dürtüsünü hissedeceksiniz. Önümüzdeki ay, büyük ilerleme kaydedeceksiniz, bu nedenle bugün biraz “kontrol edilmiş” olsanız bile, önünüzde çok fazla ivme var.

Eşinizle tanıştınız, ama bu o kadar kötü bir şey mi? Her zaman kazanmak sıkıcıdır.

Akrep Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Adım atıyorsun, Akrep. Şimdi durma! Konfor alanınızdan çıktıktan bir ay sonra büyümeye devam etmeye hazırsınız. Güneş, kendi kendini besleyen Yengeç’ten ayrılıyor ve bugün Aslan’a doğru sinsi sinsi ilerliyor ve kariyerinizle yeni ufuklara ulaşmaya odaklanmanızı sağlıyor. Yılın en halka açık zamanındasınız ve en yüksek görünürlüğe sahipsiniz, bu da göz atmayı hedeflediğiniz yeni bir projeyi başlatmak için ideal bir zaman.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.