Akrep Burç Yorumları 20 Temmuz 2021

İçerikler

Akrep burcunun 20 Temmuz 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 20 Temmuz 2021 Salı günü neler bekliyor? Akrep burcunu 20 Temmuz 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 20 Temmuz 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 20 Temmuz 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 20 Temmuz 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 20 Temmuz 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Huzurunuz her şeyden önce gelir ama sabrınızı da kaybetmezsiniz Akrep. Ay, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri evinizi ateşlemeye devam ediyor, dikkatinizi mali durumunuzu çevreleyen temalara ve duygusal istikrara getiriyor. Tek? Merkür, erotik sekizinci mahremiyet evinizi yönetiyor ve şu anda geniş kapsamlı dokuzuncu macera evinizden geçiyor. Senden uzakta olan birine aşık olmak? Merkür’ün Uranüs’e altmışlığı, aynı zamanda Plüton uzmanlığınız olan, oldukça skandallı pow wow’a katılma olasılığını gösteriyor. İşleri renklendirin ve eğlenceli hale getirin… ama büyük resmi gözden kaçırmayın.

Akrep Burcu 20 Temmuz 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Planlarınızı unutun ve insanlarınızın – hatta tamamen yabancıların – ihtiyaçlarına açık olun. Yeni bir gönüllü programı başlatmak için harika bir zaman.

Akrep Burcu 20 Temmuz 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Uranüs, 2018’den beri profesyonel ilişkilerinizi sarsıyor, Akrep. Bir yandan, iş arkadaşlarınızın daha devrimci ya da kaotik olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Zayıf sendikalar büyük olasılıkla tamamen sarsıldı veya sona erdi, yenileri ise sizi büyük olasılıkla vahşi, heyecan verici yeni yönlere yönlendirdi. Bugün, güneş yedinci evinizdeki Uranüs, güneş dokuzuncu genişleme evinizdeki Merkür ile altmışlık açıda bağlantı kurarken, bir iş ortağı sizi uluslararası bir yöne fırlatan bir giriş sağlayabilir. Bir dergi, televizyon segmenti veya gazetede ilk çıkış yapmanıza yardımcı olmak için birinin devreye girmesiyle tanıtım da şu anda tercih edilmektedir.

Ne anlama geldiklerini gerçekten anlamak için, kullanmaya devam ettikleri anahtar kelimelere çok dikkat edin.

Akrep Burcu 20 Temmuz 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Dikkatinizi kaynaklarınıza yönlendirin Akrep. Gelir elde etmeye yönelik mevcut yaklaşımınızda neyin değişmesi gerekiyor? İstekli Yay burcu, bugün yetenekli Satürn ile eşleşerek, mali durumunuzun geleceği için kendinden emin ve yapıcı planlar yapmayı kolaylaştırıyor. Başka yerlerde, iletişimci Mercury yenilikçi Uranüs ile uyum içindedir ve işbirliğine dayalı her türlü çabaya yeni anlayışlar ve fırsatlar getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.